Partner se zamiloval?

Anonymní
17.1.21 20:38

Partner se zamiloval?

Ahoj,

ráda bych se zeptala, jak byste řešily tuto situaci:

Něco, co pro mě bylo úplně nemyslitelný, je tu. Našla jsem (vlastně celkem nedopatřením) v odeslané poště email, který můj partner posílal nějaké slečně. Bohužel/bohudík jsem ho otevřela a nestačila zírat.

Je to velmi dlouhý email a nechci ho sem určitě kopírovat, ale v podstatě ji tam vyznal lásku, napsal, jak jsou pro něj chvíle s ní úžasné, jak je ona skvělá, jak miluje to, jaká je a intimní chvíle jsou pro něj nádherným zážitkem!

Co je důležitý je to, že potom píše o mně - v podstatě důvody, proč mě nemůže opustit. Takhle to úplně napsaný není, ale čtu mezi řádky. Vysvětluje tam, že jsme spolu hodně let, co máme za sebou, to hezký i to špatný a že nikdy nečekal, že tohle bude muset řešit. Prostě se mnou ho pojí dávná minulost, krásné zážitky, rodiny se znají, máme kolem sebe partu kamarádů s rodinami, máme 2 společné hypotéky a stejné sny a životní plány.

Na závěr mailu píše, že neví, co dál.

Ja nemám sebemenší ponětí, že by někoho měl, vzpomínám, jestli se nějak začal chovat jinak, ale nepřišlo mi to nikdy, doma spí každou noc a jsem poměrně v šoku, protože bych za jeho věrnost dala ruku do ohně. Pořád si říkám, že to není realita a psal to za někoho jiného. Jo, to je nesmysl. Řekla jsem o tom mé nejlepší kamarádce a nevěří tomu, prý jestli on je nevěrný, tak pak každý.

Nechci mu určitě říct, že to vím. Ale vůbec nevím, jak mám jednat? Mám hledat, kdo je dotyčná (znám jméno i příjmení), mám se zkusit snažit fungovat dál jako předtím a doufat, že se rozhodne zůstat? Nebo mám teda naopak přijít a omlátit mu to o hlavu a doufat, že zůstane? Asi si umím představit variantu, že by mu bylo tak trapně, že by to s ní skončil a pak se snažil, abych mu odpustila, ale aktuálně mám dojem, že ho asi za ta léta dostatečně neznám!!

Když se uklidním, dává mi smysl spíš dělat, že nic nevím, ale nemám šanci poznat, co se dál děje. Do teď jsem neměla tušení, že by s někým byl. V mailu je něco o tom, že se snažil si ji držet od těla, ale že pak už bylo pozdě a že to nabralo rychlý spád. Ale jako nevím jestli to je měsíc starý nebo rok…ale to snad ne.

Jo a prosím neraďte mi, ať ho kopnu do zadku.

Jinak dokud jsme se poznali my, měl 2-3 vážnější vztahy, není to žádný děvkař, všeho všudy měl 7 sexuálních partnerek (bude mu 40) od svých 18ti let, proutník to teda fakt není. Naopak.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
488
17.1.21 20:42

Nepsal tu nahodou dnes i vas partner? 😀
Pardon, ale prijde mi to usmevne.
Dnes tu psal muz, ze ma dlouholetou pritelkyni a ac nechtel, zamiloval se jinde.
Uplne mi to sedelo jak kdyby jste to kazdy z vas popisoval podle sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 20:44
@janikema90 píše:
Nepsal tu nahodou dnes i vas partner? 😀
Pardon, ale prijde mi to usmevne.
Dnes tu psal muz, ze ma dlouholetou pritelkyni a ac nechtel, zamiloval se jinde.
Uplne mi to sedelo jak kdyby jste to kazdy z vas popisoval podle sebe.

ježíši ne :lol: kde je ta diskuze, prosím?
Ale jestli by můj chlap něco neudělal, tak nepsal na emimino :lol: teda…doufám.

Děkuji moc!

• Citovat
  • Nahlásit
2662
17.1.21 20:45

Já bych se s ním snažila mluvit narovinu - promiň, omylem jsem našla ten email a nerozumím tomu, můžeme si o tom promluvit? V klidu, bez scén. Ještě než jsme se vzali, přišel za mnou jednoho den manžel, nešťastnej, že se zamiloval do jiné holky a neví co si má počít, že mě taky miluje. Znala jsem ho, věděla jsem že to není dě*kař a věděla jsem že prostě neví co si s tou situací počít - promluvili jsme si, nechala jsem mu prostor si to promyslet a rozmyslet a zůstal nakonec se mnou, vzali jsme se a máme rodinu. Já obecně nejsem moc žárlivá a taky jsme s manželem zvyklí komunikovat, když se s naším vztahem něco děje, dost to pomáhá překonat i dost nepříjemné situace :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 20:47

@Lily Evans na to teď nemám odvahu, ačkoliv by to bylo asi nejlepší. Jinak já taky nejsem žárlivá, skoro vůbec. Ale tohle mě teda vyvedlo dost z míry. Já bych za něj fakt dala ruku do ohně. X dní jsem přemýšlela, co to má být a hledala možnosti, jak to mohlo být myšleno, nebo že to sepisoval pro nějakýho kámoše :oops: Ale bohužel jsou tam i informace o mně.

• Citovat
  • Nahlásit
1421
17.1.21 20:47

No ja bych mu rekla pravdu, ze jsem nedopatrenim narazila na ten mail. Znam jeho obsah a zajimalo by me jeho vydvetleni, resp. jak nahlizi na (vasi) budoucnost…pises o nem jako o slusnakovi, takze predpokladam, ze ti neomlati i hlavu poruseni soukromi vlezenim do mailu a postavi se k tomu celem. Chapu to tsk, ze deti nemate.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 20:50

@kalie ne to se určitě nestane, navíc on ví že jsem seděla u pc a psala jsem mail - respektive mu něco opravovala v angličtině, jenže pak jsem to poslala, šla si zkontrolovat, jestli jsem neudělala v jedné větě chybu a jak jsem koukla, tak mě prostě praštilo do nosu ženský jméno co neznám a začátek zprávy, který byl vidět. A pak jsem už klikla… :oops:

Ale tohle by mi nevyčetl ani omylem.

Děti bohužel nemáme.

• Citovat
  • Nahlásit

Ja nejsem obvykle podezrivava a mam spatnou pamet, ale nebylo tady pred tydnem nebo tak neco podobneho? Dve hypoteky, dlouhodoby vztah, nepodarene tehotenstvi… pak admin napsala, ze diskusi zamyka, protoze byla trochu fejk.
Ale mozna mi to jen tak pripada…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4898

Taky bych mu to řekla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2662
17.1.21 20:52
@Anonymní píše:
@Lily Evans na to teď nemám odvahu, ačkoliv by to bylo asi nejlepší. Jinak já taky nejsem žárlivá, skoro vůbec. Ale tohle mě teda vyvedlo dost z míry. Já bych za něj fakt dala ruku do ohně. X dní jsem přemýšlela, co to má být a hledala možnosti, jak to mohlo být myšleno, nebo že to sepisoval pro nějakýho kámoše :oops: Ale bohužel jsou tam i informace o mně.

Věřím, že je to těžká situace! A nejsnazší ze všeho se teď asi jeví nechat to být a počkat jak to dopadne - samozřejmě to jde, akorát se budeš užírat.
Pro mě je manžel nejbližší člověk a nevadí mi s ním probírat i fakt nepříjemné věci, které smrdí koncem vztahu. Bylo by mi to moc líto, ale můj život na tom nestojí. Takže moje první reakce by byla jít se zeptat a zjistit, jaká je situace - tím spíš že jsi email našla omylem a neslídila jsi mu v soukromí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6205

Zeptala bych se ho. Nedokážu si představit, že toto s dlouholetým partnerem neproberu narovinu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3238
@Sedmnactnulajedna píše:
Ja nejsem obvykle podezrivava a mam spatnou pamet, ale nebylo tady pred tydnem nebo tak neco podobneho? Dve hypoteky, dlouhodoby vztah, nepodarene tehotenstvi… pak admin napsala, ze diskusi zamyka, protoze byla trochu fejk.
Ale mozna mi to jen tak pripada…

Ano taky mi to přijde stejná situace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62166
17.1.21 20:55

Já bych nezvládla mlčet :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4285
17.1.21 21:02

Tak to, že v tom tvůj chlap neumí chodit, o tom svědčí už to, že si ten mail nechá v poště a ještě ti tam dá přístup, to je podle mě de.il.
Teď záleží na tom, jestli si ho chceš za každou cenu udržet, nebo jsi ochotná ho pustit, pokud by chtěl jít.
Pokud si ho chceš udržet, tak dělej že nic nevíš a hraj komedii o nejlepší partnerce na světě - v sexu i doma, pokud to umíš.
Pokud bys snesla to, že odejde, tak bych mu řekla, že jsem to četla a jestli chce, ať jde. Podle mě, nikdo by s nikým neměl být jen z povinnosti, nebo kvůli společným zážitkům, kor když tam nejsou děti.
To rozhodnutí si musí udělat on s plnou zodpovědností za věci příští.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20348
17.1.21 21:06
@Anonymní píše:
ježíši ne :lol: kde je ta diskuze, prosím?
Ale jestli by můj chlap něco neudělal, tak nepsal na emimino :lol: teda…doufám.Děkuji moc!

A nepsala si tu nahodou pred svatky jako milenka a mezi svatkama jako přítelkyně, ktera na milenku prisla?

Admini odhalili, ze to je jedna a ta sama osoba…

Dost se to podoba… i vcetne toho, ze tu jakoby nahodou psal tvuj partner…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat