Pád z jídelní židličky

Anonymní
26.7.11 19:41

pád z jídelní židličky

Holky musím se vypsat v neděli mi dcera spadla z jídelní židličky, nevim jak se to stalo byla připoutaná a byla tam i ta deska na jídlo, ale stalo se, spadla na čelo má tam jen malou modřinku u mudry sem nebyla přítel řikal že to nic nebude že vïpadá v pohodě, ale pořád mi vrtá hlavou aby jí nic nebylo, jí a spí normálně jako vždycky, rozničky taky dobrý nezvracela nic, tak snad to bude dobrý příteli už jednou spadla z přebalováku tak u nás byla policie i sociálka asi sem to nechtěla znova zažít tak sme nikam nešli co bych měla ještě kontrolovat? :cry: :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

325
26.7.11 19:44

Nemluvím ze zkušenosti, ale myslím, že tím, že zajdeš k doktorce nic zkazit nemůžeš…
Neboj, bude to dobrý :hug: , ale kdo to může vědět líp, než právě doktorka ? …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.11 19:45

pořád o tom přemejšlim, ale mám strach zase z kolotoče policie, sociálka :-(

• Nahlásit
  • Citovat
9552
26.7.11 19:49

a muzu se zeptat kdo na vas zavolal policii, socialku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.11 19:51

v nemocnici když sme tam přijeli že nám spadla :-(

• Nahlásit
  • Citovat
valkil
26.7.11 19:53
Anonymní píše:
v nemocnici když sme tam přijeli že nám spadla :-(

fakt? 8-o
Tak to je docela dobré ponaučení, pro mě. Raději sama dítě pozorovat, než někam běžet…
Otřes mozku na RTG stejně nepoznaj :(

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.7.11 19:55

otřes mozku snad nemáme to už by se nějak projevylo, ale ted umírám hrůzou aby neměla třeba prasklou lebku nebo něco takovýho :-(

• Nahlásit
  • Citovat
13101
26.7.11 19:58

A jaký měli v nemocnici důvod, že na vás poslali policii a sociálku? Slyším to poprvé :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.11 20:02

prej aby věděliže sme to neudělaly schválně :cry: maslíte že už jí nic nebude??? :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
511
26.7.11 20:04

:mavam: tak já teda vůbec nechápu tu socialku to slyším poprvé 8-o Mě teda jednou malá sjela s chodítkem po schodech byla to chvilka jen jsem se šla vyčůrat a jí se něak podařilo otevřít branku. Naštěstí chodítko bylo kvalitní a tak jen sjela a zůstala pod schodama jen trošku brečela ale neměla na sobě ani modřinku a tak jsem z toho asi týden nespala a pořád kontrolovala dnes jí jsou 4roky pomalu už 5 a nenechalo žádné následky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
26.7.11 20:09

Pokud by prasklou lebku měla, tak s tím stejně nic dělat nebudou. Asi by jí hospitalizovali a budou pozorovat. Aspoň myslím.
Možná nějaké EEG?

• Citovat
  • Upravit
35688
26.7.11 20:11

Ahoj, od nedele to urcite uz nic vazneho nehrozi. neco mensiho by semohlo projevit i pozdeji, ale to bys vypozorovala. hlavne sleduj, jestli je symetricka - hejbe obema rucickama, nozickama, ma symetrickou mimiku, zornicky, taky samozrejme aby nebyla nejak apaticka, nezapomela, co uz umela… bude to dobry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil

Jo taky mě napadlo, že zranění třeba neodpovídala udanému popisu vzniku, nebo něco, co se jim v nemocnici nelíbilo. Nic proti zakladatelce!
Bylo to v čechách? Třeba v cizině se musí hlásit kdeco, vím já?

• Citovat
  • Upravit
Anonymní

no třeba bych to nějak už poznala nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.7.11 20:13

nn bylo to tady prý aby to nebylo týrání dítěte nebo ublížení na zdravý

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama