Pediatrie Praha Chodov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katintheBOx63
Povídálka 31 příspěvků 10.02.19 18:12
Pediatrie praha chodov

Ahoj, nevite nekdo poradit dobrou pediatrii v okoli Praha Chodov? Klidne Opatov, Haje, Budejovicka, Roztyly, Kačerov,.. proste na trase metra C nebo kam se da dostat busem z chodova/opatova? Mimčo čekám v lete, ale kamaradky doporucují již hledat, že pri to není úplne lehké najit niakeho ted v praze co bere :zed:

Reakce:
brixavonpavli
Stálice 79 příspěvků 10.02.19 18:51

Určitě doporučuji mudr. Pohl v Písnici, jezdí tam z Chodova 197 :)

creatif3
Stálice 91 příspěvků 10.02.19 19:09

Chodime na Chodov do EUC kliniky, mudr. Stranikova..nemuzu si zatim stezovat. Jeste tam je mudr.Peregrinova a co vim, tez si ji chvali. Jestli berou aktualne, nevim. Me druheho syna v prosinci vzala (ale mozna prave ze uz tam prvni chodi, nevim)

katintheBOx63
Povídálka 31 příspěvků 10.02.19 20:35

@creatif3 Dekuji, to by mi vyhovovalo najviac, bydlim hned ve vedlejším panelaku a i sama tam chodim k jednomu lekari. A popravde mne ani nenapadlo tam hledat pediatrii, tak se kouknu :dance:

creatif3
Stálice 91 příspěvků 10.02.19 22:23

@katintheBOx63 tak to byste mela ideal, tak blizko mit pediatricku :palec: zkuste, ja myslim, ze neodmitnou. Je to ne v ty hl.budove, ale nalevo od vchodu. Je tam i detske kardio.

katintheBOx63
Povídálka 31 příspěvků 12.02.19 17:18

@creatif3 Tak jsem se tam dnes stavila a mam v pohode misto rezervovano. Byla tam akurat Mudr. Peregrinová, tak jsem se poptala u ní. Moc mila jak sestra tak pani doktorka. Volala jsem z pred dveri detskeho oddeleni, ve vnitr bylo hodne nemocnych deticek, tak mne hned sestra vybehla vzit do izolace a tam si po mne za chvilku prisla pani doktorka. Vsechno jsme probrali - kdy a kde rodim, kdy po porodu se stavit, co donest sebou, ze si mam v lete zavolat ohledem dovolenych, kdyby tam nebyla ona ze mam jen nahlasit u jineho lekare a prohlidne i on, jen rict ze budu pak chodit k ni kvuli evidenci. Prosla si tehotenskou knizku, jestli neni niaky problem a poptala se jak se citim. Takže moc dobry dojem :) Jeste doplnim pro ostatni maminky, ze se rovnou ptali jak jsem na tom s pristupem k ockovani deti - ja s tym problem nemam, i sebe nechavam pravidelne proockovat dle doporucenych ockovani pro dospele, sice si to platim ale prece jen hodne se setkavam s cizinci z celeho sveta a bezdomovci, tak radsi aspon niaka jistota…

creatif3
Stálice 91 příspěvků 14.02.19 19:23

@katintheBOx63 super:) takhle me neproklepla ani nase MUDr.,) ale ja tam jen tenkrat volala…drzim pesti at vse dobre dopadne :palec:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >