Peg perego gt3 nebo Firkon

Napsat příspěvek
Velikost písma:
174
9.2.13 23:22

Nevíte jak je to se šisováním barev třeba u nové kolekce pp-college? nebo u starších modelů? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.13 23:23
@paja206 píše:
Takže po všech stránkách je PP lepší a kvalitnější a i stabilní :think:

Přesně jak píšeš… v porovnání těhle dovu PP 100%.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
9.2.13 23:25
@paja206 píše:
Nevíte jak je to se šisováním barev třeba u nové kolekce pp-college? nebo u starších modelů? :think:

Máme kočárek z kolekce 2010, známky po šisování v žádném případě!!! A to byl venku opravdu hoooodně často 8).

  • Citovat
  • Upravit
3950
9.2.13 23:25

Stabilita je dobrá hold spousta lidí prostě neumí s 3 kolkama jezdit jezdí se stím trochu jinačím stylem než se 4 kolama mimochodem já snad ještě nikdy nearetovala kolečko přední zatím jsme projeli vším i horším terenem bez aretování :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3950
9.2.13 23:26

Já mám 2009 a je jako nový pořád

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.13 23:34
@nemolka píše:
Stabilita je dobrá hold spousta lidí prostě neumí s 3 kolkama jezdit jezdí se stím trochu jinačím stylem než se 4 kolama mimochodem já snad ještě nikdy nearetovala kolečko přední zatím jsme projeli vším i horším terenem bez aretování :srdce:

Tak asi neumíme, ale bylo nás víc, komu se to stalo…spíš bych řekla, že každýmu vyhovuje něco jiného. A v terénu jinak než se zablokovaným kolečkem jsme prostě nejezdili. Vadilo nám, jak se kočár pořád natáčí a zatáčí…ale to pisatelku asi moc nezajímá…

  • Citovat
  • Upravit
174
9.2.13 23:36

Z nových barev bych si vybrala asi college, ale právě se bojím vyšisování na tak tmavé barvě. Ale když píšete, že v poho tak asi půjdem do něj :D :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.13 23:41

@paja206
Běžte do něj, je to PAN kočár!!! Šisování se určitě neboj :palec:

  • Citovat
  • Upravit
1800
10.2.13 00:11

Myslim že porovnání Firkon vs. PP GT3 je jako porovnavat Škodovku 120 a BMW. Prostě jednoznačně PP GT3- Já Perego mam a nemohu si stěžovat. Mam tu velkou korbu XXL a ted v zimě se tam malá vejde i s fusakem a má hafo místa všude okolo sebe. Jde i polohovat. Sporták je taky krásně prostornej a ma užasně vše jen na klik, bez nějakejch adapteru. Autosedačka pro model 2012 vyšla jako 2 nejbezpečnější z vajíček a vejde se do ní i roční dítko a má 5 bodové pasy. S GT3 jezdím i na bruslích a super :-) Když jedu do lesa tak mam zaaretované kolečko a nikdy problém nebyl. Ve sněhu taky super. Firkon jsou poláci a dotoho bych prostě nešla. A ta autosedačka, což je třeba pro mě vzhledem k bezpečnosti hodně duležitá věc. Tak do te od firkonu bych malou nedala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
174
10.2.13 00:39

Děkuju za rady a zkušennosti, tak půjdu do pp :D  :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala