Pád z postele na bříško

8
3.2.21 13:32

Pád s postele na bříško

Ahoj holky…dnes ráno mi malej (8m) spadl z postele… máme postel vyšší..má 60 cm.. celou dobu jsem byla vzhůru a malej spinkal a z druhéstrany mel srolovanou peřinu…pak jsem najednou usnula..skoro celou noc jsem byla vzhůru, protože moc nespal.. a najednou me probudil hrozný pláč :(..stalo se to během 5 minut po tom co jsem usla..no každopádně manžel si nechal u postele činku a malej spadl bříškem přímo na ní :,(
Po tom co jsem ho uklidnila a přestal brečet, byl v pořádku..jako by o tom nevěděl..hrál si, sedal si a stoupal..prostě jako vždycky…nezvracel ani nic jiného..
Volala sem k dr., ale ten má bohužel dnes odpolední ordinaci…myslíte, že mám malého vzít a jet raději do nemocnice? Nebo odpoledne zavolat ještě jednou k dr.? Popřípadě ho k němu vzít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
360
3.2.21 13:53

Jestli tam nic nemá a chová se normálně, tak bych ho po doktorech netahala. Až bude chodit, všude lozit, spadne ještě tolikrát. Břicho je navíc dobře chráněné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4574
3.2.21 14:06

Já bych tedy k doktorovi jela. Nepoznáš vnitřní zranění od oka. Kdyby tam nebyla ta činka, tak bych to neřešila.
Sousedovic kluk měl takhle natrženou slezinu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1082
3.2.21 14:30

Pro jistotu bych jela, určitě budeš klidnější i Ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1554
3.2.21 19:30

Zavolej do nemocnice na dětské, také se mi stalo. Řekli mi, že pokud je vše v pořádku, a chová se jako vždy, nic to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1554
3.2.21 19:31

A doplňují, že mě malej spadl z postele, jakoby krkem o roh nočního stolku s zastavil se na zemi o svoji hlavu, tak zůstal, jakoby dělal stojku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
4.2.21 15:31

Tak jsem volala pro jistotu k dr. a ten nás pro jistotu poslal do nemocnice na utz (právě kvůli možnosti natržení sleziny nebo jiným problémům) a rtg..zůstali jsme tam přez noc a naštěstí je vše v pořádku..udělali mu i vyšetření z krve a moči + utz bříška a rtg hlavy..vše negativní a dnes ještě kontrolní utz hlavy a bříška..a teď už jsme doma :srdce:
Děkuji za rady :hug:
P. s. nejdřív jsem dostala vynadáno že jsme nepřijeli hned :zed:..ale když ho viděli jak divočil tak se pak ani nedivili.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat