PCOS a časovaný styk

22.1.20 13:36

Pcos, casovany styk

Ahoj holky, asi se potřebuju hlavně vypovídat a sama sebe uklidnit, budu ráda, když se najde někdo kdo má nebo měl stejný problém :)
S přítelem se už více jak rok snažíme o dítě, na podzim jsme navštívili car. Zjistili mi pcos, inzulinovou rezistenci a hned jsme zkusili stimulaci léky Femara, které jsem brala 3.-7. Dc, pak ovitrelle, časovaný styk, dále utrogestan a čekání, jak to dopadne.. přítel má spermiogram v pořádku a MUDr. říkala, ze se nemusíme bát, jsme mladí a určitě to klapne přirozeně. No bohužel jsem to dostala a nějak mě to vzalo :( ovulace určitě proběhla, cítila jsem to na sobě a hlavně mi poprvé v životě vyšel pozitivní ovulacni test.. pak jsme měli měsíc pauzu a teď opět beru Femaru a tento týden mě čeká kontrola.
Ale já už samozřejmě přemýšlím nad tím, že mám určitě nepruchozi vejcovody, opět mě bolí podbrisek spíše nalevo, tak se bojím co je s tím pravým, když na Femaru reaguje ten levý a bojím se, že to přirozeně nepůjde..
Vážně jsem myslela, že to klapne hned ten první měsíc, když MUDr. říkala, že podle výsledku spermia je i iui zbytečné.
Když to po sobě čtu, tak bych si dala facku za tenhle přístup :D snažím se říkat si, že teď už to musí vyjít, ale určitě všechny snazilky znáte tenhle pocit.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22.1.20 14:05

Ten pocit znám, taky mám PCOS, taky jsem chtěla být hned těhotná. Ale zkus na tom zapracovat, ať je tělo v klidu a pak to určitě vyjde, vim, že to není lehké, ale k tomu aby to klaplo je potřeba být v pohodě. Co se týče neprůchodnosti, proč si myslíš, že nejsou vaječníky průchozí?? Měla si časté infekce? Můžeš se nechat vyšetřit, už se to dělá jen UZ, mě to dělali v Gennetu v Praze. Můžeš zkusit brát Inofolic, někdo doporučuje. A hlavně v klidu a pozitivně uvažovat, dopadne to :) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 16:56

@Venceslavka dekuju, ta nepruchodnost mě napadla kvůli tomu, že to v prosinci nevyšlo, jinak jsem nikdy žádné infekce neměla :) ještě mám jedno balení Inofolicu, tak to zkusím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
701
22.1.20 19:23

@Kačka_0000 Ahojky, prošla jsem si tím stejným, co ty..mám pcos a časovaný styk jsme zkoušeli snad rok a nic z toho…Nechci tě teď znepokojovat, ale vždycky jsem se tu chytla každé pozitivní zkušenosti a pak jsem byla ještě víc na dně, když to zase nevyšlo…Snaž se na to tak neupínat, vím že se mi to lehce říká, ale psychika je velmi důležitá. Když se pořádne neuvolníš a budeš myslet jen na to, aby to vyšlo, bude to naprd..Myslím, že kdybych se na to tak neupnula, mohlo to dopadnout lépe..Přeji hodně sil a co nejrychlejší úspěch. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.20 10:23

@nedline moc dekuju, pokusím se :) povedlo se vám to nakonec? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
701
5.2.20 16:47

@Kačka_0000 Nene, nepovedlo bohužel..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu