Péče o bílé boty

Anonymní
26.1.20 19:29

Péče o bílé boty

Ahooj, prosim o radu. Objednala jsem si air max 90 v bílé barvě a moje prosba zní, máte zkušenosti s nějakým sprejem/krémem/voskem o co nejlepsi péči prave pro bílé boty? Nejlépe aby byl i proti popraskání :think: děkuji :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.1.20 20:21
@Anonymní píše:
Ahooj, prosim o radu. Objednala jsem si air max 90 v bílé barvě a moje prosba zní, máte zkušenosti s nějakým sprejem/krémem/voskem o co nejlepsi péči prave pro bílé boty? Nejlépe aby byl i proti popraskání :think: děkuji :dance:

Taky jsem si nedávno koupila bílé boty. Bydlíme na vesnici, příjezdová cesta je samé bláto.. Boty si omyju vodou a pak starým kartáčkem a nejlevnější zubní pastou(mám z Kauflandu, stala asi 15 Kč) umyju. Pak smyju pastu. Někde jsem se dočetla že zubní pasta boty vybeli a tak používám toto. Někdy třeba ještě suché projedu indulonou. Podotýkám, že boty mám asi za 300,–kc a mám je skoro 2 roky. Po umytí jsou skoro jak nové, na porážce je samozřejmě vidět že nove nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
84
26.1.20 22:28

Někde na internetu jsem viděla jak lidi požírají boty voskem, ale nevím :joy: já mám snad většinu bot v bílé barvě, jak látkové converse tak kožené Nike, nijak nesprejuji neopecovavam nic, chodím klido i po polnackach, potom je jen hodím do pračky a přidám Sanytol a boty jak nové. :))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 22:53
@Anonymní píše:
Ahooj, prosim o radu. Objednala jsem si air max 90 v bílé barvě a moje prosba zní, máte zkušenosti s nějakým sprejem/krémem/voskem o co nejlepsi péči prave pro bílé boty? Nejlépe aby byl i proti popraskání :think: děkuji :dance:

Přidávám foto špinavých a vycistenych bílých bot zubní pastou

• Nahlásit
  • Citovat
11826
27.1.20 09:48

Já používám cif a látkové vyperu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 13:12

Nanohoubičky

Já jsem nedávno koupila někde na internetu - omlouvám se už nevím stránku - produkt nanohoubička. Trochu jsem se bála, protože jsem odmalička skeptik. Byla jsem ale překvapená, boty jsou bílé a bez použití pračky. Pokusím se najít odkaz a přidat vám ho tady. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama