Plastická operace prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andy.kon
Nováček 2 příspěvky 19.06.12 14:02
Plastická operace prsou

Ahoj holky, nemáte někdo náhodou zkušenots s plastikou prsou? po druhém děťátku je mám úplně děsné, připadá mi že co jsem přestala kojit tak se snad ješte zmenšíly (už zamlada jsem měla prsa séíš po tátovi :)) a jsou strašně povislá, zkoušela jsem už všelijaké krémy, chodila jsem i na ošetření do kosmetického salonu, ale výsledek nic moc…tak jsem se rozhodla pro operaci, zdá se mi to jako nejtrvalejší řešení…díky za odpovšdi :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sasanka30
Echt Kelišová 8428 příspěvků 19.06.12 14:10
@andy.kon píše:
Ahoj holky, nemáte někdo náhodou zkušenots s plastikou prsou? po druhém děťátku je mám úplně děsné, připadá mi že co jsem přestala kojit tak se snad ješte zmenšíly (už zamlada jsem měla prsa séíš po tátovi :)) a jsou strašně povislá, zkoušela jsem už všelijaké krémy, chodila jsem i na ošetření do kosmetického salonu, ale výsledek nic moc…tak jsem se rozhodla pro operaci, zdá se mi to jako nejtrvalejší řešení…díky za odpovšdi :mavam:

Ahoj, mám kamarádku a ta si je nechala udělat a má je fakt super :palec: Hlavně ji to trochu zvedlo sebevědomí, jak řikala sama, měla je jak dva lovečáky a mužu říct, že ji to udělali nádherně. Já bych rozhodně nebyla proti, myslím, že ji to stálo cca kolem 70ti tisíc a na tom se určitě nevyplatí šetřit. A co vím, tak maj jakoby slzičky a nebo takový ty " melouny" a slzičky jsou hezčí a přirozenější, nebo kapičky, ted přesně nevim :mrgreen: :mrgreen:

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 19.06.12 14:20

Ahoj,
já osobně bych do toho asi nikdy nešla ( a to mám prsa malá :roll: ) ale taky mám kamarádku co do toho šla a je naprosto spokojená :palec: takže pokud budeš na 100% roshodlá do toho jít, tak proč ne ;)

jitkabokule
Závislačka 3272 příspěvků 19.06.12 14:24

@Sasanka30
sasanko jak to vypadá - prsa jak lovečáky, :oops: :nevim:
Zakladatelko, víš, ono někdy lepší mít prsa po tátovi než velký těžký prsa na který neseženeš podprdu, v horku se potíš nevíc právě pod nima, bolí tě z nich záda a podobné lahůdky. Hned bych měnila za nějaké obyč dvojky :jazyk:

Sasanka30
Echt Kelišová 8428 příspěvků 19.06.12 14:27
@jitkabokule píše:
@Sasanka30
sasanko jak to vypadá - prsa jak lovečáky, :oops: :nevim:
Zakladatelko, víš, ono někdy lepší mít prsa po tátovi než velký těžký prsa na který neseženeš podprdu, v horku se potíš nevíc právě pod nima, bolí tě z nich záda a podobné lahůdky. Hned bych měnila za nějaké obyč dvojky :jazyk:

To je jak kdyby si naplnila igelitový sáček troškou vody…prostě takhle povislá, vrásčitá a opravdu nehezká :?

Petttulis
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 19.06.12 14:43

Myslím, že v tomto případě by ti dr. doporučil včetně augmentace i modelaci. Což by bylo samozřejmě dražší a o pár jizev víc. Pokud nemáš problem s hojením jizev, výsledek by byl zajisté skvělý… :mavam:

Sasanka30
Echt Kelišová 8428 příspěvků 19.06.12 14:44
@Petttulis píše:
Myslím, že v tomto případě by ti dr. doporučil včetně augmentace i modelaci. Což by bylo samozřejmě dražší a o pár jizev víc. Pokud nemáš problem s hojením jizev, výsledek by byl zajisté skvělý… :mavam:

Jo doktoři opravdu umí :dance:

Petttulis
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 19.06.12 14:46

@Sasanka30 Co umí? :)

cvikinka
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 19.06.12 14:52

Ahoj já mám silikony a operace a léčba naprosto v pořádku, mám kamarádku po modelaci a také si nestěžovala na bolest, já bych do toho šla znovu

Sasanka30
Echt Kelišová 8428 příspěvků 19.06.12 14:55
@Petttulis píše:
@Sasanka30 Co umí? :)

No udělat krásný kozenky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Petttulis
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 19.06.12 15:08

@Sasanka30 To máš recht, jen bych pořádně zvážila operatéra…

Sasanka30
Echt Kelišová 8428 příspěvků 19.06.12 15:32
@Petttulis píše:
@Sasanka30 To máš recht, jen bych pořádně zvážila operatéra…

To každopádně :pankac:

alenka33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.12 10:32

Já sem si taky nechala po dětech udělat umělá a ještě modelaci a spokojenost nejvíc :) byla jsem u pana doktora Ondrejky v Praze a i když rekonvalescence nic příjemného není, jako po každé operaci, tak bych do toho šla určitě znovu, stálo to za to ;) vypadají moc pěkně, na pohled není ani poznat, že nemám pravá původní a na sebeědomí to aspoň u mě mlěo účinky přímo zázračný :)

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 21.06.12 11:01
Ahoj a je to na dotek pozat, že nejsou tvoje, jako když si na ně saháš jaký to je?
@alenka33 píše:
Já sem si taky nechala po dětech udělat umělá a ještě modelaci a spokojenost nejvíc :) byla jsem u pana doktora Ondrejky v Praze a i když rekonvalescence nic příjemného není, jako po každé operaci, tak bych do toho šla určitě znovu, stálo to za to ;) vypadají moc pěkně, na pohled není ani poznat, že nemám pravá původní a na sebeědomí to aspoň u mě mlěo účinky přímo zázračný :)
alenka33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.12 12:00

No na dotek je to cítit, není problém je nahmatat…ale je to tím, že mám implantáty jenom pod žlázou, ne pod svalme, to prý pak tolik cítit není..pokud nad tím vážně uvažuješ, tak se poraď na konzlutaci, doktor ti doporučí co a jka ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama