Plačtivé měsíční mimčo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaela2206
Povídálka 21 příspěvků 11.05.19 20:17
Plactive měsíční mimco

Ahoj maminky jdu si k vám pro radu či pro zkušenosti protože už nevím. Mám doma měsíčního chlapečka a celý den skoro nespí máme co dělat aby spal spí akorát v kočárku venku jinak doma je schopný když nespí nebo nemá prso v puse furt jen brecet. Pokud nespí nebo neji tak brečí jen. Já už si nevím rady bojím se jestli mu stačí mléko ale cura i kaka ale nevím jestli není hladovej nebo jestli ho bolí břicho. :zed: :think: já už nevím co delat nemá někdo podobnou zkušenost je to normální nebo cim to může být? Předem moc děkuji za rady :? :? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
shanin
Kecalka 121 příspěvků 11.05.19 20:21

Dcera taková byla první tři měsíce. Pomohl dudlík.

oligenerallogin
Povídálka 41 příspěvků 11.05.19 20:25

To zni jako trimesicni detska kolika. Musis prezit a zkouset, co zabere na uklidneni. Doporucuju si stahnout knizku Nejstastnejsi miminko v okoli - tam je to pekne popsano. Je to ke stazeni na ulozto a muzes cist behem kojeni z mobilu jako jsem to delala ja :-)

divine woman
Extra třída :D 11950 příspěvků 11.05.19 20:27

Chovat, nosit, kojit, hladit, vydržet :hug: :hug: :hug:

mimiBa
Povídálka 15 příspěvků 35 inzerátů 11.05.19 20:32

Ahoj, jako byste psala o našem synkovi, také má měsíc a přestal spát přes den takže pláče nebo a nepláče jen když nahodou usne nebo když se kojí tak pláče. Je na něm ale vidět že pořád tlačí a nemůže se vyprdět a když už se mu to povede tak zase křik. To nám začalo když jsem začala dávat Vigantol, espumisan to zhoršil infacol také nefunguje. Začala jsem dávat probiotika Biopron ale začal mu z toho průjem. Taky si nevím rady.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 11.05.19 20:34
@divine woman píše:
Chovat, nosit, kojit, hladit, vydržet :hug: :hug: :hug:

K tomu ještě zavinovat, pouštět bílý šum. Pokud usne aspoň v kočárku, tak i to je super :palec: Ještě bych si zkusila půjčit hojdavak, také by mohl pomoci

alialiali
Kecalka 408 příspěvků 11.05.19 20:42

Řekni to u doktorky, pokud bude přibírat na váze tak hlad to nebude a bude to ta kolika,. V noci spí?? No a pokud spí v kočárku tak aspoň nekde tak choďte hodně ven a časem to přejde ;) se

Prtulak
Kecalka 475 příspěvků 11.05.19 20:46

@Michaela2206 tak zkus jeden den převažovat, kolik toho vypije. Klidně mohou být bolesti bříška, koliky - na to existuje řada kapiček - espumisan, babycalm… Někomu pomůže nosit v šátku.

kristyn.g
Závislačka 3081 příspěvků 11.05.19 20:53

Vážit před a po krmení ať víte, není nafoukly? Co zkusit baby calm kapky, případně rektální rourku pokud jde o prdíky. Může mi taky po porodu hnutou krční páteře. Má to nějaký název ale taky to může být. Zkuste se poradit u doktorky

kakuja
Povídálka 35 příspěvků 11.05.19 20:58

Možná bych zkusila i šátek, taky jsem malyho nosila. Je u tebe skoro tělo na tělo a takhle malé mimčo to potřebuje. Po vydání z šátku se mi i krásné vyprdel. Tím jak je tam v teple a má pokrčeny nožky, jde to po rozbalení že šátku pak krásně ven ;)

Michaela2206
Povídálka 21 příspěvků 11.05.19 21:01

Dobře moc děkuji. Jdeme až 22.5 ale asi se zkusím objednat dřív no. Vigantol dáváme a i espumisan ale slyšela sem na vigantol špatný reakce prý kvůli nadýmání tak nevím co je na tom pravdy pár lidí mi radili místo toho Terezii kapky tak možná zkusím ještě tohle. Prvni tyden z porodnice když jsme byli doma přibral. mi za týden krásně 250 gramů ale bojím se abych neztracela mléko nebo něco no asi se objednám dřív radši.
@kristyn.g Az takhle jo? To slysim poprve 8o

nezna_margarita
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 11.05.19 21:03

Zkus si sehnat kontak na terapeuta, co dela osteodynamiku. Nebo mi do zpravy napis, odkud jsi a podivam se, kde je ve vasem okoli a dam ti kontakt. Muze mit KISS syndrom. Ale masaz pomuze i od prdiku. Nasi dceri to pomohlo a od toho dne jsem nemusela davat nic na prdiky. Osteodynamika je v kazdem pripade prinosem, i kdyby o kiss neslo.

alialiali
Kecalka 408 příspěvků 11.05.19 21:09

Objednej se jen na převážení u Dr a uvidíš ;) hlavně neprevazovat doma ;) to je cesta někam…

Hearty
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 11.05.19 21:30

@Michaela2206 a brečí takovým tím hysterickým pláčem? Naše malá ma teď 6 týdnů, ale taky mi tak 14 dní už přes den spinká málo, ale ona vyžaduje pozornost. Není to hysterický pláč, spíš tak poplakava když se jí nevěnuje zrovna nikdo nebo když ji dám ležet, prostě se jí to nelíbí, takže u nás už 14 dní frčí kolotoč, hraci deka, hodně se mazlime, povídám si s ní, zpívám a to je pak spokojená a pořád se směje. Jen musím střídat aktivity, takže dopoledne si takhle „hrajeme“ a po obědě jdeme ven a v kočárku třeba usne, večer se zase mazlime, pak se oukoupe, napapa a spinká celou noc bez problémů. Jinak dávám bio Gaiu a baby Calm, prdíky ji tak občas potrápí, ale už to nejsou ty hysteraky co byly. Možná jak se víc hýbe už, tak ji to taky pomáhá.

anonymni_prezdivka
Kecalka 375 příspěvků 1 inzerát 11.05.19 21:34

Tipla bych koliku. u nás byly extrémní, asi od 3t do 2m, pak hrozné asi do 4m a přešly zhruba v 5m. nicméně do 2m křičel i 20 hodin denně, skoro nespal, muž párkrát naložil malého do auta a jezdil s ním nevím kde, abych si aspoň dvě hodiny odpočinula.
edit: a hlavně - nic nepomáhalo. masáže, mazání pupíkem, několik druhů kapek - nejhůř vyšla biogaia, po které to bylo horší, jinak vše ostatní bez efektu. takže nepomáhalo než prostě vydržet. brečela jsem s ním kolikrát…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama