Pěkné dítě = škaredý dospělý?

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
4.10.12 20:08
@saracenka píše:
spolužáka, byl docela děsnej a čím je starší tím je hezčí, něco na tom asi bude :think:

JOjo spolužák na základce, uhry, mastný ksychtík, tuky, prostě… :zed:
a teď? nestačila sem zírat jak jsem ho viděla. Mít jeho pleŤ a vlasy tak si pískám :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
saracenka
4.10.12 20:23
@Anonymka sisi píše:
JOjo spolužák na základce, uhry, mastný ksychtík, tuky, prostě… :zed:
a teď? nestačila sem zírat jak jsem ho viděla. Mít jeho pleŤ a vlasy tak si pískám :lol:
:pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: přesně, nejsme snad spolužačky? 8o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
4.10.12 20:37
@saracenka píše: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: přesně, nejsme snad spolužačky? 8o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nevím nevím :D :cert: Ikdyž, už jsem tady potkala známých :pankac: :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8566
7.10.12 14:58
@aaaneta píše:
No já nevím, záleží snad na genech, ne? U nás se rodily pěkné děti a jsou z nich i hezcí dospělí :)

Jistěže záleží na genech, ale i když se spárují dva „krásní“ jedinci, není to zárukou, že dítě bude taky krásné.. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8566
7.10.12 15:00
@kate02 píše:
Ono třeba podle čeho posuzovat „krásu“ těch dětí, když každýmu ty jeho děti přijdou krásný a na ulici těžko někdo řekne „jééé, vy máte ale ošklivý dítě“… :nevim: :mrgreen:Spíš mě kolikrát zaráží, že oba moje kluky si často pletou s holkou a když jim řeknu, že jsou to kluci, začnou říkat „on je tak hezkej, že vypadá jak holčička“, pak teda nevím, co budu dělat, jestli jednou budu mít holku a budou si ji plést s klukem… :zed: :zed: :zed:

Hehe, to je dobré, jakože kluk nemůže být hezký jo? :lol:. Mám odkoukáno, že hodně dělají oči. Když mají chlapečci dlouhé řasy a takový ten miloučký pohled vypadají jak holčičky :lol: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8071
7.10.12 15:01

Všimla jsem si, že se to vůbec nedá odhadnout. To je ta sranda - kdyby existoval nějaký algoritmus, všichni bychom poznali, jak bude to které dítě v dospělosti vypadat. Ve skutečnosti to prostě nejde.

Jen jednu perličku: Kamarádce řekla kolegyně po narození prvního miminka: „Nechápu, jak dva lidi jako vy můžou mít tak pěkný dítě.“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7569
18.10.12 15:35
@Cuarentena píše:
Všimla jsem si, že se to vůbec nedá odhadnout. To je ta sranda - kdyby existoval nějaký algoritmus, všichni bychom poznali, jak bude to které dítě v dospělosti vypadat. Ve skutečnosti to prostě nejde.Jen jednu perličku: Kamarádce řekla kolegyně po narození prvního miminka: „Nechápu, jak dva lidi jako vy můžou mít tak pěkný dítě.“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tohle řekla kamarádka své kamarádce a ona se s ní přestala bavit… :|

Taky nejsme žádní krasavci, ale syn je krásnej - říkají nám to i cizí lidé. Zase hodně pozoruji situaci hezké dítě:oškliví rodiče nebo obráceně

Nebo se svým ex jsme hráli hru, že jsme pozorovali páry a říkali si, kdo z nich je ošklivější, zda on nebo ona a někdy to byly zajímavé dvojice..no :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
saracenka
18.10.12 17:12

Já velice často vidim ženskou fakt nic moc až děs docela a vedle sebe krasavce.. :nevim: na mě zbyla vždycky samá obluda :nevim: :cert:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová