Pálení při močení u 3 leté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fantazie
Kecalka 393 příspěvků 21.12.16 16:48
Pálení při močení u 3 leté

Zdravím,
chtěla bych se poradit. Dcera už po několikáté tvrdí že jí pálí pipinka. Hlavně dopoledne když čůrá. U dětského sem s močí byla už dvakrát. Poprvé tak před měsícem a podruhé před 14 dny. Dle vyšetření z moči tam zánět neměla. Dal jí prášek na roupy a pokaždé mi radili ať více pije a koupele v hypermanganu. V sobotu a dnes dopo zase říkala že jí to pálí. Zítra se chystám jít s močí zase k lékaři.
S pitím to má jak kdy.Jsou dny kdy pije dobře a třeba po dvou třech dnech vypije jen jedno pitíčko za dopoledne.
Kolik by tak mělo vypít tříleté dítě? Dost jí citrusy. Hlavně mandarinky a občas pomeranč. Je možné že by to pálení měla po těch citrusech?
Obávám se aby neměla zánět močáku a zároveň je mi trapné chodit stále s močí k lékaři- že nedovedu dceru přemluvit aby víc pila.
Jsem z toho už nervozní a nevím co dělat. Pouze stále přemlouvám aby pila a pila a zároveň nevím kolik by toho měla vypít.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

xkoup21
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 44 inzerátů 21.12.16 17:22

Tak zanet mocaku muzes mit ze dne na den. Osobne bych tam byla s moci uz dnes.

palomita22
Kecalka 330 příspěvků 21.12.16 17:26

Kolik dcera váží? dle toho se dá spočítat, kolik by měla vypít…

Uju
Kelišová 6526 příspěvků 21.12.16 17:31

Malá dost trpí na močové cesty jen loni měla na zánět močáku a krev v moči ATB asi 4× kolikrát taky říká, že ji pálí pipka a řekla bych, že je jemně opruzená. ještě to není vidět na první pohled ale vevnitř je mírně zarudlá-umejem, namažem sudokrémem a když si stěžuje i druhý den ráno tak letím s močí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 17:39

Řešili jsme něco podobného v létě u dvouleté. Taky pálení, plakala při čůrání, litali jsme s močí, ale ta vždycky v pořádku. Doktorka doporučila hodně pít, což u nás nebyl problém, dcera má ráda čaje, takze ráno to byl hrnek mléka, pak dva hrnky čaje. Sirup uroval s brusinkami a omývat a mazat pipku.

Fantazie
Kecalka 393 příspěvků 21.12.16 17:47

Váží 16 kilo. Celé odpo si na žádné pálení nestěžovala. Nevypadá že by byla opruzená. Ale když to čtu že je možné že může být zarudlá vevnitř tak jí zkusím zase večer namazat.
Zkouším dávat i sušené brusinky. Celkem jí chutnají. Zkoušela sem i brusinkový čaj ale ten nechtěla.

mia3
Kecalka 140 příspěvků 21.12.16 18:11

Vyskusaj urcite Uroval sirup. Dcere vzdy pomohol - samozrejme, ked sa nam podarilo podchytit zapal v pociatku…

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 21.12.16 18:15

Dcera měla nedávno pálení, a protože uz jeden zánět měla a několikrát jsem šla a močí zbytečně, koupila jsem v lékárně domácí testovací proužky. Ten mi ukázal přítomnost krve, ten den doktorka poslala moč do laboratoře, ale výsledky prý byly spíše hraniční, ještě ne na atb, rekla mazat, urinal sirup a hypermangan, ale druhý den jsem měla přinést moč znovu a to uz mi volaly, ze nález je horší než předchozí den, tak už atb napsala. Když atb. dobrala, stejně si stěžovala na bříško, nasadili jsme probiotika a zrušili mléko (laktozu) a ze dne na den je to zase šťastný dítě. Ten urinal sirup ji dám dobrat, tím nic nezkazime.

francie
Nováček 8 příspěvků 21.12.16 18:27

Prosím a čím mazete?

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 18:53
@Fantazie píše:
Zdravím,
chtěla bych se poradit. Dcera už po několikáté tvrdí že jí pálí pipinka. Hlavně dopoledne když čůrá. U dětského sem s močí byla už dvakrát. Poprvé tak před měsícem a podruhé před 14 dny. Dle vyšetření z moči tam zánět neměla. Dal jí prášek na roupy a pokaždé mi radili ať více pije a koupele v hypermanganu. V sobotu a dnes dopo zase říkala že jí to pálí. Zítra se chystám jít s močí zase k lékaři.
S pitím to má jak kdy.Jsou dny kdy pije dobře a třeba po dvou třech dnech vypije jen jedno pitíčko za dopoledne.
Kolik by tak mělo vypít tříleté dítě? Dost jí citrusy. Hlavně mandarinky a občas pomeranč. Je možné že by to pálení měla po těch citrusech?
Obávám se aby neměla zánět močáku a zároveň je mi trapné chodit stále s močí k lékaři- že nedovedu dceru přemluvit aby víc pila.
Jsem z toho už nervozní a nevím co dělat. Pouze stále přemlouvám aby pila a pila a zároveň nevím kolik by toho měla vypít.

ja bych s ni zasla na detskou gynekologii znama to mela u maly stejne jak pises a nakonec malou prelecovali na nejaou vaginalni nemoc co chytla na verejnych wc :zed:

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 21.12.16 18:57

Mažu jen občas měsíčkovou mastí, která neobsahuje zinek a tudíž nevysušuje. Ale při větších opruzeninách to už chce něco zinkového.

Fantazie
Kecalka 393 příspěvků 21.12.16 21:22

Já mažu Sudokremem. Ten urinal sirup urcite vyzkouším. A děkuji za za info o tech testovacích prouzkach.

palomita22
Kecalka 330 příspěvků 22.12.16 08:58

@Fantazie Pokud váží 16kg, pak její základní potřeba tekutin je 1300ml.

Fantazie
Kecalka 393 příspěvků 22.12.16 23:08

@palomita22 Děkuji za info.
Dnes sem byla u lékaře s močí a dle výsledků je vše OK. Nějaké hodnoty jsou tam už poloviční než co byly při minulém vyšetření. Takže máme prý dvakrát denně koupat v Hypermanganu a hodně pít. Zapomněla sem se ale zeptat kolik by toho měla tak vypít. Tak se budu přibližně držet těch 1300. Ani se nedivil když sem mu říkala, že říká že to pálí hlavně dopoledne. Odpoledne skoro vůbec. Ptala sem se i na ty citrusy a těmi to prý není. Prý to takto holky mívají. Ale ani sem se pořádně nezeptala z čeho to může být. Ale asi by mi zase řekl že z toho že málo pije. Po svátkách se zase máme stavit s močí na kontrolu.

palomita22
Kecalka 330 příspěvků 23.12.16 12:12

@Fantazie díky za info. Je to nejspíše z toho, tak jak píšeš, že málo pije…psala si, že přes den vypije třeba i jen jedno pitíčko…to je fakt málo. Ideálně by měla pít něco nesladkého. Držím palce ať ve zdraví přežijete svátky ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >