Partner mě nachápe - doma batole

Anonymní
28.6.20 22:42

Partner mě nachápe - doma batole

Hezký večer, potřebuju jen upustit páru. Sejří me chlap. On je od přírody šnek, já fretka. Máme roční chodící dítě a od tý doby co chodí, je to fičák. Neustále jí hlídat, neustále se jí věnovat (protože ted má nějaký divný období kdy si ani na chvili nemužu sednout, to jinak hned řve a sápe se po mne) do toho uklid obr baráku, starat se částečně o tátu, o zahradu všem žehlit, prát, jezdit na nákupy atd…On klídeček pohoda jazz. Celej den v práci, po práci jezdí bráchovi na stavbu, a o víkendech si jezdí přivydělávat, potřebujeme peníze. Má toho taky dost, ale prostě večer muže vypnout a v klidu chrápat až do rána, narozdíl ode me. No a doma neni skoro vubec. A když je doma, tak si jede ten svuj klídeček a pořád mi cpe, že mateřská musí bejt super atd a nedej bože kdybych si chtěla postěžovat. Já si ani nemůžu dojít v klidu na wc, natož abych tam trůnila jako on půl hodiny, sprchu dávám za 3 minuty, on je v koupelně snad 20 minut, já jím v běhu a většinou stoje, on v klídečku, ještě si u přečte noviny atd… No a samozřejmě, když jsem doma s malou sama, tak jsem z toho někdy urvaná, vyčerpaná, fyzicky i psychicky, a taky naštvaná a někdy prostě prohlásim větu typu že se zcvoknu, nebo že to byl zase den…atd…Jenže chlap to prostě nedokáže pochopit a ještě naopak, dává mi najevo, jak jsem neschopná a že on by to na mateřský zvládnul levou zadní, že si pořád jen stěžuju a že jsem děsná. A před chvíli mi to řekl znova. |Chtěl kafe a dort, tak jsem nám udělala kafe a uřízla kus dortu,, a těšila jsem se, že si k tomu v klidu konečně za celej den sednu a v klidu si to snim. A zase hov… Jakmile jsme si sedli, tak malá přilezla samozřejmě ke mne, začala se po mě sápat a řvát… Snažila jsem jí nejdřív ignorovat, tak zase odešla, ale za minutu byla zase zpátky… no prostě me chvíli nenechá v klidu no, tak jsem si dovolila prostě říct, že se nemužu ani v klidu najíst a že si připadám jak dostihová kobyla a to byl hned ohen na střeše! Že jsem hrozná, že malá je hodná, jen já že to nezvládam, že on by šel na mateřskou klidně hned, kdyby mohl a že by si rozhodně takhle nestěžoval a abla bla bla…no a mezitim přilezla malá, čapla mi dort, celej ho rozpatlala po zemi, takže všude bordel, špinavý oblečení, křeslo, koberec… Takže jsem měla po dortu a po chuti na kafe a ještě jsem v chlapovejch očích klesla někam na dno, protože jsem si zase dovolila postěžovat… Holky já si připadám jako neschopná matka. Celej den něco dělám, nezastavim se, takže jsem večer věčně vyčerpaná a prostě někdy si musim postěžovat, ale on to prostě nedokáže pochopit, nechápe, že s dítetem to prostě lážo plážo neni, že matka pracuje nonstop 24hodin denne! A co mě vždycky dodělá nejvíc je jeho otázka večer (když teda přijede včas domu): Zlato, a na co se budeme dívat??? A já říkám: Na ho.v.no asi!!! Do prd… mně je to uplně jedno, když stejne pujdu uspávat a uspávání u nás fakt nezabere 5 minut! takže na nějaký filmy kašlu, protože i kdyby usnula rychle, tak já prostě nemužu dřepet u telky, čeká mě další šichta, úklid, nebo se tu v bordelu ztratíme… Má to nekdo podobně?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14007
28.6.20 22:44

Vraž mu malou, ať se taky předvede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
808
28.6.20 22:47

No, asi bych se prostě jeden den sbalila a odjela na výlet a nechala dítě chlapovi, ať se třeba po…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3721
28.6.20 22:48

Zvykni si, ze vsechno nebude nablyskane, ja kdyz mela malo casu, prestala jsem zehlit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3730
28.6.20 22:49

No počkej až budeš mít dvě…však mu ji nech na celý víkend když je to taková pohoda ať si to vyzkouší a ty si někam vyraz odpocinout. Malá z toho období za chvilu vyroste a bude samostatnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25675
28.6.20 22:51
@Anonymní píše:
Hezký večer, potřebuju jen upustit páru. Sejří me chlap. On je od přírody šnek, já fretka. Máme roční chodící dítě a od tý doby co chodí, je to fičák. Neustále jí hlídat, neustále se jí věnovat (protože ted má nějaký divný období kdy si ani na chvili nemužu sednout, to jinak hned řve a sápe se po mne) do toho uklid obr baráku, starat se částečně o tátu, o zahradu všem žehlit, prát, jezdit na nákupy atd…On klídeček pohoda jazz. Celej den v práci, po práci jezdí bráchovi na stavbu, a o víkendech si jezdí přivydělávat, potřebujeme peníze. Má toho taky dost, ale prostě večer muže vypnout a v klidu chrápat až do rána, narozdíl ode me. No a doma neni skoro vubec. A když je doma, tak si jede ten svuj klídeček a pořád mi cpe, že mateřská musí bejt super atd a nedej bože kdybych si chtěla postěžovat. Já si ani nemůžu dojít v klidu na wc, natož abych tam trůnila jako on půl hodiny, sprchu dávám za 3 minuty, on je v koupelně snad 20 minut, já jím v běhu a většinou stoje, on v klídečku, ještě si u přečte noviny atd… No a samozřejmě, když jsem doma s malou sama, tak jsem z toho někdy urvaná, vyčerpaná, fyzicky i psychicky, a taky naštvaná a někdy prostě prohlásim větu typu že se zcvoknu, nebo že to byl zase den…atd…Jenže chlap to prostě nedokáže pochopit a ještě naopak, dává mi najevo, jak jsem neschopná a že on by to na mateřský zvládnul levou zadní, že si pořád jen stěžuju a že jsem děsná. A před chvíli mi to řekl znova. |Chtěl kafe a dort, tak jsem nám udělala kafe a uřízla kus dortu,, a těšila jsem se, že si k tomu v klidu konečně za celej den sednu a v klidu si to snim. A zase hov… Jakmile jsme si sedli, tak malá přilezla samozřejmě ke mne, začala se po mě sápat a řvát… Snažila jsem jí nejdřív ignorovat, tak zase odešla, ale za minutu byla zase zpátky… no prostě me chvíli nenechá v klidu no, tak jsem si dovolila prostě říct, že se nemužu ani v klidu najíst a že si připadám jak dostihová kobyla a to byl hned ohen na střeše! Že jsem hrozná, že malá je hodná, jen já že to nezvládam, že on by šel na mateřskou klidně hned, kdyby mohl a že by si rozhodně takhle nestěžoval a abla bla bla…no a mezitim přilezla malá, čapla mi dort, celej ho rozpatlala po zemi, takže všude bordel, špinavý oblečení, křeslo, koberec… Takže jsem měla po dortu a po chuti na kafe a ještě jsem v chlapovejch očích klesla někam na dno, protože jsem si zase dovolila postěžovat… Holky já si připadám jako neschopná matka. Celej den něco dělám, nezastavim se, takže jsem večer věčně vyčerpaná a prostě někdy si musim postěžovat, ale on to prostě nedokáže pochopit, nechápe, že s dítetem to prostě lážo plážo neni, že matka pracuje nonstop 24hodin denne! A co mě vždycky dodělá nejvíc je jeho otázka večer (když teda přijede včas domu): Zlato, a na co se budeme dívat??? A já říkám: Na ho.v.no asi!!! Do prd… mně je to uplně jedno, když stejne pujdu uspávat a uspávání u nás fakt nezabere 5 minut! takže na nějaký filmy kašlu, protože i kdyby usnula rychle, tak já prostě nemužu dřepet u telky, čeká mě další šichta, úklid, nebo se tu v bordelu ztratíme… Má to nekdo podobně?

Já bych mu malou dala na celý den a klíďo kadila 30 minut na záchodě. Odpočinek potřebuje každý. On se úklid nezblázní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
28.6.20 22:53

No jo, dá mu malou, ale stejně se chlap bude věnovat pouze ji a nebude řešit úklid, vaření a další věci. Takže stejně řekne, že to je v klidu :zed: :roll:

Příspěvek upraven 28.06.20 v 22:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@P4ja Bych to udělala, jenže on je doma celej den snad jednou za měsíc! On mít malou jeden den, tak se zhroutí! Ani na ten záchod by si nedošel… Mě to prostě tak vytočilo… A ještě přijde a řekne, že tu je nějakej bordel a co celej den dělám! Jako on je jinak super, ale tohle prostě nechápe no :-( A ve mně to samozřejmě vyvolalo otázky, jestli fakt nejsem neschopná…

• Nahlásit
  • Citovat
1591

Měla bys mu ji na pár hodin nechat, ať si to zkusí. Mého chlapa jakékoliv blbé řeči přejdou když pár hodin hlídá batole a já se ho pak zeptám, kolik toho krom toho hlídání dítěte za těch pár hodin ještě stihnul udělat… :nevim: Přiznám se že jakékoliv řeči na téma jaká je mateřská pohoda od začátku tvrdě potírám, ale já tedy i z domu trochu vydělávám a tak si můžu docela otevírat pusu, asi… :nevim: Když je to takový chytrák, snížila bych mu trošku životní standard, pokud by to nešlo po dobrém a domluvou, že tě nemá takovými řečmi deptat… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 22:54

@Russet No já nedávno byla najust v koupelně přes 15 minut a už tu plašil, co tam tak dlouho dělam… takže prostě sám vidí, že to neni pr.d.el se starat o dítě…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.6.20 22:55

Ja mam chronické onemocnění, ktere mne docela limituje ve výkonu. Musela jsem se podle toho zařídit. Taky mám jedno dítě a když spí, já spím. Zařídila jsem si paní na úklid 1× týdně plus okna a vetsi veci jednou za x mesicu navic. Mam sušičku, prádlo tudiz nezehlím. Pořídili jsme robotickej vysavač. Jídlo varim veceri a vikendy, pres tyden nechavam obedy dovážet. Kazdej mame jinak sil a pokud máš pocit, že nezvládáš, že neodpočíváš, tak si to musíš uzpůsobit. Ja malymu pouštěla pohádky už od roka. Jen v angličtine. Jsou mu teď čtyři a mluvi ve vetach anglicky. Uštvaná máma je naprd. Malá se po tobe sápe, potrebuje víc tvoji pozornost, ne uklizenej dům.

• Nahlásit
  • Citovat
14007
28.6.20 22:58
@Anonymní píše:
@P4ja Bych to udělala, jenže on je doma celej den snad jednou za měsíc! On mít malou jeden den, tak se zhroutí! Ani na ten záchod by si nedošel… Mě to prostě tak vytočilo… A ještě přijde a řekne, že tu je nějakej bordel a co celej den dělám! Jako on je jinak super, ale tohle prostě nechápe no :-( A ve mně to samozřejmě vyvolalo otázky, jestli fakt nejsem neschopná…

Ale nezhroutí, on si to zařídí podle sebe. Neboj. Jinak, pokud vidí bordel, tak ať jde uklízet a nebo si vezme malou, ať máš klid. A neschopná?? Spíš si to zbytečně bereš a hrotíš to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25675
28.6.20 23:00
@Anonymní píše:
@Russet No já nedávno byla najust v koupelně přes 15 minut a už tu plašil, co tam tak dlouho dělam… takže prostě sám vidí, že to neni pr.d.el se starat o dítě…

Není. Napusť si vanu místo šůrování nebo přiblblého filmu. Bude ti líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25675
28.6.20 23:02
@Anonymní píše:
Ja mam chronické onemocnění, ktere mne docela limituje ve výkonu. Musela jsem se podle toho zařídit. Taky mám jedno dítě a když spí, já spím. Zařídila jsem si paní na úklid 1× týdně plus okna a vetsi veci jednou za x mesicu navic. Mam sušičku, prádlo tudiz nezehlím. Pořídili jsme robotickej vysavač. Jídlo varim veceri a vikendy, pres tyden nechavam obedy dovážet. Kazdej mame jinak sil a pokud máš pocit, že nezvládáš, že neodpočíváš, tak si to musíš uzpůsobit. Ja malymu pouštěla pohádky už od roka. Jen v angličtine. Jsou mu teď čtyři a mluvi ve vetach anglicky. Uštvaná máma je naprd. Malá se po tobe sápe, potrebuje víc tvoji pozornost, ne uklizenej dům.

A rozumí tomu, co říká? Nebo jen papouškuje naučené věty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89482
28.6.20 23:02
@Anonymní píše:

Někteří chlapi jsou na tečku mezi oči. Jednou přišel brácha na kafe (svobodný, bezdětný, idiot) a já spala s dítětem. Prostě únava, starší dítě prvňák, takže se mu člověk musel věnovat, druhé kojenec který se kojil co hodinu, v noci co dvě…
Brácha pronesl něco v tom smyslu, že by to taky bral, být na mateřský a vyspávat. No, letěl tak, že nestihl počítat schody, blbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama