Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Má toho tak za 3 mega, takže šance že uvidíme nějaký peníze je nulová. No doufám že si to aspoň užije v krimu.
Palce mu budu držet…
a co mu soud udělá?? on je v base už jako doma, tak mu pár let v base nebude vadit a bude se tam válet za další naše peníze a jeho famili si užívá naše prachy , který už nikdy neuvidíme , protože je holej jak nemluvně… šmejd
Výborná firma a hlavně výrobce a v soutěži firma roku 2 místo to už samo něco řekne o firmě.
http://www.abxokna.cz/
V soutěži o firmu roku 2010 http://www.firmaroku.cz/index.aspx?… (Jihomoravský kraj 2 místo.)
Bazar: http://www.bazarokenadveri.cz/
Nevíte někdo jak nakonec Watzinger u soudu dopadl? Ja jsem jim psala ze nedorazime, my jsme z nej penizte zpet dostali, ale zajimalo by me jak dopadl…
Promiň Pavle, ale jako bývalý zaměstnanec Watzingera se nám snažíš doporučit jinou firmu…proč tomu nevěřim? Nebo se pletu?
Dobrý den, nemá někdo z vás zkušenosti s okny od firmy Forplast Skuteč, případně s německým profilem ROTOPLASTO?
Jedná se o dobrý profil, okna jsem vyráběl a s tímto profilem mám dobré zkušenosti. Profil je ROPLASTO nikoliv Rotoplasto
Dobrý den, nevíte někdo jak dopadl soud 18.1.2012 v Břeclavi s tím grázlem ?
Taky by me to zajimalo, mela jsem svedcit, ale byli jsme v porodnici…
To si nás tam budou postupně předvolávat? Nebo jak to probíhá?
Premiéru má 12.9. ve 13:00 okresní soud v Břeclavi.Tak mu držte palce!!!