Partner nemůže mít děti?

Anonymní
17.1.21 01:58

Partner nemůže mít děti?

Ahoj holky,

partner se mi svěřil, že se svou ex se pokoušeli 7,5 let o dítě a nepovedlo se. Chyba prý na obou stranách, ani z jedné ale zásadní (ze by byli úplně neplodný), x krát umělé oplodnění a nikdy nic. Prý to byl fakt zahul na psychiku a rozešli se kvůli tomu, jinak měli skvělý vztah, ale neustáli to nejak.

A já si teď říkám, zda tohle čeká i nás? Sice to ještě není na pořadu dne, ale muže být časem. Ne ze bych se kvůli tomu chtěla rozejít, spis sw jen připravuju, ze to nepujde a možná taky x let?

Mate někdo zkušenosti, když se tolik let nedaří? Rikal mi, ze si mockrát rikal, ze kdyby tomu dali ještě rok, ze se to třeba povede a ze měli ještě vydržet. Ale ze už byli fakt vyčerpání, stalo to hromadu peněz, zdraví a nabouranou psychiku obou.

Dekuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64
17.1.21 03:34

To Ti asi nikdo neřekne… každopádně znám páry, kde spolu nemohli dítě pocit x let, pak vyměnili partnery a bylo hned zaděláno. Držím palce! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 03:42

Já vím ze neřekne, spis mě zajímají zkušenosti :) A zda někdo opravdu tak dlouho cekal na dítě a pak se třeba po 8 nebo 10 letech zadarilo. Občas si rikam, ze ji totiž nemel opustit, ze ten stejný problém bude mít i jinde možná a je pojilo hodně, mluví o ni krásně.

• Citovat
  • Nahlásit
17623
17.1.21 05:50
@Anonymní píše:
Já vím ze neřekne, spis mě zajímají zkušenosti :) A zda někdo opravdu tak dlouho cekal na dítě a pak se třeba po 8 nebo 10 letech zadarilo. Občas si rikam, ze ji totiž nemel opustit, ze ten stejný problém bude mít i jinde možná a je pojilo hodně, mluví o ni krásně.

Tak já se připojím do debaty. Mám v širší rodině a mezi známými příkladů dost.
A u všech do dopadlo v podstatě stejně. Pokud dlouhodobě nešlo páru početí, ani s odbornou pomocí, a pokud to dotyční neustáli a rozešli se, tak velice brzy založili rodinu s jiným partnerem/partnerkou. A to v některých případech téměř kosmickou rychlostí. Někteří dokonce neplánovaně. Čím to je, netuším, možná si s těmi bývalými nějak neseděli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13392
17.1.21 06:18

Nebyli spolu biologicky kompaktni. To se stava :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 06:59

Moje kolegyně v práci, x let se snažila otěhotnět se svým manželem, asi 8-10let snažení, v jejím případě příčina špatně pruchodne vejcovody, nevyšlo jim ani umělé oplodnění.. Jednou si vrzla s kolegou a těhotná hned, ve 38letech..

• Citovat
  • Nahlásit
715
17.1.21 07:02

Kamaradka to mela take tak, pak se rozvedla a oba maji deti prirozenou cestou. Doktor ji rekl, ze si proste nesedli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
17.1.21 07:42

Znam docela dobre par, ktery se spolu pokousel o dite x let, 4 umele oplodneni, pak to vzdali a rozesli se. Pani si nasla noveho pritele, po roce svatba, az jsme si rikali, jestli moc nespechaji a po dalsich 9 mesicich syn.

Ja bych se ale spis zamyslela nad tim, zda ma pritel doresenou minulost. Na me to tvoje vypraveni dycha, ze se ani rozejit nechtel, ze to jen kvuli diteti nemeli delat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 08:00

@Kosopemi to na mě prave bohužel občas taky…

No holky je to šílený, takovou strašnou dobu a nic, ale asi vážně nebyli kompatibilní, moc nevěřím ze by se zadarilo třeba do dalsiho roku

• Citovat
  • Nahlásit
1478
17.1.21 08:02

Rekla bych ze v jejich pripade uz mohla hrat velkou roli psychika zeny. Pokud on nema opravdu spatny spermiogram, nebala bych se.
Jen ten pribeh na me dela dojem, ze toho rozchodu lituje a rad by byl s ni… ale mozna je to jen spatne napsane :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62227
17.1.21 08:13

S ex 3 roky bez ničeho a nikdy nic, se současným necelý rok a máme mrne.. Vůbec to neřeš, těch příčin může být strašně moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 08:14

Kompatibilní pár je nesmysl. My se snažili o něco déle, než ten tvůj, vydrželi jsme a dítě po ivf máme. Důležité je najít důvod, proč to nejde a snažit se ho vyřešit. On by měl stoprocentně vědět, jestli má špatný spermiogram a jak moc, to ti řekl?

• Citovat
  • Nahlásit
781
17.1.21 08:31
@Anonymní píše:
Kompatibilní pár je nesmysl. My se snažili o něco déle, než ten tvůj, vydrželi jsme a dítě po ivf máme. Důležité je najít důvod, proč to nejde a snažit se ho vyřešit. On by měl stoprocentně vědět, jestli má špatný spermiogram a jak moc, to ti řekl?

Není to nesmysl. I doktoři říkají, že jsou páry, které si nesednou a děti spolu přirozeně nemají. A vidíš to i tady, co holky píšou - jiný partner a je to hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 09:16

No detaily zatím nevím, ale rikal ze chyba je prave u obou a ze když se zadarilo, tak potratila hned v začátku.

Jinak kompatibilita taky podle mě není nesmysl, taky jsem četla hromadu příběhů jak to s jedním neslo ale s druhým ano. Jen nevím jestli to je tento příběh :)

• Citovat
  • Nahlásit
781
17.1.21 09:35
@Anonymní píše:
No detaily zatím nevím, ale rikal ze chyba je prave u obou a ze když se zadarilo, tak potratila hned v začátku.Jinak kompatibilita taky podle mě není nesmysl, taky jsem četla hromadu příběhů jak to s jedním neslo ale s druhým ano. Jen nevím jestli to je tento příběh :)

Tak ty potraty mohly být taky příčina toho, že k sobě neseděli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat