Reklama

Pediatr Ostrava - Poruba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radunka87
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 02.03.17 11:04
Pediatr Ostrava - Poruba

Zdravím maminky i ty nastávající, obnovuji diskuzi, jelikož je už pár let co jsem dohledala informace.
Doporučíte mi prosím pediatra v Ostravě-Porubě?
Mockrát děkuji.

Reklama

Reakce:

fia80
Závislačka 2964 příspěvků 02.03.17 11:12

My jsme chodili k Dr. Zemanovi u Duhy. Byla jsem schopna se s ním na čemkoliv domluvit. Má hodně dětí, takže celkem dlouho čekáš. Sestra je milá. Nevýhody pro někoho - do ordinace se skoro nejsi schopna dovolat, jelikož sestra nestíhá. Pan Dr. není moc empatický pro citlivější matky a jeho vyšetření je takový šup šup - je to typický chlap, ale mi jeho chování vyhovovalo. Jakýkoliv problém jsme měla, tak napsal vyšetření k odbornému lékaři nebo jsem byla vyvedena z omylu :mrgreen:

Radunka87
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 02.03.17 11:24

@fia80 Aha..no já teď našla celkem dobré hodnocení na dr. Pliskovou Adrianu a dr. Charvátovou..nes­lyšela jsi o nich?

Annci
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 02.03.17 11:36

Já chodím s dětmi k MUDr. Širůčkové na Silesii. Já ji mám ráda, ale vím, že je tam celkem dost nespokojených maminek. Za sebe nemůžu říct nic špatného, protože ke mě se vždy chovala víc než slušně, pokaždé mi pomohla a její diagnózy u dětí seděly včetně odpovídající léčby. Navíc má teda skvělou sestřičku.

MarieP
Závislačka 2996 příspěvků 02.03.17 12:29

@Radunka87, prosím tě, Charvatovou nebrat…chodila jsem k ní jako dítě, psala mi pořád atb, známá si diagnózu hledala na netu…ona je jakoby " módní" prý napíše co chceš, ale pokud máš problém, asi není moc o co stát…navíc má své prominentní pacienty…nerada bych ji krivdila, ono za ty roky už bude mít fůru zkušeností, ale já bych tam s dětmi nešla… :nevim: My jezdíme za Dr. až na Slezkou a neměnila bych… :hug:

Radunka87
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 02.03.17 12:32

@MarieP už jsem se objednala k dr. Adriana Plísková:) Děkujíííí

MarieP
Závislačka 2996 příspěvků 02.03.17 12:33

Jo, a taky máme chlapa, přístup perfektní, nadhled, neřeší ptákoviny, naopak nemá problém odeslat na odborné vyšetření, nezlehcuje matcin " pocit" vždy vyšetří, nerve dětem ATB a na všem se dá domluvit…jako jediné negativum beru, že je to vysoký chlap a mimina se ho bojí, u starších už pohoda… :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama