Plastová okna, jaké máte zkušenosti - Vysočina

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
10.8.11 21:33

Watzinger

Premiéru má 12.9. ve 13:00 okresní soud v Břeclavi.Tak mu držte palce!!!

  • Citovat
  • Upravit
6
10.8.11 21:35

škoda

xx

Příspěvek upraven 10.08.11 v 21:36

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.8.11 21:35

škoda

Má toho tak za 3 mega, takže šance že uvidíme nějaký peníze je nulová. No doufám že si to aspoň užije v krimu.

  • Citovat
  • Upravit
edaste
11.8.11 11:38

Palce mu budu držet… :cert: a co mu soud udělá?? on je v base už jako doma, tak mu pár let v base nebude vadit a bude se tam válet za další naše peníze a jeho famili si užívá naše prachy , který už nikdy neuvidíme , protože je holej jak nemluvně… šmejd

  • Citovat
  • Upravit
4
24.8.11 08:27

Výborná firma a hlavně výrobce a v soutěži firma roku 2 místo to už samo něco řekne o firmě.
http://www.abxokna.cz/
V soutěži o firmu roku 2010 http://www.firmaroku.cz/index.aspx?… (Jihomoravský kraj 2 místo.)
Bazar: http://www.bazarokenadveri.cz/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12003
18.10.11 16:27

Nevíte někdo jak nakonec Watzinger u soudu dopadl? Ja jsem jim psala ze nedorazime, my jsme z nej penizte zpet dostali, ale zajimalo by me jak dopadl…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5702
19.10.11 07:29

Výborné zkušenosti s PFT Jičín.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lucka K.
19.10.11 12:27

???

Promiň Pavle, ale jako bývalý zaměstnanec Watzingera se nám snažíš doporučit jinou firmu…proč tomu nevěřim? Nebo se pletu?

  • Citovat
  • Upravit
Scarab
15.12.11 09:02

Forplast - Rotoplasto - zkušenosti

Dobrý den, nemá někdo z vás zkušenosti s okny od firmy Forplast Skuteč, případně s německým profilem ROTOPLASTO?

  • Citovat
  • Upravit
Jan Ohnoutka
17.1.12 07:58

Jedná se o dobrý profil, okna jsem vyráběl a s tímto profilem mám dobré zkušenosti. Profil je ROPLASTO nikoliv Rotoplasto

  • Citovat
  • Upravit
klient
30.1.12 17:36

soud

Dobrý den, nevíte někdo jak dopadl soud 18.1.2012 v Břeclavi s tím grázlem ?

  • Citovat
  • Upravit
12003
30.1.12 19:11

Taky by me to zajimalo, mela jsem svedcit, ale byli jsme v porodnici…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lucka K.
2.2.12 13:04

jak to víte, že byl 18.1. soud?

  • Citovat
  • Upravit
12003
2.2.12 16:03

Protože jsem dostala předvolání… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lucka K.
6.2.12 18:05

To si nás tam budou postupně předvolávat? Nebo jak to probíhá?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný