Ovulace 2x měsíčně

stana123
3.5.10 17:39

ovulace 2x měsíčně

Ahojky, chtěla bych poprosit o radu. Je možné mít 2× měsíčně ovulaci? poslední MS jsem měla 19.4. pak hned po skončení jsem se rozhodla testovat ovulaci a k mému překvapení jsem ji měla hned první test byl pozitivní tz. 25.4. pozitivní ovulační test a dnes 3.5. protože mám už několik dní divné bolesti a popíchávání jsem si udělala ovulační test a opět mám ovulaci. Oba testy byly kvalitní a oba vyšly pozitivní tak, že byla testovací čárka silnější než kontrolní. Nemáte někdo podobnou zkušenost? co by to mohlo znamenat? :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20
3.5.10 18:09

No to sem sama zvedava co ti kdo poradi :-)

Jaky mas ovu testy??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
3.5.10 18:11

stanka, a nemozes byt tehu?
lebo ovulacne testy detekuju aj hcg :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.10 18:31

nooo možný to je. dokonce je popsaný případ, kdy děti „dvojčata“ byla o 14 dní jinak stará. Prý došlo k druhé ovulaci po zahnízdění vajíčka. Tak proč by se nemohli být dvě ovulace v cyklu???
Ale já bych si spíš myslela na špatný test a nebo cystu, která může zvyšovat hormony a zároveň bolet.

• Nahlásit
  • Citovat
5165
3.5.10 18:34

No jestli nejsi tehu,ja to taky zkousela a kdyz ted pocuram ovu test tak je pozitivni :-) takze i v tehu mam ovu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stana123
3.5.10 19:30

Mě to šokovalo, že jsem opět pozitivní dostala jsem strach že je něco špatně, snažím se už dlouho a teda těhu mě nenapadlo. test byl pozitivní okamžitě. Tak asi ráno zkusím těhu test :-)

• Nahlásit
  • Citovat
17292
3.5.10 19:33

stanka, ak mas silnu ciarku na ovu teste, bude silna aj na tehu. ak mas nejaky doma, tak ho kludne ocikaj hned. a urcite nam daj vediet ako si dopadla :huban:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stana123
3.5.10 19:36

Bojím se :-? každý měsíc se těším a dělám si naděje a vždy je to zklamání, říkám si zda není na test brzy, když jsem měla ovu před 10 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
5165
3.5.10 19:37

Stano,ovu test je v tehu okamzite pozitivni,takze ja bych to tipla na tehu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stana123
3.5.10 19:40

Jdu na to, za chvíli napíšu.

• Nahlásit
  • Citovat
stana123
3.5.10 19:47

Tak je negativní :-( to se dalo čekat, jako vždy :nevim: Asi jsem vadná.

• Nahlásit
  • Citovat
4099
3.5.10 20:10

Neustále zvýšené LH bývá u syndromu polycystických vaječníků. Nebo to může dělat i cysta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stana123
3.5.10 20:12

To mám radost, potřebovala bych dobrou gynekoložku, ta moje mě odmítla vyšetřit když jsem tam šla, že prý stačí když přijdu až v létě na prvenci, jenže obvolala jsem 10 doktorek a všechny mi řekly že nové pacienty neberou. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
stana123
3.5.10 20:16

Ted jsem ještě jednou kolka na test po nějaké době a bud mám vidiny a nebo tam jsou dvě čárky, ale až po asi 15 minutách, teda koukala jsem po 3 a pak až ted, co myslíte? nevím zda nemám halucinace 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
308
3.5.10 20:19

Halucinace to vůbec být nemusí. Já měla zpočátku taky jen duchy a po delší době, než uvádí na testech. Držím palečky ať je to „ono“ :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama