Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Ahoj holky, je tu některá z Vás, co jí našli slabší endometriozu, syndrom polycystických ovárií? Mě našli právě tyto nemoci:( a jsem z toho dosti zoufalá.. tak mi řekli, že mám jít na umělé oplodnění. Začali nám dělat různé testy a na jednom z nich mi zjistili, že mám ještě jeden špatný chromozom. Jsem k tomu ještě obézní.
Přítel má výborný spermiogram. Máme prý podstoupit metodu PGD, což je (pro nás dosti drahá metoda), tak se chci zeptat - když už do toho dáme tolik peněz, jaká tam je úspěšnost? Řekli nám, že si máme připravit asi 30.000 Kč. Máme některá tady stejný problém? Děkuji za jakékoliv odpovědi. ![]()
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!