Plánovanou mámou ve 20

Anonymní
14.1.19 03:59

Plánovanou mámou ve 20

Jaký je váš názor? :think: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3477
14.1.19 04:15
@Anonymní píše:
Jaký je váš názor? :think: :kytka:

to spis jak se na to citis ty ne?.Ja bych to byvala v pohode zvladla i ve dvaceti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11560
14.1.19 04:30

ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.19 04:36
@Lekninka91 píše:
ne

A proč ne ? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
47733
14.1.19 04:45

pokud se na to ty a tvůj partner cítíte a jste finančně zabezpečeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
14.1.19 04:50

Já bych do toho nešla. Chtěla bych si ještě něco užít. Cestovala bych po světě. S detma je to pak úplně jiný. Já bych si užívala ,plenky bych ve dvaceti přebalovat nechtěla. Ale jestli je to tvá jediná životní náplň a nic jiného nechceš a jste finančně zabezpečení, tak proč ne.Ale já bych do toho určitě nesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.19 05:03
@Enicka píše:
Já bych do toho nešla. Chtěla bych si ještě něco užít. Cestovala bych po světě. S detma je to pak úplně jiný. Já bych si užívala ,plenky bych ve dvaceti přebalovat nechtěla. Ale jestli je to tvá jediná životní náplň a nic jiného nechceš a jste finančně zabezpečení, tak proč ne.Ale já bych do toho určitě nesla.

Určitě jediná životní náplň to není ale cestování si dokážu představit i s prckem. Určitě ne první roky života ale i tak by to šlo jen by to bylo těžší ale zároveň si myslím že pokud se někdo rozhodne mít dítě neznamená ze vše končí a jiný cíle a plány už mít nemůže :nevim: ale děkuji za názor :kytka:

A zabezpečení jsme. Přítel má stálou práci a máme vlastní barák takže po téhle stránce máme vše na co si jen vzpomeneme.
Miminko je už na cestě to má taky vše co potřebuje už nachystane :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
1208
14.1.19 05:08

Tak proč se ptáš když už je dítě na cestě? Teď už je to stejně jasný ,že mámou ve dvaceti budeš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47733
14.1.19 05:08
@Enicka píše:
Já bych do toho nešla. Chtěla bych si ještě něco užít. Cestovala bych po světě. S detma je to pak úplně jiný. Já bych si užívala ,plenky bych ve dvaceti přebalovat nechtěla. Ale jestli je to tvá jediná životní náplň a nic jiného nechceš a jste finančně zabezpečení, tak proč ne.Ale já bych do toho určitě nesla.

Cestovat se dá i s dítětem. Naopak to má úplně jiné rozměry a člověk zažije spoustu zajímavých příhod, které by bez dětí nezažil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
14.1.19 05:12

Ano já vím ,že se dá cestovat i s dětmi. Ale pro mě osobně bylo lepší cestování bez nich.Já ve dvaceti měla úplně jiný život ,než se starat o děti. Ptala se na názor, tak sem ho řekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.19 05:25
@Enicka píše:
Tak proč se ptáš když už je dítě na cestě? Teď už je to stejně jasný ,že mámou ve dvaceti budeš :)

Proto je psáno “plánovanou” a jen mě zajímal názor ;) 100lidi 100chutí
Podle mě spíš záleží na daném páru takže tahle otázka je dost individuální na řešení ale jen mě zajímalo jak společnost kouká na mladou mámu nic víc ;) nemyslela jsem že to někoho pohorší :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.19 05:29
@Anonymní píše:
Proto je psáno “plánovanou” a jen mě zajímal názor ;) 100lidi 100chutí
Podle mě spíš záleží na daném páru takže tahle otázka je dost individuální na řešení ale jen mě zajímalo jak společnost kouká na mladou mámu nic víc ;) nemyslela jsem že to někoho pohorší :mavam:

A Hlavně i když by na cestě malá nebyla a já byla ve stejný situaci jako jsem teď tak bych se rozhodla stejně i když by tady všichni psali špatný názory ;)

• Citovat
  • Nahlásit
5320
14.1.19 05:37

Určitě ne jako svobodná matka
Ten barák je taky přítele? Máš aspoň dodelsnou střední školu nebo učební obor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.19 05:42

Zas lepší mít dítě ve 20 než před 50 kdy pak má cca 20 lete “dítě”na krku dva nemocný důchodce a svým způsobem zkažený život, protože musí hakovat , na starost dva krky v době kdy by mělo vesele randit,cestovat a pokoušet se o novou rodinu. I takový případ znám,takže radši driv než později. Tu konkrétní slečnu samozřejmě nikdo nechce,protože dnes je bohužel taková doba a chlapi to asi vidí vše moc komplikovaný

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.19 05:47
@truelly píše:
Určitě ne jako svobodná matka
Ten barák je taky přítele? Máš aspoň dodelsnou střední školu nebo učební obor?

Moc tomu nerozumím :D
Ale barák máme vlastní. Novostavbu bez hypotéky nebo nějakého zadlužení.
Přítel je zatím jenom přítel ale svatbu jsme měli mít v září. Bohužel jsem ležela v nemocnici se zvracením. Ne každé těhotenství je prochazka růžovou zahradou a vlastně do teď mi není úplně nejlíp ale to je vedlejší kdyby jsem měla bezproblémové těhotenství už je to manžel a ano školu mám a po škole jsem i pracovala ;)
A až se malá narodí bude mi 21 ale to si myslím ze věc nemění :lol: :lol: teda pro mě ne rok sem rok tam ale pro někoho možná :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat