Plastika podbradku

2504
3.6.16 08:50

Plastika podbradku

Dobrý den! Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo má zkušenosti s touto plastikou. Co všechno obnáší, kolik asi stojí a kde jste si ji nechali dělat? Moc děkuji za informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2344
3.6.16 11:18

@manca 1 zatim jsem jen koukala na net a v Asklepionu v Praze to stoji 14000. Akorat zvazuju, jestli to neni zbytecne, kdyz to za chvili muzu mit to same. Najdi si neco na internetu, oni te pozvou na konzultaci, reknou vse potrebne a hlavne ti reknou, co by to obnaselo konkretne u tebe. Ja takhle byla s vicky a rozmluvili mi to, ze mam malo je kozni rasy, ze bych to mela za chvili zas a uz by nebylo co ubrat, tak mam pockat, az to bude jeste vic prekazet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
7.6.16 14:08

podbradek

Důležité je si vybrat nějakou kliniku a vydat se na konzultaci a tam ti řeknou co a jak. Nebo se můžeš zkusit obrátit na nějakou online poradnu. Já byla kdysi u Medicomu (ale na jiném zákroku). Ze zajímavosti jsem se podívala a plastiku podbradku nabízí kolem 15k. V případě zájmu se nějaké informace dozvíš třeba tady http://www.medicomvip.cz/online-poradna Pak dej vědět. Každá operace je dosti individuální. Já třeba odešla z nemocnice ještě v den zákroku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama