Papírový pohyblivý panáček na zeď

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Šaruš 79
Stálice 69 příspěvků 25.02.19 12:43
Papírový pohyblivý panáček na zeď

Ahoj, nevíte někdo, jak udělat ze zadní strany papírového panáčka ten mechanismus, aby zvedal ruce a nohy po zatahání. Já už si na to nevzpomínám, měla jsem ho jako malá, tak snad někdo tady taky a bude si to pamatovat. Udělala jsem z kartonu opici, chybí už jen ten pohyb. Nemůžu to na internetu nikde najít. Pokud to někdo má, tak fotka by byla skvělá Děkuji :hug: :mavam:

Reakce:
Ornwen
Kelišová 5078 příspěvků 25.02.19 12:50

Patentky jako klouby, nebo se djisehnat i fakove cvocky primo na to.
Provazek kousek od tech patentek.

Lucynka_v
Stálice 94 příspěvků 11 inzerátů 25.02.19 13:18

Provazkem spojit nohy, druhym spojit ruce a pak oba ty provazky navazat uprostred na ten, za ktery se taha. Nebo 4 provazky od kazde koncetiny a ty nekde niz svazat.

Šaruš 79
Stálice 69 příspěvků 25.02.19 13:20
@Ornwen píše:
Patentky jako klouby, nebo se djisehnat i fakove cvocky primo na to.
Provazek kousek od tech patentek.

Děkuji :) Já jen nevím, jak ten provázek vest a přidělat, musí být volný, aby se dal tahat. Jediné, co mě napadlo, přes brčka, mám takové širší, tak to bych tam mohla přilepit a provázek provléct, to by snad šlo, druky mám. Tak večer to zkusím. Asi se na tom nedá nic zkazit :D

Šaruš 79
Stálice 69 příspěvků 25.02.19 13:21
@Lucynka_v píše:
Provazkem spojit nohy, druhym spojit ruce a pak oba ty provazky navazat uprostred na ten, za ktery se taha. Nebo 4 provazky od kazde koncetiny a ty nekde niz svazat.

Děkuji, zkusím to takhle spojit :mavam:

Váš příspěvek
Reklama