Padající opičky? Dá se pro 5,5 a 7,5let?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petan
Kecalka 204 příspěvků 08.11.14 16:49
Padající opičky? Dá se pro 5,5 a 7,5let?

Nemůžu vymyslet nic k vánocům pro 5,5letou dceru. Napadla mě hra Padající opičky, že by si to mohly hrát s bráchou spolu, hry typu Dostihy, karty atp., to ji on vždycky ošidí / rozmete. Je to ale ještě pro takto velké děti??? Popř. jakou jinou hru byste pro dceru doporučili? Nebo třeba i něco jiného, ale mám pocit, že všechno máme, věci typu Play doh, DOstihy, Osadníky, panenky atp. ji neberou… Děkuju za rady a typy.

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.11.14 16:52

@Petan padající opičky mi přijdou jako hra pro mrňata… zvolila bych dospěláckou verzi tohoto: odkaz

netuším, jak se to jmenovalo, ale byla kostka, tou se házelo a tyhle hranolky se odendavaly dle znaků na kostce :think:

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 08.11.14 18:04

Je, opicky pari vsechny deti v pribuzenstvu - i devitilete. A ja se taky rada pridam :D Za me je to prima darek, pokud to jeste decka nemaji/neznaji.

Dia1812
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 08.11.14 18:13

Podle mě super hra. Máme ji u nás v nízkoprahovém klubu pro děti kde pracuju a hrajou ji děti 7-15 a fakt se u toho všichni baví. Můžu jen doporučit :-)

Vemas
Kelišová 5487 příspěvků 08.11.14 18:28

Proc ne. Opice jsou fajn. Nebo pak jeste UNO, monopoly..

mroe
Neúnavná pisatelka 15314 příspěvků 08.11.14 19:07

Ja mam deti s vetsim vekovym rozdilem a zrovna resim podobny problem.
Moje deti obe bavi hrat Zooloretto, to uz mame asi tri roky.
Ted se chystam na dalsi hru, ale vaham… v uzsim vyberu je Carcassone ( normalni dospelacka verze), Ubongo ( pro mladsi spis detske, ale starsi by to uz nebavilo, u vas by to mohlo jeste jit, dospelacke pro mladsi asi spis az za rok), Mnoho monster ( to je i pro dospele, proste jen kazdy dostane jinak obtizny ukol).
Jo a doma mame jeste Zachranare, to by taky mohlo bavit vsechny.
Mladsi dceru jeste hodne bavil Superfarmar.
Nebo zelvi zavody.
Opice uz moje deti nebavily.

A jestli muzu doporucit nejakou mensi hru pro vsechny tak urcite Dobble, Duch, Duchova v koupelne, nebo Hodina duchu ( krome posledni zminene, ktrou jsem jen vyzkouseli, mame vsechny doma).

Petan
Kecalka 204 příspěvků 08.11.14 19:21

Mroe, tak moje dcera je stará asi jako tvoje - 5r, 5měs a dospělácké Carcassonne hraje, tedy - hrajeme zjednodušení bez sedláků a takhle hrajeme všichni a baví nás to.

mroe
Neúnavná pisatelka 15314 příspěvků 08.11.14 19:22
@Petan píše:
Mroe, tak moje dcera je stará asi jako tvoje - 5r, 5měs a dospělácké Carcassonne hraje, tedy - hrajeme zjednodušení bez sedláků a takhle hrajeme všichni a baví nás to.

Vsak to je taky letosni favorit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >