Bolesti v podbřišku, výtok a krátká menstruace, můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 21:58
Bolesti v podbrisku,vytok,kratka menstruace

Ahoj Maminky, :,( mam dotaz, s pritelem spim uz 2 roky bez antikoncepce a jine ochrany, tedka posledni 3 mesice mam menstruaci vzdy drive nez normalne a trva jen 2 dny, hodne jsem pribrala, a hodne se mi zvetsily prsa min o 2 cisla a mam je takove nalité, Menstruaci mam dostat az 3.2 ale dnes jsem mela hnedy vytok a pres den mam bily vytok tak hodne ze mam mokre kalhotky, prominte pokud je to nechutne ale potrebuji vedet co to je… navic me par dni picha v podbrisku. Myslite ze bych mohla byt tehotna? jinak pisi anonymne, jelikoz se stydim

Reakce:
pájaapáta
Kecalka 328 příspěvků 13.01.19 22:02
@Anonymní píše:
Ahoj Maminky, :,( mam dotaz, s pritelem spim uz 2 roky bez antikoncepce a jine ochrany, tedka posledni 3 mesice mam menstruaci vzdy drive nez normalne a trva jen 2 dny, hodne jsem pribrala, a hodne se mi zvetsily prsa min o 2 cisla a mam je takove nalité, Menstruaci mam dostat az 3.2 ale dnes jsem mela hnedy vytok a pres den mam bily vytok tak hodne ze mam mokre kalhotky, prominte pokud je to nechutne ale potrebuji vedet co to je… navic me par dni picha v podbrisku. Myslite ze bych mohla byt tehotna? jinak pisi anonymne, jelikoz se stydim

Ahoj, kup si v lékárně test a budeš vědět na čem si.. podle toho co píšeš je možné že jsi těhotná..

Twixinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 22:07
Tarjei
Závislačka 4920 příspěvků 13.01.19 22:12

To preci není možný, aby byl někdo takový jelito. Myslím že je to troll.

Váš příspěvek
Reklama