Partnerova milenka

Anonymni
19.3.09 15:01

Partnerova milenka

Ahoj holky,
chtela bych se vas zeptat, jestli nektera nemate zkusenost s touto situaci:
Myslim si, ze manzel ma milenku, zajimalo by mne, zda se vam nekdy stalo, ze vas partnerova milenka sama kontaktovala (popr. kdy a proc to provedla), jako ze by treba volala nebo se nedejboze zjevila na prahu vaseho domu. Jak jste reagovaly? Bavily jste se s ni, nebo jste ji treba ignorovaly? A jak reagoval partner, rekly jste mu to?
Pisu to asi trochu zmatecne, ale nejak mi to nemysli.

Diky moc za vsechny odpovedi.

Jinak klidne napiste i vy z vas, ktere jste treba v roli milenek zenatych chlapu, jestli vas treba nekdy napadne si s manzelkou sveho milence „vyridit ucty“ touhle formou.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.3.09 15:12

Nenapadá mě jediný důvod, proč by se milenka chtěla setkat s manželkou, Co vím, tak milenky se moc na manželky nevyptávají,spíš dělají, že manželka neexistuje, aby si tak uvevily svému svědomí. Ty se bojíš, že tě navštíví?
L.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.3.09 15:17

No, musim priznat, ze asi trochu strach z mozneho kontaktu s partnerovou milenkou mam.
Doufam teda, ze k nam domu by se neodvazila, ale ze by mi treba zavolala, tak to si dovedu predstavit. Myslim, ze ucel telefonatu by byl jasny, bud by mi sdelila, co a kde prave muj partner dela nebo neco podobneho..
Treba jsem fakt prastena ja a vymyslim tady blbosti, ale ten cervik pochybnosti ve me proste hloda.

Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.3.09 15:23

No, ja teda zatim v teto situaci nebyla, ale prijde mi nelogicky, proc by te mela manzelova milenka kontaktovat, ja byt milenkou, tak spis chodim kanalama, aby se me nahodou manzelka nedomakla.

Mozna bych to udelala jen v situaci, kdyby me onen zenaty milenec sliboval, ze se treba rozvede a porad by se nic nedelo, a me by na nem natolik zalezelo, ze bych z manzelky vytahla, jak se teda veci maji. Pripadne bych to brala jeste jako osobni pomstu, treba proto, ze milenka vyciti, ze se manzel na ni chce vykaslat, tak aspon poinformuje manzelku, aby mu doma udelala dusno.

Jinak ti zenati z velke vetsiny nemivaji tak tragicka manzelstvi, takze jim v mnoha pripadech dvoji zivot vyhovuje - doma vyprano, navareno, uklizeno, u milenky vzruso v posteli. Kdo na to pak dojede nejvic, je prave ta milenka, ktera s chlapem marni cas a ten pak zustane s manzelkou. Ovsem dobre ji tak, nemela si s zenacem nic zacinat, tot muj nazor.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.3.09 15:28

Petro, myslím, žes to vystihla do puntíku. No u nás možná nastane trochu opačná situace. Ve chvíli, kdy manžel nahlásil milence, že se tedy rozvede, tak začala trochu couvat - zřejmě si uvědomila, že to prádlo a vaření teď bude chtít po ní a už to nebude jen ta idylka a sexuální jančení :). Ale budiž jí to přáno. To je zase tak trochu moje pomsta. co chtěla, ať má. Ale se vším všudy!!! Ne jen ukradený hezký chvilky a mazání medu kolem huby. Ať vidí, co obnáší každodenní realita, holčička!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.3.09 16:37

Ja teda z pozice byvale „milenky“ zenateho chlapa, uz je to teda dyl :wink: Seznamili jsme se v praci, ze je zenatej jsem zjistila az tak za 14 dni (nenosi v praci prstynek :roll: ) a ze ma dite az tak za mesic..
Nebyla jsem uplne milenka, k sexu mezi nami nedoslo, vcas jsem dostala rozum a vycouvala, spis to u me bylo reseni dlouhodobe nefungujiciho meho vztahu..
Ja mela asi tak 5× chut tu manzelku kontaktovat, i ted nekdy tu chut mam, ale je to mozna trosku z jineho duvodu. Ten chlap kamaradi s mym pritelem, takze vim, ze ma ted druhy dite (asi 9 mesicu), porad hrozne oblbuje zensky, jeho deti ho „obtezujou“ (pred chlapama machruje, jak je skvelej tata, ale jak se mel na dovoleny postarat, tak tam vykrikoval, jak jsou ty deti narocny, ze nema ani cas jit si zaplavat… :roll: ), co vim, tak asi doma moc sexu ted nezazije a vim, ze je hodne naruzivej, takze par dalsich milenek se naslo…
No a ja mela proste nekdy chut ji to napsat, ona o nem vyklada, jak je uzasnej, nikdy by ji nepodvedl a tak.. ale zase proc bych to delala, ze jo, znicila bych tim jeji predstavu o dokonalym manzelstvi a zivote… Ale tehdy jsem to chtela udelat, to jeho prvni dite melo asi teprve pul roku, a ja byla tak 3 milenka v rade, ktery po svy svatbe vypravel, ze si koupime byt a nebo prchneme do Jizni Ameriky :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.3.09 16:39

Jeste abych k tomu dodala, proc jsem ji chtela kontaktovat, proste mi ji bylo lito a chtela jsem, aby to vedela, 6mesicni dite a chlap proutnik a hlavne velka huba, jak je skvelej manzel a otec… Ale jak jsem psala, pak jsem si rekla, muj zivot to nebyl a nastesti neni :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
4618
19.3.09 18:40

Poslední anonymní, a myslíš si, že bys tý manželce nějak pomohla? Jak píšeš, do jejich vztahu ti vůbec nic není, myslím si, že do jeho života taky ne, mezi váma vlastně taky k ničemu podstatnýmu nedošlo, takže by to možná bylo jen „jedna paní povídala“. Spíš mi přijdeš, jak zhrzená ctitelka, která nedosáhla svého cíle. Jestli je to jinak, promiň, ale vyznělo to tak.

Anonymní zakladatelko, pokud ten sex milence přeroste přes hlavu a ona bude chtít víc, tak tě možná kontaktovat chtít bude. Pokud je to zadaná ženská nebo si chce jen užít, tak se ti bude obloukem vyhejbat. A pokud by tě kontaktovala, tak bych si v první řadě došlápla na partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.3.09 18:49

Holky, diky moc za vase nazory.
Ja si ted take rikam, ze snad tolik drzosti, aby se se mnou chtela poznat mit nebude.
Kdyz si to vezmu racionalne, tak si myslim, ze snad zadny padny duvod ke kontaktu nema.

Dekuji vsem, ze jste se takto vyjadrily k tematu.

Zakladatelka.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.3.09 20:04

Mě kontaktovala proto, že se chtěla stát mou kamarádkou.(Aby byla blíž mému manželovi) Byla jsem blbá, tak se jí stala. Trvalo mi měsíc, než jsem pochopila a dovtípila se, a pak letěla jako špinavé prádlo a já kontaktovala jejího muže,se kterým jsem probrala, jak milá jeho manželka je , a nakolik se stará o mého muže 8)

Z.

• Nahlásit
  • Citovat
847
19.3.09 20:31

Ja jenom nerozumim tomu, proc mas strach z toho, ze te bude milenka kontaktovat. Me by asi stvalo, ze ma manzel milenku a resila bych tohle. Vypada to , ze mas strach stretnout se z realitou (coz by asi nebylo nikomu prijemne). Co na to vsechno manzel/partner ??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10758
19.3.09 20:43

zakladatelko - no též tvuj dotaz absolutně nechápu, dobře, pochopím nějaké duvody proč te muze kontaktovat milenka, ale nepochopím, proč bys z ní měla mít obavy???? Tak s ní prostě vyrazíš dveře jako Z. ne? Přece se pred ni nebudeš pokorně klepat.

ja znám „případ“. kdy milenka kontaktovala manželku, protože chtěla ten vztah ukončit, a chlap to furt nějak nechtěl pochopit a otravoval ji. Chtěla po manželce, aby si svýho manžela srovnala :lol: Právem dostala vynadáno ona co si to vubec dovoluje, a jeste vetsim právem dostal sprdung hlavne pan nadsamec at si srovná svý mladý kuřata do latě at neotravují lidi, který to nezajímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.3.09 08:42

zakladatelko, ty píšeš, že jen myslíš, že má milenku a už v předstihu řešíš, co by, kdy by. Tak nejdřív si to nějak ověř, pak to řeš s ním a pak až se „strachuj“, že by si s tebou přišla promluvit.

Je možná pravda, že když to prasklo u nás, a on se pořád nemohl rozhodnout mezi mnou a jí, tak jsem se možná nějak podvědomě bála, že mi zavolá nebo napíše, ať ho nechám jít… neudělala. Ještě jsme se o něj pár dlouhých měsíců dělili (ač mi do očí tvrdil, že to skončil) a teď už jí ho přenechám skutečně nadobro.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.3.09 08:43

omluva za hrubku: mělo tam být pochopitelně „dělily“, my dvě :).

• Nahlásit
  • Citovat
1334
20.3.09 12:57

Ahoj, vdaná nejsem, před nějakým časem by se dalo říct, že jsem byla partnerova milenka. Nikdy jsem netoužila po tom, abych jeho ženě psala, volala, nebo ji dokonce navštívila. Proč? Nebudu rozvádět, kdo za to může, že si partner našel jinou, jestli jeho žena, nebo on, to vědí pouze oni dva.. Mě se „pouze“ stalo, že mě volala jeho žena. Ona přímo ne, ale její kamarádka. Nebylo mi to příjemné, tak stejně, jako by to nebylo příjemné jeho ženě. Rozhodnutí jsem nechala na něm, nikam jsem ho netlačila, on přece musel vědět co chce. Rozhodl se tak, jak se rozhodl, to je život.. A může se to stát znovu, komukoliv z nás, i mě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama