Pitevní zpráva po potratu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1186
26.10.13 10:33

@Reana87
Ja jsem prvni mesíc taky rozmyšlela nad vším možnym, ale co jsem tak pročetla tak jsem se teda nikde nesetkala s tym že by se doktoři spletli. My taky prošli rukama asi čtyř dr. a den kdy sme se rozhodovali pri utz byli tři specialisti najednou. My to meli honem honem protože to zistili docela pozde a na UPT sme sli vlastne posledni možny den. Na tohle nikdy nezapomeneme ale musime se s tym nejak smiřit a poprat, nic jinyho nam nezůstava. Ja bych si strašne přala znovu otehotnet, ale zatim se nam bohužel nedari…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3173
26.10.13 10:51

@katy2045 Hlavou se to bude honit porad, co bylo špatné, proč zrovna my, vsak to znáš. A za jak dlouho jste se smažením začali?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1186
26.10.13 11:01

@Reana87
My začali hned po šestinedeli, nedelali my kyretaž a i ma gyndařka říkala že jsem zhojena že zaleží jenom na nas jak se na to budeme citit. Ale my meli problem už i s malou, trvalo nam tri roky než se podarilo, tak jsem to tak nejak i čekala… Ted jenom doufam, že to bude dřív… Inak mi pomohlo vratit se do prace človek na to pořad nemysli, byla jsem cely šestinedeli doma a uplne se odrizla od okolního sveta a to nebylo moc dobre. Človek musi tu hlavu trošku zamnestnat inymi vecma, moc to nejde, ale aspon se o to pokusit…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3173
26.10.13 11:29

@katy2045 Tak doufám ze brzo objevis na testu vytoužené //. U nás to bylo prvni mimi. :,( Ja na revizi byla, ale doufám, ze se všechno hojí jak ma… a snad mi to čekání uteče. Jak dlouho už se snažíte?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1186
26.10.13 11:47

@Reana87
No u nas to bylo taky prvni mimi, ja to blbe napsala. Určite se všechno hoji jak ma, ono si telo dokaže poradit ze spousty vecma. Ja kyretu taky mela naplanovanou ale placenta odesla cela a nebyla vubec poškozena tak dr. rekl že ji delat nebudou, kdyz to tak hezky odešlo. U nas uz to jsou skoro čtyri mesice ani nevim jak to uteklo, ten čas hrozne rychle beži a je to ten nejlepši lek, čas tu bolest hodne otupi. Mame za sebou tri ms co se snažime… Taky ti preji aby si byla co nejdrive fit a mohla se snažit o nove mimi, to by byl pro nas ten nejvečši a nejlepši lek :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3173
26.10.13 12:25

Jak rikas. Po potratu jsem o dalším mimi nechtěla ani slyšet, ale hodné rychle se ten názor změnil a ted vim, ze to jediny mi muže pomoct!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
arcaaaa
26.10.13 16:47

Ahojte, my meli potrat v 18tt., ale pro me to byl porod, i když mrtvého mimča tak prostě porod. Člověk na to nikdy nezapomene.
Měla bych na Vás dotaz: kolikrát jste byli po propuštění z nemocnice na kontrole u gynekologa? za jak dlouho po revizy? nebo jste meli klidový režim a vůbec jste na kontrole u gyn. nebyli? az po šestinedělí?

  • Citovat
  • Upravit
1186
26.10.13 17:40

Ja na kontrole byla po 14 dnech a pak po šestinedeli, ale uz po 14 dnech jsem mela delohu zavinutou a čistou, po sestinedeli jsem vlastne sla po prvni ms.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3173
26.10.13 20:23

Arco, Ja mela taky klasicky porod, ono to snad v teto fázi už ani jinak nejde, bohužel. :( Taky jsem byla na kontrole 14 dni po zákroku, všechno bylo OK, ale za týden jsem tam valila znova kvůli bolestem. Naštěstí bylo všechno v pořádku a ted mám dojít na kontrolu na konci šestinedělí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11955
26.10.13 20:30

U nás pitevní zprávu dostal gynekolog za těch cca 6 týdnů, ale já měla v ruce kartu, tak jsem měla možnost si ji projít. Věřím že kdybych si požádala o kopii, tak by to nebyl problém. Chlapeček byl zdravý (všechny změny byly posmrtného původu) - ale yi těhotenství nepřerušovali pro VVV, byl už mrtvý a mně hrozil celkový kolaps.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
286
26.10.13 20:36

Holky je to šílený…když už se to povede tak si člověk říká, že nejhorší je to do toho 12tt a pak to bude jen dobry…ja potratila 3× vždy okolo 10tt a zpravu vždy dostala moje doktorka…kamarádka co prisla o mimčo v 16tt si pro zpravu musela dojit do nemocnice…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3173
26.10.13 20:50

Presne tak, musí se stat zázrak, aby ten novej živůtek vzniknul, tak proč se musí stávat něco tak hroznyho??? :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50
26.10.13 20:54

Holky ja o mimi prisla před 14 dny v. tydnu, prestalo bit srdicko a podle prvního ohledani doktory to vypada na zuzeny pupecnik a torzi. Vysledky z pitvy by měli byt v utery, mam si pro ne prijet do nemocnice, tak se pak ozvu. Drzte se, boli to hrozne moc bohužel:_(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50
26.10.13 20:54

Chtěla jsem napsat v 21. tydnu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3173
26.10.13 21:06

@avodavoz
moc me to mrzí… vazné je nás s touhle zkušenosti tolik, az je mi z toho zle!!! Bolí to bolet bude ještě dlouho, nezapomeneme nikdy, vždycky budeš vědět, ze tu mel byt ještě někdo… :andel:
to je taky brzo, co si mas jít pro zprávu, nechapu proč me řekli 3 mesice :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Prázdná náruč, deníčky na eMiminu

Tolik naděje a zůstal jen smutek?

Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty