Plastová okna, jaké máte zkušenosti - Vysočina

Napsat příspěvek
Velikost písma:
podod
17.12.12 14:41

Také jsem to sledovala, u soudu byl někdo uplně jiný. Na facebooku, na profilové fotce stojí s nějakou škaredou blondýnou snad někde u moře??? Víte někdo jak to s ním teď vypadá??

  • Citovat
  • Upravit
Adalimm
5.3.13 18:00

Nešťastné soudnictví

Byla jsem jako poškozená předvolaná k soudu v září 2011 a poté asi 18. ledna 2012.
Samozdřejmě pod sankcí, za nedostavení se. Dnes je 5.3.2013 a dodnes jsem neobdržela od soudu ani slovo jak dopadl. Také nevím, zda R. Watzinger bručí. Dodnes od něj čekám částku - cca 100.000,–-
Jo a vážení, ve vazbě se má asi moc dobře, málem jsem jej nepoznala, jak ztloustl.
Paní Watzigerová si z domku udělala nedobytný hrad

  • Citovat
  • Upravit
6
17.5.13 23:29

Rozsudek

Tak dneska přišel rozsudek. Dostal 3 roky. Doufám že bude mít hodný spolubydlící.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
edaste
13.6.13 20:45

Watzinger

CO prachy jak je chcete z něho dostat? Nedává to někdo k ekzekuci?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný