Nejkvalitnější značka prvních příkrmů, jaká? :)

Anonymní
20.5.19 12:13

Nejkvalitnější značka prvních příkrmů jaká? :)

Jaká je podle vás nejkvalitnější značka s příkrmy? Už nás to brzy čeká tak bych měla už něco pomalu nakoupit :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

86
20.5.19 12:16

Za mne nejlepší udělat si vše domácí, do skleniček, zamrazit nebo zavarit, prostě uchovat a aspoň víte co dáváte :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
559
20.5.19 12:16

Já jsem jednodruhovou brala Hipp - na ochutnání. Podle složení prostě jen zelenina a voda. A pak jsem přešla na nejlvalitnější - prostě doma uvařené :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12817
20.5.19 12:21

Nejlepší je, pokud máš přístup k čerstvým a kvalitním potravinám, tak vařit doma. Jinak skvělá kvalita je HIPP, ale našim dětem nikdy moc nechutnalo. Když něco, jeli jsme Hami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.19 12:21
@Alkub píše:
Za mne nejlepší udělat si vše domácí, do skleniček, zamrazit nebo zavarit, prostě uchovat a aspoň víte co dáváte :oops:

Určitě to budu kombinovat vařit, i dávat že skleniček.

• Nahlásit
  • Citovat
14923
20.5.19 12:26

Já nakoupila a malá to od začátku nechtěla, takže bych moc nenakupovala. Nikdy nevíš, jestlli to bude potřeba. Já masozeleninu vařím od začátku. A z ovocných mně přijde fajn lupilu z lidlu bez přidaného cukru. A jinak prý asi Hipp-

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
891
20.5.19 12:27

Hipp tady v Čechách je z Maďarska, když jsem malé koupila brokolici a doma zjistila že to brokolice obsahuje jen 40 % a zbytek voda a nějaký škrob na zahusteni už jsem to víckrát nekoupila.Taky malé vařím občas dám skleničku…kupuju Hame, Hamanka a Alnature v Rosmannu…vůbec jsem nevěděla jak na to a hledala si recepty na netu, maso si uvarila a mixla, dala to tvořítek na led…ta jedna kostka je cca 1 porce a vždy pak to přidala do uvařená zeleniny…ze zacatku jsou to pidi porce a už pohoda.Ja jinak to mrazene nemám ráda, samotné mi to nechutná, tak věřím na 2 dny a když nestíhám vařit dostane skleničku a ty malé teda moc chutnají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12817
20.5.19 12:28

A ještě vím, že hodně maminek si chválilo Babylove (DM).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3216
20.5.19 12:28
@Anonymní píše:
Určitě to budu kombinovat vařit, i dávat že skleniček.

Když budeš mít možnost sehnat kvalitní suroviny, určitě vař. Většině dětí to i víc chutná ;) Já si vždy uvařila příkrm, rozdělila do silikonových formiček na muffiny a dala zamrazit. Pak sesypala do jednoho pytlíku a vy dávala podle potřeby 8)
Ty Hipp skleničky že začátku moc velký úspěch neměly a ani se nedivím, fakt jsou nejhnusnější, co jsem z těch kupovaných zkusila :lol: A jsou hodně zahuštěné rýžovou moukou a přijde mi, že z toho mají pak tu pachuť. Chuťově u nás nejvíc frčelo babylove z DM a alette a bebavita, to jsem kupovala v Německu, to nevím jestli se tady prodává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72391
20.5.19 12:29
@Alkub píše:
Za mne nejlepší udělat si vše domácí, do skleniček, zamrazit nebo zavarit, prostě uchovat a aspoň víte co dáváte :oops:

No, pokud bydlis v odlehle oblasti, kde x let nebylo intenzivni zemědělství a vse si vypestujes, tak se s tim da souhlasit. V opačném případě fakt nevis, co dáváš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
546
20.5.19 12:29

@Alkub No pokud to je ovoce/zelenina z obchodu, tak bych taky nevěřila tomu, že víte co jíte..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12817
20.5.19 12:31
@Kiminkkka píše:
@Alkub No pokud to je ovoce/zelenina z obchodu, tak bych taky nevěřila tomu, že víte co jíte..

Přesně. Navíc málokdo zkoumá, zda je zelenina hnojená a čím, jak dlouho v obchodě leží ve folii apod. Totéž maso nebo vejce. Pro prcky lepší sehnat od nějakého farmáře nebo deklarované bio. A když si nejsem jistá, pak jsou skleničky určitě lepší volba, požadavky a kontroly na dětskou stravu jsou velmi přísné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4442
20.5.19 12:36

Jsme zastánce doma vařených příkrmů. Určitě ze začátku, kdy děťátko poznává chutě, jsou nejlepší :palec: Nakombinuješ si zeleninku, maso a vajíčka, jak chceš ty sama a jak to mimču chutná :-) a krásné si pohlídáš, kdyby nahodou mělo malé na něco alergii :palec:

Ale nebráním se ani kupovaným příkrmům - když nestihnu navařit, jedeme na výlet nebo dovolená jsou super :palec: Za mě určitě příkrmy Hami :dance: Dají se koupit i za pěknou kačku v akci, od 6.měsíce začínají s menšími kousky a pro děti od 8., 10. a 12. měsíce mi naprsto vyhovují. Jsou v nich pěkné kousky a skleničky mají 250g, což je super :-)

Každý si najde svou cestu, toho co mu vyhovuje. A taky každé děťátko je jiné, některé má radši domácí a jiné kupované.

Hodně štěstí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18293
20.5.19 12:36
@Anonymní píše:
Jaká je podle vás nejkvalitnější značka s příkrmy? Už nás to brzy čeká tak bych měla už něco pomalu nakoupit :)

Já nedám dopustit na značku „hand made“ 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
559
20.5.19 12:37

@Julinka 18 Tak ty Hipp jsem myslela hlavně mrkev a dýni - tam není nic navíc. Jednou jsem od nich vzala „krůtí maso“ a složení přečetla až doma. Ani kočkám jsem to nedala :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama