Pasivní telemarketing - rady

13
12.2.16 14:22

pasivní telemarketigng rady

Dobrý den, poradí někdo firmu, kde je možné pracovat jako telefonní operátorka - pouze PASIVNÍ TELEMARKETING, nebo například pracovník zákaznické (poradenské) linky? Již delší dobu sháním nějakou brigádu nebo práci na zkrácený úvazek nebo s možností si volit směny. Syn nastupuje od března do školky zatím pouze na 3 dopoledne, s tím, že zbylé dva dny v týdnu bude zatím hlídat moje mamka. školka je soukromá, protože do státní mi ho vezmou až v září, tak abych tu školku nějak také zaplatila. Děkuji za rady a tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

71933
12.2.16 14:26

@Evuse26 Infolinky mobilních operátorů, ale n to musí člověk bydlet poblíž správného města.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
12.2.16 14:30

Jj, mobilní operátoři mě také napadli, jsem z Kralup nad Vltavou, ale když bude možnost si právě naplánovat směny mohu jezdit do Prahy, ale nemám zkušenosti s nějakou konkrétní firmou, většinou se z toho vyklubal telemarketing aktivní, na který já nemám povahu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71933
12.2.16 14:31

@Evuse26 A jsi na tom dopravně do Loun? Tam míval call centrum T-mobile, pokud se nepřestěhovali.

EDIT: to je trochu z ruky :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
12.2.16 14:43

@j.a.n.i1 : do Loun je to daleko, pro mě nejlépe ty Kralupy, kdyby náhodou, ale to pochybuji, pak ještě Praha, tam si myslím, že něco bude, ale nevím, kde hledat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
12.2.16 15:21

Zkuste zapátrat na webech bank, pojišťoven, mobilních operátorů nebo dodavatelů energií, jestli neshání operátory do svých call center. Tam by určitě existovala možnost plánovat si směny dle svých možností.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6291
12.2.16 22:28

http://www.jobs.cz/rpd/1040518936/?…
projdi si pracovní portály, je tam spousta nabídek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
13.2.16 13:35

Ano na webech je spoustu nabídek, ale právě na aktivní telemarketing a ten já dělat nechci, už jsem tím strávila hodně času a vždy se z toho vyklubal toto. Spíš jsem doufala v to, že se tu najde osoba která má konkrétní zkušenosti s nějakou firmou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama