Pěnová podložka na zem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kr.marue
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 30.09.14 17:14
pěnová podložka na zem

Ahoj prosim o radu existuje neco jako podlozka na zem pod miminko??mala zacina lezt a leze i na koberec a sbira psi chlupy :| ktere se chytaji i na deku na ktere mala je. chtela jsem ty penove puzzle omyvatelne, ale vic by se mi libila jednolita podlozka bez dilu. nejaka hodne siroka karimatka…tak kdyby nekdo vedel jestli se da koupit a kde tak poradte prosim. dekuji ;)

Reakce:
kr.marue
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 30.09.14 17:28

@El Dragon moc dekuji

kve-tinka
Závislačka 4766 příspěvků 3 inzeráty 30.09.14 17:43

Za mě vyhozené peníze. Stejnak jí na tom neudržíš. ;) Taky máme psí chlupy. :?:

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 6 inzerátů 30.09.14 17:49

@kr.marue pokud ti malá už leze, tak to nemá smysl :) Vím, o čem mluvím. Ta naše prďola na tom byla asi 10 vteřin a pak frk a stejně lezla všude okolo po plovoučce.

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 30.09.14 17:56

Lezoucí dítě považuje jakoukoli podložku za zajímavost, na které se má zůstat přesně pět vteřin a pak se musí honem rychle pryč.
Na chlupaté dítě si zvykneš…taky jsem si zvykla :-D

kr.marue
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 30.09.14 19:55

Chlupate dite by me nevadilo kdyby si ty obalene ruce nestrkala do pusy…to neskousnu :|

marmoshka
Povídálka 19 příspěvků 01.10.14 09:09

My máme veliké pěnové puzzle - abecedu..koupila jsem už malému, ale jak píšou holky, hrajeme si tam jen s hračkami, čteme, stavíme kostky…když chce lézt, žádná podložka jí nezastaví…neboj, ona začne za chvíli chodit, když už leze..

kr.marue
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 01.10.14 09:55

No spis zatim couva…ale je to fofr.uz leze i dopredu ale neumi zatim prendavat ruce tak to dela obouruc takze jsou to spis takove skoky :lol: nebo se toci dokola.je ji pul roku. tak uz vidim ze spis vymenit koberec za plovoucku protoze z toho koberce ty chlupy proste vytahat nejdou 8o

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 01.10.14 12:23
@kr.marue píše:
Chlupate dite by me nevadilo kdyby si ty obalene ruce nestrkala do pusy…to neskousnu :|

obalené ruce? 8o my máme dva psy a dvě kočky, chlupů dost, ale obalené ruce dítě nikdy nemělo, co tak zkusit vyluxovat :mrgreen: jako sem tam chlup snědí, ale to beru sportovně…

kr.marue
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 02.10.14 10:02

@Etcetera78 fakt??luxuju uz 2 x denne(prakticky uz lux neuklizim)…nas pes lina celorocne a hodne bohuzel vse ten vysavac nikdy nevezme a pes se po koberci vali porad… a mala to pak ma mezi prstikama…obalene ruce jak lizatka nema to byl vtip..ale strka si je do pusy a na oslintane ruce se ji vse chyta…

melinkam
Kecalka 111 příspěvků 25.10.16 13:32

Dobrý den, hledám pěnové puzzle nebo lépe podložku, vyšší než 1 cm a s atestama. Nechci puzzle s vkládacími dílky, spíše něco hladkého a klidně barevného. A nejlépe vyzkoušeného ;-). Co mi doporučíte?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >