Partner mě nikam nechce brát

Anonymní
22.2.21 22:51

Partner mě nikam nechce brát

Ahoj, chtěla bych se trosku vypovidat. Jsem s partnerem skoro 3 roky, vztah jsme měli krásný, ale poslední dobou to není ono, jednou jsem se na společný akci priopila, nedělala jsem žádnou scénu nic, byla jsem docela dost klidná, ale nějak mi to nesedlo, odešla jsem na záchod, kde mi nebylo dobře a potom jsem šla spat. Takže nic extra jsem neprovedla, ale teď k věci co mě trápí. Od ty doby mě partner nechce brát nikam do společnosti lidi. Dokonce jsem i řekla, ze už pit alkohol nikde nebudu a od té doby opravdu nepiju, protože mi to tenkrát nesedlo a radši se tomu vyhnu obloukem. Dvakrát mi nabídl, ze bych s nim mohla jít, ale nakonec se třeba neozval a nebo mi napsal, ze chce jít sám. Když se ho zeptám, jestli to je kvůli té poslední akci, tak řekne, ze se o tom nechce bavit a nebude se o tom bavit. Samozřejmě mam i svy přátele, se kterými se bavím, ale dřív jsem s nim normalne chodila mezi lidi a mame dost společných přátel. Poslední dobou se mi ani první neozve, když mu nenapisu já, tak mi nenapíše, když nenabidnu kdy se uvidime, tak mi to ani nenapíše. Mam strach, ze jsem už jenom holka sex a na to aby nebyl tak nějak sám. Co si o tom myslite, nebo co bych měla dělat, aby se zase začal snažit? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20937
22.2.21 22:55

Přestat se snažit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8332
22.2.21 23:00

Pokud se nechce o problémech bavit a řešit je, tak bych ho asi poslala o dům dál :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
22.2.21 23:01

Ja uz bych ho nebrala do postele. :think:
Jste spolu takovou dobu a on te nechce nikam brat, to neni uplne zdravej vztah. Ja se na jedne akci totalne zlila, ze me tahl pritel s kamarady, pozvacela jsem co slo, spadla jsem, ztratila telefon, pozvracela tchyni a svete div se, vsichni na to vzpominame s humorem, protoze jsem mela holt slabou chvilku. Nejsem na to pysna, stydela jsem se jeste par mesicu, ale stopku to pro me neznamenalo.
U toho tveho bych to videla na blizici se konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5996
22.2.21 23:03

To jste dnes na pondelni porade dostali tema: „partner na me s. e. r. e?“ :mrgreen: https://www.emimino.cz/…ovat-419416/ . kolik copywriteru na te porade bylo? kolik obdobnych temat mame jeste ocekavat? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53470
22.2.21 23:09

Toz ted nejak neni, kde chodit do spolecnosti.
Moc velky vyber neni :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
22.2.21 23:21

@markytka3 Hele jo, ten muj na me dnes taky s*re. Ja sedim na nocni a on si drze usnul. :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 23:58

To bych řekla není pravý důvod jeho divnýho chování…no kdo se někdy neopil a navíc když jsi nic nevyvedla :roll:?!! Neudělala jsi nic špatně a ještě mu slíbíš, že pít nebudeš, to je mi tě fakt líto :( to zas kvůli němu nedělej. Přestala bych se snažit, zkus mu nepsat první, být taky odtažitá..uvidíš, jestli vztah má cenu…nemůže se snažit jen jeden! :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
10993
23.2.21 00:32

Tak po trech letech spolu ani nebydlite, ono to bude nejspis v haji ve vic smerech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5949
23.2.21 00:36

Tak to vypadá, že on se s tebou už rozešel a ty sis toho ani nevšimla :) nechce psát, scházet se tak na co ještě čekáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7461
23.2.21 01:11

No jo, v dnešní době plné společenských událostí a hromadných pijatyk s kamarády to fakt naštve :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3149
23.2.21 01:54

Ten muj me posledni dobou taky nikam nebere - v kine, restauraci, na bazene ci lyzovacce jsme nebyli, ani nepamatuju. A to jsem se nikde ne :poblion:. Taky nevim, co delat, aby se zacal vic snazit. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3714
23.2.21 06:22
@kacakaca píše:
Ten muj me posledni dobou taky nikam nebere - v kine, restauraci, na bazene ci lyzovacce jsme nebyli, ani nepamatuju. A to jsem se nikde ne :poblion:. Taky nevim, co delat, aby se zacal vic snazit. :,(

A to bych ještě hádala, ze když už se vypruzi a vezme te do nějakého obchodu, tak se za tebe stydí a zakrývá ti obličej, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
23.2.21 07:53

Tyhle uměle vytvořené diskuse jsou spíš k pláči, než k smíchu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20152
23.2.21 08:12

Třeba mu konečně došlo, že chlastat v dnešní době s kamarádama a chodit do společnosti je nejen totálně mimo, ale jaksi i protiprávní, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat