Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost s paralenem v těhotenství? Chytla jsem nějako rýmu a potřebovala bych to trochu vyležet. Myslíte, že jeden paralen neublíží miminku? Děkuji
@rena03 neměl by, konec konců v těhotenství se předepisuje i plno antibiotik a taky neublíží
@rena03 ahoj ja brala paralen normálně celé těhotenství, trpěla jsem na děsný migreny.mudr mi ho schválil. At je brzy dobře.
@rena03 paralen jsem brala při bolestech zubů. Doktor mi to schválil.
@rena03 paralen je ok, ja ho ted brala v prvnim trimestru, mela jsem rymu, ze jsem myslela, ze mne praskne hlava, tak jsem si ho asi 3× dala, nez jsem vyrazila na ORL. I kamaradky v lekarne jsem se ptala a paralen je v pohode ![]()
@rena03 Já bych bez paralenu nepřežila těhotenství, měla jsem obě těhotenství děsné migreny. Podle mudra do dávky 6tbl denně bez problému.