Poradna pro látkování a látkové pleny
Miloslava Ščerbová
Používala jsem oboje první týden co se malý narodil, obojí úplně na houby, malej v tom byl osypany a opruzeny. Presli sme na latkovky a příležitostně vytáhnu plenky z lidlu, ty mu nenadelaji takovou paseku.
Nám zase premium care sedí že všech nejlíp. Zkoušeli jsme hodně značek ale tyto jediné neprotekly. Ale s Babylove zkušenosti nemám
.
Používala jsem na holku oboje, a Babylove Nature už nikdy, to raději normální Babylove. Nature neustále protékaly a dodělat je bylo pro mě za trest. Pampers seděli hezky, používala jsem přes den kalhotkové a přes noc normální a byla jsem spokojená.
U starsi dcery jsem pouzivala pampers premium bez problemu od prvni plenky do posledniho odplenkovani. U mladsi se zmenilo slozeni tehle plinek a to opruzeni co nastalo, to fakt nechcete
na doporuceni jsem tedy vyzkousela babylove a nemuzu si je vynachvalit. Nikdy neprotekly, sedi dobre, zadny opruzeni! Zkousela jsem i hodne vychvalovany lidl, ale ty nekolikrat procurala🤷🏻♀️
Za mě nejlepší Pampers, meli sme je od malička pak dne přešli na babylove normální a taky dobrý nemám s nema žádný problém. Přechod byl kvůli ceně. Babylove nature katastrofa!
Babylove nature protekaly, strasny. Pampersky mi strasne smrdi, nemam ozkousenou teda tu radu Pure ted, ta pry ne. Ted jedeme na Babylove normalnich (super), Bella Happy (jsou ale mensi, mame vzdy o cislo vetsi nez ostatni) a nebo ceskeplenky.cz. Nesedely ani Babycharm, co tak vsichni chvali
ale podle me je to strasne individualni. Co jednomu diteti sedi, jinemu ne. Ozkousej a uvidis ![]()
Diky moc vsem za zkusenosti, casto tu zminujete, ze Babylove protekaji, asi u tech premium care tedy zustaneme. ![]()
@Lorry1 jen ty nature
ty obyc jsou fajn a mne osobne prijdou lepsi jak pampersky. I kdyz s tema nebyl taky problem, ale smrdi mi
ale aspon ta premium care rada sla, ty zeleny nebo oranzovy jsou strasny ![]()
Zkusila jsem oboje.
Babylove mi protekali, pampers byli bez problemu. Sedeli a bez opruzenin.
Ale pouzivam bella happy 🙂
Asi záleží na proporcích. My jedeme doplňkově ty DM Natur (jinak látkové) už na druhý dítě a neprotekly. Ale naše děti byly barokních proporcí. Pampers Premium Care jsem měla jen v porodnici (11/2018) a já si nemůžu pomoc, mě strašně smrdí
Maly ma babylove nature 2 a neprotikaji
mozna az se zacne vic hybat
a saji krasne, opruzeny neni…