Phil and teds vibe - máte zkušenost?

6.5.16 22:48

phil and teds vibe - mate zkusenost?

Ahoj holky mate nekdo zkusenost s vyse uvedenym kocarkem. Nejak jsem se do nej zamilovala. :D moje hlavni pozadavky jsou skladnost a prostor pro dite a vhodnost do terenu a na sport - beh a brusle. Je toto vhodny adept? Chci pouze pro jedno dite. Take se mi zda byt docela velky, vysoky…jak je to ve skutecnosti? Ja jsem mala - 158 cm. Nebude vedle me vypadat jako tank? Diky moc za rady!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7974
6.5.16 23:06

@hanushkakud Je to celkem drobný kočárek, zvlášť bez extra sedačky. Ale vzhledem k tomu, že má jenom parkovací brzdu, tak na běh a brusle vhodný není. Na to se budeš muset juknout po kočárkách, co mají plynulé brždění. PH dělají pro ty účely sub4, ale to ti asi moc nesedne. Jukni na Mountain Buggy terrain, BOB, TFK Joggster, City Elite speciálku s ruční brzdou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
6.5.16 23:28

Mam Vibe a tank to je :) jako na dve deti super, musi to uvezt treba 40 kg, ale pro jedno zbytecne mohutny a sklada se dobre, ale I slozeny zabere dost mista.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.16 08:34

@kotyk parkovací brzda mi až tak nevadí, chci ho používat i běžně a měla jsem Britax B-Motion 3 - bez ruční brzdy - a na brusle byl super, ale bohužel, jinak mi moc nevyhovoval, tak jsem ho dala pryč…
@Ali-Ali přijde mi alespoň z fotek veliký, ale kráááásný :srdce: :srdce: ale fakt mám strach, jak vedle něj budu vypadat… :lol: jinak mi přijde, že pro dítě je tam prostoru až až což je super… ale štve mě, že není nikde k vidění :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7974
7.5.16 12:50

@hanushkakud V babiez v Letňanech určo byl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.16 13:38

@kotyk tak to mam bohuzel z ruky…ja jsem od Jihlavy a tady nikde nic :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10272
10.5.16 12:53

Se zkuste podívat po inzerátech, kdo inzeruje z druhé ruky a zajeďte se podívat tak :mrgreen: sice jestli ho chcete kupovat nový, tak je to jako blbý vůči někomu, ale řeším stejný problém - nikde ten kočár není k vidění…já zase ho potřebuju jako sourozenecký kočár, ale potřebovala bych si dítě posadit do obou sedaček a trošku se s tím projet, ať vidím, jak skutečně v praxi funguje…my teda budem kupovat z druhé ruky, takže jsme si našli blízko domova paní, co ho inzeruje a jedem na něj v pátek kouknout a kdyžtak rovnou odvezem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.5.16 13:19

@KKatka23 kdyz zadny z druhe ruky neni nikde pobliz :( jinak bych ho urco chtela prohlidnout…ale dnes mi uz kocarek pan posila sice me stve ze to je vicemene jako kupovat zajice v pytli ale snad budu mile prekvapena…jinak jako sourozenecky je fakt uuuzasny strasne se mi libi jak je to vyresene akorat ma zasadni problem - dcera nema toho sourozence :lol: Tak potom pisni jak jsi s nim spokojena mne by mel prijit zitra :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10272
10.5.16 20:25

@hanushkakud jo, no my taky nemáme ještě sourozence :mrgreen: jsem právě myslela, že zatím to budu využívat jako normální sporťák a až v srpnu přibude ségra, tak ji šoupnu plynule pod Evu :mrgreen: Určo dám vědět, taky se poděl pak s názorem, pevně doufám, že nebudeš zklamaná :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.16 19:38

@KKatka23 tak už máš kočárek doma? já ještě ne… chtěla jsem se zeptat… tento kočárek nemá… jak to říct tu „clonu“ za hlavičkou? při daní kočárku do lehu má dítě za hlavičkou „díru“? nebo se mi jen něco zdálo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
15.5.16 20:38
@hanushkakud píše:
@KKatka23 tak už máš kočárek doma? já ještě ne… chtěla jsem se zeptat… tento kočárek nemá… jak to říct tu „clonu“ za hlavičkou? při daní kočárku do lehu má dítě za hlavičkou „díru“? nebo se mi jen něco zdálo?

sice to nebylo na me… ale bouda fakt nema takovou tu zadni cast, ale ma cast na pripnuti, tim se to muze vykryt. popravde boudu povazuju celkove za minus, ale asi to je otazka zvyku a preferenci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.16 22:02

@Ali-Ali já jsem to neodentrovala, ale tenhle dotaz byl myšlen tak nějak všeobecně… přišla jsem na to až dnes, jsem zvědavá, co přijde (jestli něco příjde, pás shrábl peníze a ejhle, nekomunikuje :pocitac: ) ale přiznám se, že mě to teda dost zklamalo. A je tam teda možnost nějakého krytí hlavičky? je to součástí? nikde v odkazech to nevidím, abych na to mrkla :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat