Partner se dvěma dětmi v péči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 10:26
Partner se dvěma dětmi v péči

Dobrý den,
moc vás holky prosím o radu. Jsem sama s téměř 7 letým synem. Teď jsem se na seznamce seznámile s mužem, který má v péči dva kluky (7 a 8 let). Odešla od nich před lety matka, nejeví o ně zájem.
Máte někdo prosím zkušenost, kdy vy jste měla jedno dítě a partner v péči dvě? Nemyslím na víkend, ale opravdu v péči. Již jsem měla přítele, kteý měl z prvního manželství děti a tam to šlo, ale nebydleli jsme spolu a děti k němu chodily jednou za 14 dní.
Mám z toho celkem obavu, takže přemýšlím, zda do toho vůbec jít. Děkuji vám za názory

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 21680 příspěvků 17.09.18 10:34
@Anonymní píše:
Dobrý den,
moc vás holky prosím o radu. Jsem sama s téměř 7 letým synem. Teď jsem se na seznamce seznámile s mužem, který má v péči dva kluky (7 a 8 let). Odešla od nich před lety matka, nejeví o ně zájem.
Máte někdo prosím zkušenost, kdy vy jste měla jedno dítě a partner v péči dvě? Nemyslím na víkend, ale opravdu v péči. Již jsem měla přítele, který měl z prvního manželství děti a tam to šlo, ale nebydleli jsme spolu a děti k němu chodily jednou za 14 dní.
Mám z toho celkem obavu, takže přemýšlím, zda do toho vůbec jít. Děkuji vám za názory

Paradoxně by to možná mohlo klapat líp, než když je ve hře ještě matka :think:

Musíte si na začátku otevřeně promluvit, jaký typ rodiny hodláte vytvořit (budeš dělat těm dětem matku nebo kamarádku a on tvému otce nebo kamaráda?) a pak to nějak předestřít těm dětem.

Jako těžké to bude, ale sama máš „zátěž“ (dítě), nejsi svobodná jak pták, tak bych to hned nesmetla ze stolu.

Bábrdl
Generální žvanilka 21680 příspěvků 17.09.18 10:35
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Máte někdo prosím zkušenost, kdy vy jste měla jedno dítě a partner v péči dvě? Nemyslím na víkend, ale opravdu v péči. Již jsem měla přítele, kteý měl z prvního manželství děti a tam to šlo, ale nebydleli jsme spolu a děti k němu chodily jednou za 14 dní.
Mám z toho celkem obavu, takže přemýšlím, zda do toho vůbec jít. Děkuji vám za názory

A tři kluci 7+7+8, to bude sice bugr, ale zase by tam mohly vzniknout fajn „sourozenecké“ vztahy.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 17.09.18 10:39

Postupně pomalu a nic nehrotit…hlavně nic neuspechat. A uvidíš časem.

kilčo
Kecalka 175 příspěvků 17.09.18 10:41

Paradoxně by to možná mohlo klapat líp, než když je ve hře ještě matka

• jak se matka vypařila, tak se zas může objevit a jak to tak bývá, tak v tu nejméně vhodnou dobu a to pak tedy bude pošušnáníčko! :think:

Zakladatelko, pokud si se teprve nyní s ním seznámila, určitě bych ho hned netahala synovi domů, ale ze začátku bychom spolu jen randili a to mimo domov a přitom holt pozoruj, poslouchej, vyhodnocuj, jak se dotyčný chová, jaké má názory, co říká o svých dětech atp.

Až po dost dlouhé době bych svolila k nezávazným výletům vás všech, sledovat jak se partner stará či netará o své děěti, jestli mu mohou skákat po hlavě nebo jsou ukázněné a jejich otec je pro ně řirozenou autoritou.

A až po této poznávací fázi teprve můžete začít uvažovat nad sestěhováním snad, takže to by mělo utéct ještě hodně vody, bude záležeet ina tom, jak si kluci vzájemně „sednou“ a jestli si budou rozumět, at pak nemáš doma místo pohody peklíčko a tvůj syn taktéž.

A jak níže píše Beruša velmi správně,neméně důležité budeto,jak si budete vyhovovat jako partneři,jestli mezi vámi přeskočí ta správná jiskra.Ta bude hodně důležitá!

Příspěvek upraven 17.09.18 v 10:45

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 17.09.18 10:41

Já bych to zkusila ;)

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 17.09.18 10:42

Je uplně jedno jestli má partner děti 2 nebo 5 a jestli je má nebo nemá v péči. Důležitý je teď vztah vás dvou. Musí chtít tebe jako ženu a partnerku a ty musíš chtít jeho. Pak to bude fungovat. Pokud on hledá primárně matku svým synům, tak to asi nevyjde.

Bábrdl
Generální žvanilka 21680 příspěvků 17.09.18 10:43
@kilčo píše:
  • jak se matka vypařila,tak se zas může objevit a jak to tak bývá,tak v tu nejméně vhodnou dobu a to pak tedy bude pošušnáníčko! :think:

Může, může… Může ji zejtra přejet tramvaj. Život je risk, co naděláš. :nevim:

smudlinky
Závislačka 2568 příspěvků 352 inzerátů 17.09.18 10:43

mohlo by to být fajn, ale taky nemuselo. Zkuste na to jít pomalu a třeba to vyjde :mavam:

Markéta80
Hvězda diskuse 40406 příspěvků 17.09.18 10:48

hned bych to neodpískala. proč? třeba to bude fajn, kluci jsou i stejného věku což je taky ok ;) Ted záleží jak si sednete vy dva a to ukáže až čas ;)

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 17.09.18 10:50

Tak to nezjistíš dokud to nezkusíš, ne? :nevim:

Keyllah
Echt Kelišová 9697 příspěvků 17.09.18 11:00
@Anonymní píše:
Dobrý den,

a ty by jsi chtěla být dopředu diskvalifikována, jen proto, že sama máš dítko, bez ohledu na tvé přednosti a kvality? :think:

káťa
Extra třída :D 13121 příspěvků 17.09.18 11:02

Podle mě strašně záleží na tom, jak ti a tvému synovi ty děti sednou. Já mám dceru v péči a můj partner taky. Holky jsou ale už větší. Otec mé dcerky i matka jeho dcery jsou shodou okolností po smrti. Nicméně si ani jeden nedokážeme představit, že bychom takhle mohli fungovat, pokud by jednomu nebo druhému z nás nebylo dítě toho druhého vyloženě sympatické a nesedlo nám do noty.

Jeremi
Kecalka 279 příspěvků 17.09.18 11:03

Podle mě je to dobrá kombinace. Netlačila bych, nechala věci plynout poklidným tempem, ale rozhodně mi to přijde, že to má větší šanci na úspěch než s partnerem, který žádné děti nemá (zhusta mívají nereálná očekávání ohledně toho, co děti uměj, zvládají, jak je ne/normální, že se chovají apod.), nebo s partnerem, který má děti úplně v jiném věku a ještě opačného pohlaví.

zoidberg
Extra třída :D 12005 příspěvků 17.09.18 11:14

Tohle není pro každou. U mě stejný případ, ale narazil jsem na jednu z milionu. Ženy nejsou tak trpělivé jak chlapi, málokdy tohle vydrží. Pokud do toho půjdeš, držím palce, ti kluci ti jednou poděkují :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >