Pampers premium care nebo Babylove nature?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lorry1
Kecalka 118 příspěvků 13.08.19 11:12
Pampers premium care nebo Babylove nature?

Hezky den, mate nekdo, prosim, zkusenost s primym porovnanim techto dvou plenek? Pouzivame zatim Pampers premium care (zlaty obal), hezky saji, dite je v suchu. Jsou ty od Babylove stejne dobre? Dekuji.

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12172 příspěvků 13.08.19 11:31

Používala jsem oboje první týden co se malý narodil, obojí úplně na houby, malej v tom byl osypany a opruzeny. Presli sme na latkovky a příležitostně vytáhnu plenky z lidlu, ty mu nenadelaji takovou paseku.

Gvendolínka
Kecalka 330 příspěvků 13.08.19 11:38

Nám zase premium care sedí že všech nejlíp. Zkoušeli jsme hodně značek ale tyto jediné neprotekly. Ale s Babylove zkušenosti nemám :nevim:.

Nowena
Stálice 61 příspěvků 13.08.19 11:42

Používala jsem na holku oboje, a Babylove Nature už nikdy, to raději normální Babylove. Nature neustále protékaly a dodělat je bylo pro mě za trest. Pampers seděli hezky, používala jsem přes den kalhotkové a přes noc normální a byla jsem spokojená.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 13.08.19 11:42

Zůstala bych u premium care, babylove klukům protekaly

hapolda
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 13.08.19 11:47

U starsi dcery jsem pouzivala pampers premium bez problemu od prvni plenky do posledniho odplenkovani. U mladsi se zmenilo slozeni tehle plinek a to opruzeni co nastalo, to fakt nechcete :pocitac: na doporuceni jsem tedy vyzkousela babylove a nemuzu si je vynachvalit. Nikdy neprotekly, sedi dobre, zadny opruzeni! Zkousela jsem i hodne vychvalovany lidl, ale ty nekolikrat procurala:woman_shrugging_tone1:

Žaňulin
Stálice 86 příspěvků 13.08.19 11:47

Za mě nejlepší Pampers, meli sme je od malička pak dne přešli na babylove normální a taky dobrý nemám s nema žádný problém. Přechod byl kvůli ceně. Babylove nature katastrofa!

Kukacka123
Závislačka 4224 příspěvků 13.08.19 12:31

Babylove nature protekaly, strasny. Pampersky mi strasne smrdi, nemam ozkousenou teda tu radu Pure ted, ta pry ne. Ted jedeme na Babylove normalnich (super), Bella Happy (jsou ale mensi, mame vzdy o cislo vetsi nez ostatni) a nebo ceskeplenky.cz. Nesedely ani Babycharm, co tak vsichni chvali :nevim: ale podle me je to strasne individualni. Co jednomu diteti sedi, jinemu ne. Ozkousej a uvidis ;)

Lorry1
Kecalka 118 příspěvků 13.08.19 12:33

Diky moc vsem za zkusenosti, casto tu zminujete, ze Babylove protekaji, asi u tech premium care tedy zustaneme. :)

Kukacka123
Závislačka 4224 příspěvků 13.08.19 12:41

@Lorry1 jen ty nature ;) ty obyc jsou fajn a mne osobne prijdou lepsi jak pampersky. I kdyz s tema nebyl taky problem, ale smrdi mi :mrgreen: ale aspon ta premium care rada sla, ty zeleny nebo oranzovy jsou strasny :nevim:

ssuchy
Povídálka 23 příspěvků 13.08.19 12:48

Zkusila jsem oboje.
Babylove mi protekali, pampers byli bez problemu. Sedeli a bez opruzenin.
Ale pouzivam bella happy :slight_smile:

Maylaa
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 13.08.19 12:48

Asi záleží na proporcích. My jedeme doplňkově ty DM Natur (jinak látkové) už na druhý dítě a neprotekly. Ale naše děti byly barokních proporcí. Pampers Premium Care jsem měla jen v porodnici (11/2018) a já si nemůžu pomoc, mě strašně smrdí

debra.morgan
Extra třída :D 10021 příspěvků 13.08.19 12:50

Maly ma babylove nature 2 a neprotikaji :nevim: mozna az se zacne vic hybat :nevim: a saji krasne, opruzeny neni…

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8419 příspěvků 13.08.19 14:26

Premium care, 6 korun plenka, co mi funguje to neměním :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama