Pinterest, taky vám blbne?

1169
28.10.20 14:11

Pienterest taky vam blbne?

Ahoj vsem. Prosim taky se vam vypina pienterest? Proste ho zapnu a hned zmizi. Uz jsem zkousela odinstalovat a stale to dela. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
175
28.10.20 14:45

Ne, mně úplně normálně funguje. Problém bude u tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6330
28.10.20 14:53

Funguje jak appka v telefonu, tak appka ve Windows i webovky běží OK. Doporučuji tovární nastavení a přeinstalovat telefon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
28.10.20 15:04
@Heivka píše:
Funguje jak appka v telefonu, tak appka ve Windows i webovky běží OK. Doporučuji tovární nastavení a přeinstalovat telefon.

To jeste vedet jak :D vcera to jeste slo :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
28.10.20 15:08

Vsechny aplikace co mam jdou a toto ne.to fakt nechapu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6330
28.10.20 15:21

@migmina Mě tohle začal dělat telefon, když byl zahlcený nebo mu začala odcházet základní deska (to se zas tak často nestává). Tovární nastavení najdete mezi nastavením telefonu, pro váš typ telefonu jistě najdete postup na internetu. Jenom pozor, z telefonu se vymaže úplně všechno, takže je potřeba ho kompletně zálohovat. A potom je to jako když si koupíte nový telefon. Musíte všechno nastavit od nuly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
28.10.20 15:40
@Heivka píše:
@migmina Mě tohle začal dělat telefon, když byl zahlcený nebo mu začala odcházet základní deska (to se zas tak často nestává). Tovární nastavení najdete mezi nastavením telefonu, pro váš typ telefonu jistě najdete postup na internetu. Jenom pozor, z telefonu se vymaže úplně všechno, takže je potřeba ho kompletně zálohovat. A potom je to jako když si koupíte nový telefon. Musíte všechno nastavit od nuly.

V tel.mam par aplikaci a hromady mista, tak zahlceny snad ne. nepochopim proc vcera apka sla a dnes se vypina. tovarni nastaveni radsi ne. Musim zalohovat vse

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
28.10.20 15:41

Me tohle delalo, kdyz jsem si neupdatovala telefon - system update nebo aktualizace systemu, kazdy tomu rika trochu jinak.
Klikla jsem na appku Pinterestu, otevrelo se to, probliklo to cerne a vratilo me to na plochu.
System v mobilu (na Androidu) si updatujete tak ze si otevrete v mobilu Settings – System & updatesk – Software update

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20017
7.11.20 21:04

Jde vám přihlásit do pinterestu? I když dávám správné heslo pořád mě tam nechce pustit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.20 21:19

Mě se přihlásit jde normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20017
7.11.20 21:52
@Šarlota7 píše:
Mě se přihlásit jde normálně.

tak se mi to sna taky umoudří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6330
8.11.20 00:44

@ka2ka Mě takhle blbnul Pinterest asi před rokem. Při každém přihlášení jsem musela zadávat obnovu hesla. Pomohlo že mám aplikaci jak v mobilu tak v PC, tam je to stále přihlášené a nemám problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama