Pěna proti vším Treat&go zkušenosti?

2238
13.4.17 12:48

pěna proti vším Treat&go zkušenosti?

Zdravím, moc prosím o rádi ohl. výše zmíněné pěny. Zakoupila jsem ji pro dcerku, nicméně v návodu ani na internetu nemůžu najít množství, které by se na jednu aplikaci mělo použít…? Všude se píše, ať člověk pečlivě čte a dodržuje dávkování, pac to je šílená chemie a mohla by uskodit., Ale u tohoto výrobku nic o množství nemohu najít. Máte prosím někdo s tímto výrobkem zkušenost??? Dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2238
13.4.17 12:52

Btw, jsou to vůbec vsi? :-) já toto totiž do dneška nezažila a nejsou si úplně jistá… Žádné světle hnidy jsem nenašla, jen prostě na vlaskach dcerky nacházím takovéto miniaturní cosi, které se i trošku pohybuje. Dcera se neskrabe.snad bude na fóru dostatečně vidět… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
13.4.17 13:05

S přípravkem neporadím, ale jako veš to vypadá, když ji zmáčkneš, tak lupne ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
13.4.17 13:15

@katrih praveze nelupne…:-( nevím co jiného by to bylo ani jak to teď řešit :-( :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
13.4.17 13:24

Mě co se docela osvědčilo na vši a asi by to. mohlo fungovat i na jiné broučky (i když mě teda nenapadá, co jiného by to mohlo byt) tak panáka slivovice zředit s vodou ( do sklenice) tím polít hlavu vmasírovat a dát do igelitu cca na hodinu a pak umýt šamponem. Za par dni zopakovat a měli jsme po vších.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4210
13.4.17 14:10
@katrih píše:
Mě co se docela osvědčilo na vši a asi by to. mohlo fungovat i na jiné broučky (i když mě teda nenapadá, co jiného by to mohlo byt) tak panáka slivovice zředit s vodou ( do sklenice) tím polít hlavu vmasírovat a dát do igelitu cca na hodinu a pak umýt šamponem. Za par dni zopakovat a měli jsme po vších.

A u nás zase používáme Alpu - neředěnou. Dát na pokožku hlavy v hojném množství, pod igelit, nechat hodinu i víc a pak vyčesat. Opakovat po týdnu, ale většinou to není potřeba. Levné, účinné :potlesk: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama