Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Byla jsem jako poškozená předvolaná k soudu v září 2011 a poté asi 18. ledna 2012.
Samozdřejmě pod sankcí, za nedostavení se. Dnes je 5.3.2013 a dodnes jsem neobdržela od soudu ani slovo jak dopadl. Také nevím, zda R. Watzinger bručí. Dodnes od něj čekám částku - cca 100.000,–-
Jo a vážení, ve vazbě se má asi moc dobře, málem jsem jej nepoznala, jak ztloustl.
Paní Watzigerová si z domku udělala nedobytný hrad
Tak dneska přišel rozsudek. Dostal 3 roky. Doufám že bude mít hodný spolubydlící.
CO prachy jak je chcete z něho dostat? Nedává to někdo k ekzekuci?
Také jsem to sledovala, u soudu byl někdo uplně jiný. Na facebooku, na profilové fotce stojí s nějakou škaredou blondýnou snad někde u moře??? Víte někdo jak to s ním teď vypadá??