Pharmatex - rady, zkušenosti

Anonymní
24.9.20 15:38

Pharmatex - rady, zkušenosti

Ahoj, potřebovala bych poradit. Chci si koupit Pharmatex. Říkala jsem, že zkusím krém. Vím, že jsou i globule, tak nevím co je lepší? Co byste víc doporučovali? Pokud koupím krém, tak vytéká to hodně? Jestli třeba mohu jít na polohu nahoru? A když za jeden večer budeme mít víc sexu, tak nebude těch dávek ve mně už moc? Nebo to pokaždém sexu vytéká? Předem moc děkuji a pokud by byl někdo hodný a mohla mu napsat do zpráv a ještě se poptat, tak budu moc ráda :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5203
24.9.20 15:55

Globule jsou lepší. Akorát se pak nesmíš umyvat mydlem. Jsou malý, nic nevytika.

Příspěvek upraven 24.09.20 v 16:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
24.9.20 16:01

Naprosto souhlasím, globule jsou v tomhle lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6187
24.9.20 17:21

Lepší je krém, narozdíl od globulí je k použití okamžitě a od aplikace má delší dobu od zavedení po kterou je funkční. Vytéká pomalu, klidně ještě několik hodin po sexu, takže je potřeba na to myslet a mít u sebe náhradní kalhotky (vypere se bezezbytku). Určitě bych ho nepoužila jako jedinou antikoncepční metodu, my ho kombinovali s přerušovaným stykem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 17:43

Pharmatex je super. Diky němu mám synovce :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
581
24.9.20 19:16

Uzivala jsem globule, nedodrzovali jsme uplne presne predepsany postup a nikdy se nic nestalo, otehotnela jsem az po vysazeni a hned :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.9.20 21:40

Krem za mne top. Fungoval spolehlive, nahradil i lubrikant a nemuselo se cekat, narozdil od bobuli. Plus i cena, vycházel levneji nez bobule. Poloha nevadila žádná. Ano vytéká, ale to i sperma, ne? Pokud se udělal partner ven, pak to bylo fakt jen trochu. Většina odtekla hned po aktu ve sprše, zbytek chytila intimka. Takže pohoda. Za mne o hodne lepši nez kondom nebo HA. Tehu az po vysazení, tedy budeme používat i nadále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama