Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
My máme malý byt, do ložnice a koupelny si zatím dveře neotevře, takže fakt bývá jen v kuchyni když tam jsem já a nebo v obyváku a tam je nábytek a zbytek plochy je zakrytej puzzle podložkou
takže nemá moc jinou možnost, aby podložku opustil a byl jinde
Má tam naházený to svoje haraburdí a hraje si tam, zatím ani nepřišel na to, že ty čtverce jdou od sebe oddělat, máme ji pořád složenou, nějako to nezkoumal „to složení“
A taky na ni nedám dopustit. Deku s hrazdou jsme zrušili někdy v půl roce a pak byl jen na zemi, toto jsem ani kupovat nechtěla, že nemáme místo, ale dostal ji k vánocům a fakt super věc. I kdybych ji za rok vyhazovala jako zničenou a olezlou, tak mi to nebude líto, protože je opravdu vytížená na 200procent a fakt ty obrázky jsou super
Tak se mějte hezky, ![]()
Gratuluji, u nás je to víc rozložené než složené
Taky máme malý byt, obýváku nějaké podložky (ještě mám potažené molitany, co šila tchýně) zabírají tak 2/3, ale stejně nejvíc miluje sedět vedle na parketách. Takže na puzzli pak sedím já, když si s ní hraju
Ale jo, stopro to byla dobrá koupě.