Párový vibrátor V-Vibe

Anonymní
8.7.21 08:38

Párový vibrátor V-Vibe

Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto párovým vibrátorem? Chceme si ho objednat s přítelem a zase se mi za to nechcou dávat tisíce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.7.21 09:11

Není úplně špatný, ale při styku vypadává. :nevim: Ale třeba je to individuální. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
2061
8.7.21 09:22

Mrkla bych na recenze na netu, kdysi bývaly slušné stránky s recenzemi s adresou „eroticke pomucky“, myslím, že mezi slovy byla pomlčka. Určitě tam hodnotili i tenhle vibrátor, když se poprvé objevil na trhu. Co vím, má ho kamarádka. Říká, že není špatný, ale v některých pozicích nedrží tam, kde by měl, je třeba se v páru sladit a ozkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
935
8.7.21 09:52

Nám teda nesednul. Ve většině pozic mě nepříjemně tlačí a když netlačí, tak vyjíždí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2818
8.7.21 11:41

A já si myslela, že jsem jen já divná, když to všichni tak chválí :lol:… Nám jako párový taky nevyhovuje (buď nedrží nebo tlačí nebo drhne) a jako sólo hračka mi vypadává, dálkové ovládání přes apku v telefonu se každou chvíli ‚rozsynchronizuje‘… Ale kamarádka je z něj nadšená stejně jak recenze ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 21:21

Já bych potřebovala kratsí nebo nevím, prostě by měl vrnět trošku jinde než vrní :nevim: a musím taky casto přidržovat, což by mi ani moc nevadilo

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat