Pád s postele 19mesicu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
13.1.22 22:14

Pád s postele 19mesicu

Dobrý večer chci se jenom zeptat mam 19mesicni holčičku a před 10min spadla na čelo s postele chvílí brecela hodně a pak už nic můžu jenom poprosit o radu mám sní jít na pohotovost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2638
13.1.22 22:17

Zatím nechoď, kontroluj zorničky, hlídej ji v noci, nesmí zvracet a bezprostředně po pádu usínat. Jak usně tak ji třeba opatrně kontroluj jestli reaguje když ji budíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.1.22 22:25

@mamule42 dobře dekujuu má tam jenom trošku boulicky teď mi usla jinak dekujuu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2638
13.1.22 22:32
@Víkz píše:
@mamule42 dobře dekujuu má tam jenom trošku boulicky teď mi usla jinak dekujuu

Tak ji nech spinkat, a kontroluj jestli reaguje.Moje malá je poslední měsíce co se naučila lítat po posteli takový torpédo, naposledy se jí povedl přemet s postele, fakt mi zakládá na infarktovým situace :D a to je ji teprve 14 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
819
13.1.22 22:49

Kontrolovala bych viz výše a byla klidná. Dcerka je divoká a v roce mi denně odněkud spadne - stůl, židle..všude vyleze. Boule, modřiny má, ale jinak je ok. S
Kdyby byla první už je na rtg, ale je třetí a nervy už jsou jiné… :D bude to ok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.1.22 22:52

@mamule42 :D haha to jo dětičky naše zlobivé a mamky můžou dostávat infarkty :D :D hahahaha snad to bude dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2638
13.1.22 23:03
@vbu píše:
Kontrolovala bych viz výše a byla klidná. Dcerka je divoká a v roce mi denně odněkud spadne - stůl, židle..všude vyleze. Boule, modřiny má, ale jinak je ok. S
Kdyby byla první už je na rtg, ale je třetí a nervy už jsou jiné… :D bude to ok :)

Včera jsem byla s malou na očkování a na čele ji svítila jedna :mrgreen: modřina, vedle pusinky druhá, sem trnula hrůzou aby si doktorka nemyslela že ji týráme :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
819
13.1.22 23:20

@mamule42 noo.mně dr řekla, že neznat naši rodinu a že máme divoké děti, tak vzhledově jsou na sociálku🤣 modřiny, boule..no děs. Ale oni vždy se předvedou v nej světle, tak dr ví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat