Peklo po trhání předních zubů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.10.21 05:17

Peklo po trhání předních zubů

Ahoj, prosím o radu. Rok jsem byla léčena se zánětem pod horními předními zuby, ke konci už nepůsobily injekce, takže se to ani už nedalo léčit. Zubař mě tedy vytrhl 4 přední zuby, s tím, že mě vyrobili prozatimní můstek. Myslela jsem, že po trhání přijde úleva, ale přislo opravdové peklo. Po 4 dnech bolesti jsem už nevydrzela a ten můstek sundala, protože zuby na kterých drzi šílene boleli. Teď boli jen na poklep. Nepřetrzite mě od sundani můstku bolí dáseň kde mám stehy, řekla bych, že veskerá bolest jde od tech stehů, i pri polykani, napití se těch stehů dotýkám jazykem a fakt umírám bolestí :pocitac: :zed:, už dva dny nemluvím, tyden jen lezim, nejsem schopna ničeho a kdyz se pokusim ten mustek nasadit tak taky bolest :,(

K zubari jdu az v úterý. :(

Zažila jste některá něco takového? Co na bolest? Ibalgin, Aulin nepomaha, teď zkousim Valetol, ale furt bolesti
A začínám mít pochyby o mém zubari a výkonu, který vykonal :( proto bych chtěla vědět zda tu byl někdo na trhání předních zubů :roll:
Už to je 6 dní co jsem se nevyspala, nenajedla a zacinam si rikat, že asi skocim do zdi :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8026
24.10.21 07:12

Máš antibiotika? Nečekala bych do úterý, najdi si dnes pohotovost a jed.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
24.10.21 07:39

Hele to se mi nelibi, jed do Prahy nebo Pardubic na pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2061
24.10.21 07:52

Vytrhli ti predni 4 zuby? Kolik ti je let? To je docela rarita…Ten zakrok bych tedy rozhodne konzultovala s jinym zubarem. Jinak bolest je pri tak velkem zakroku pochopitelna…pokud na to nezabiraji leky, tak jed na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 08:47

Zakladatelka

Nemám antibiotika, pohotovost mám 80km, ale netroufnu si řídit v tomhle stavu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 08:48
@kalie píše:
Vytrhli ti predni 4 zuby? Kolik ti je let? To je docela rarita…Ten zakrok bych tedy rozhodne konzultovala s jinym zubarem. Jinak bolest je pri tak velkem zakroku pochopitelna…pokud na to nezabiraji leky, tak jed na pohotovost.

Je mi 28 :,(

• Citovat
  • Nahlásit
3908
24.10.21 08:57
@Anonymní píše:
ZakladatelkaNemám antibiotika, pohotovost mám 80km, ale netroufnu si řídit v tomhle stavu

Cože? Žádná antibiotika? Ty se dávají i na menší zákroky. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2061
24.10.21 09:02
@Anonymní píše:
ZakladatelkaNemám antibiotika, pohotovost mám 80km, ale netroufnu si řídit v tomhle stavu

A nemuze te nekdo odvezt? Vypada to dost hruzostrasne, zvlast bez tech antibiotik 8o. Teplotu nemas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 09:03

Při trhání zubů jsem nedostávala vždy antibiotika. Pokud jsem měla antibiotika, tak to bylo vše v pohodě. Pokud jsem je neměla, měla jsem bolesti 3 týdny - velké. Vše bylo v pořádku, nebyl prý důvod, aby to tak bolelo - ale bolelo to strašně. Mně trhali najednou max. 2 zuby. V tvém případě bych na úterý nečekala a jela někam na pohotovost.

• Citovat
  • Nahlásit
4132
24.10.21 09:10
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o radu. Rok jsem byla léčena se zánětem pod horními předními zuby, ke konci už nepůsobily injekce, takže se to ani už nedalo léčit. Zubař mě tedy vytrhl 4 přední zuby, s tím, že mě vyrobili prozatimní můstek. Myslela jsem, že po trhání přijde úleva, ale přislo opravdové peklo. Po 4 dnech bolesti jsem už nevydrzela a ten můstek sundala, protože zuby na kterých drzi šílene boleli. Teď boli jen na poklep. Nepřetrzite mě od sundani můstku bolí dáseň kde mám stehy, řekla bych, že veskerá bolest jde od tech stehů, i pri polykani, napití se těch stehů dotýkám jazykem a fakt umírám bolestí :pocitac: :zed:, už dva dny nemluvím, tyden jen lezim, nejsem schopna ničeho a kdyz se pokusim ten mustek nasadit tak taky bolest :,(

K zubari jdu az v úterý. :(

Zažila jste některá něco takového? Co na bolest? Ibalgin, Aulin nepomaha, teď zkousim Valetol, ale furt bolesti
A začínám mít pochyby o mém zubari a výkonu, který vykonal :( proto bych chtěla vědět zda tu byl někdo na trhání předních zubů :roll:
Už to je 6 dní co jsem se nevyspala, nenajedla a zacinam si rikat, že asi skocim do zdi :zed: :zed: :zed:

S trhanim prednich zubu nemam diky bohu zkusenost, ale asi pred mesicem me z niceho nic silene zacla bolet jednicka, nepomahal vubec zadnej prasek jediny co pomahalo tak bylo neustale to chladit studenou vodou.Ale pomohlo to vzdy tak na 2 minuty.Ten jeden den nez jsem sla k zubari jsem si mysleka ze se zblaznim bolest i celou noc jsem musela chladit.Rano na me koukal zubar jak na blazna, ze to je divny ze pomaha jen toto, navic ze tam nemam zadnej kaz, ani na rtg jsem nic nemela.Ale vycistil mi kanalky a dobry.Tak ti jen chci poradit at zkusis to vyplachovani. Drzim pesti at se ti brzy ulevi, ja uz po jednom dni mela pocit ze se zblaznim, trpet takto nekolik dni musi byt hruza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.21 09:40

Po trhání zubu se nemusí vždy dávat atb, ale měly by se nechat vyhojit dásně a pak dělat můstek. To mě překvapuje, že hned ti nasadili prozatímní můstek. Jinak na bolest po trhání mě pomohl ibuprofen a vyplachovat heřmánkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8026
24.10.21 09:50
@Anonymní píše:

Nic jinýho než zubař ti nepomůže. Vlaky a autobusy jezdí i v neděli. Pocitej stím že pokud vydržíš do úterý, dá ti ATB, tak stejně zaberou nejdřív ve čtvrtek. To se dřív predavkujes. Očividně tam máš nevyleceny zánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3590
24.10.21 09:52

Chudaku to zní hrůzostrašné. Jela bych někam na pohotovost (ať te někdo odveze) a pak v týdnu zkonzultovala s jinym zubarem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1918
24.10.21 09:56

Nerozumím, že někdo dokáže mít takový bolesti a nejet k lékaři. Řešila bych to okamžitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1618
24.10.21 10:00
@violet_lilly píše:
Po trhání zubu se nemusí vždy dávat atb, ale měly by se nechat vyhojit dásně a pak dělat můstek. To mě překvapuje, že hned ti nasadili prozatímní můstek. Jinak na bolest po trhání mě pomohl ibuprofen a vyplachovat heřmánkem.

Hermanek ne, nebo aspon moje doktroka ho nedoporucila, muze pry uskodit a memu tatovi uskodil, hermanek zavira ranu a pod tou se muze delat hnis a dojit j abscesu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat