Platonické lásky partnera

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
52
7.1.22 13:00

Platonické lásky partnera

Zdravím, jak byste reagovali na takovouto situaci?
Jsme teprve prvních pár měsíců ve vztahu. On ovšem již od začátku našeho vztahu má stále své ženské ‚crushe‘.
Na tapetách obrazovek polonahé vyzývavé anime holčiny které má rád, sleduje stále různé známé skupiny asiatek (má jejich vyzývavých fotek plný fb když zrovna sedím vedle něj a on projíždí příspěvky), apod. Nevím, jestli to jen nepřeháním, ale přijde mi, že ho tak nepritahuji a proto má stále potřebu (zvláště, když se jedná o úplný začátek vztahu, kde mají lidé oči jen pro toho druhého) se koukat na jiné, které má také rád a líbí se mu. Jakoby stále měl viditelně zájem i o jiné ženy, po čemž člověk samozřejmě začne uvažovat o jeho možném chtíči mít intimní vztah s více ženami..
Jsem hodně nedůvěřivý a paranoidní člověk, což situaci ještě zhoršuje..
Zvláště, když mě ujišťuje o tom, že má oči jen pro mě ale pak má počítač a mobil plný jiných žen, i když se tedy jedná jen o platonické lásky.
Snad příspěvek není až moc stupidní, ale nemůžu to dostat z hlavy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.1.22 13:02

Můj manžel měl na ploše monitoru když jsme se před 10 lety dali dohromady Megan Markle…dal ji pryč asi po roce, přišla jsem tma já :D Prosím tě, pokud to nejsou ženy z jeho okolí, ale nějaké virtuální idoly, tak to neřeš. Pokud je váš vztah jinak v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 13:15

Taky by mi to vadilo. Muj ex taky mel plno takovych fotek kozatych polonahych ‘krasek’ v mobilu, kamaradky mu davaly takove radoby vtipne darky (plysove prsa, magnety atd ale to mu teda davaly nez me poznal). Byli jsme spolu kratce takze jsme se k tomu tematu nejak nedostali, proc je tam ma, casem bych se asi zeptala.

• Citovat
  • Nahlásit
25449
7.1.22 13:23
@Anonymní píše:
Můj manžel měl na ploše monitoru když jsme se před 10 lety dali dohromady Megan Markle…dal ji pryč asi po roce, přišla jsem tma já :D Prosím tě, pokud to nejsou ženy z jeho okolí, ale nějaké virtuální idoly, tak to neřeš. Pokud je váš vztah jinak v pořádku.

asi tak, no…virtuální idoly, to je „sranda“, nějakou anime holčičku si z Japonska domů asi nepřitáhne. Já bych se víc případně obávala obyčejných milých hezkých ženských v okolí, než těhle stylovek.
Já bych si taky dala na plochu nějakou pěknou anime kočku, kdyby mi to v práci nebylo trapný :mrgreen: :mrgreen:

Takže, chápu, že pokud si žárlivější typ, může ti to vadit, mohla bys ho zkusit požádat aby se při elektronický komunikaci trochu krotil, že ti není příjemný koukat na nějaký cizí kozy, ale zase bych být tebou příliš nevyváděla.
To je jako by on žárlil, kdybys měla na ploše Brada Pitta… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2786
7.1.22 13:23
@Anonymní píše:

Pro Boha on ji někdo znal už před 10ti lety :mrgreen:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25449
7.1.22 13:25
@prokr píše:
Pro Boha on ji někdo znal už před 10ti lety :mrgreen:?

Někteří fajnšmekři ji žrali asi ze Suits, předpokládám :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7797
7.1.22 13:28

@Thorn48 Pokud je to tvůj hluboký pocit, že se tě to dotýká a nelíbí se ti to, tak mu to vklidu řekni. Ale pro něj to bude prostě jen formy vizuálního relaxu, nebude to ani žádná platonická zamilovanost, prostě jen záliba, jako jiní koukají na auta, která si nemohou dovolit.
Zároveň mu i řekni o tom, že jsi žárlivá, paranoidní, že víš, že i ty se sebou musíš v tomto ohledu pracovat.
Prostě nevidím za tím nic, co by mělo Váš vztah ohrožovat, pokud má zdravé základy.
PS: Akorát ho neposílej samotného do večerky. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
7.1.22 13:35

Platonická láska je pojem vyznačující náklonnost k někomu způsobem, že ho nechceš sexuálně. Pokud uvažuje o styku, vzrušuje ho to, nejedná se o platonické city. Není potřeba dokonat. :lol: Můj muž takhle brousil za jednou a ač k ničemu nedošlo, do Platóna to mělo hodně, hodně daleko. Stejně tak mám takhle někoho já. Co popisuješ ty, se úplně jednoduše dokonat nedá, tak ho nech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2786
7.1.22 13:37
@Mar__tanka1983 píše:
Někteří fajnšmekři ji žrali asi ze Suits, předpokládám :lol: :lol: :lol:

To je nějaká sprostarna :D :think:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 13:46
@Mar__tanka1983 píše:
Někteří fajnšmekři ji žrali asi ze Suits, předpokládám :lol: :lol: :lol:

Ano ano, přesně…měl tam obrázek jak se válí po stole v kalhotkách a nějakej kravaťák jí je zřejmě hodlá stáhnout :D Ale jako byla vážně moc hezká, to jsem musela uznat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 13:47
@prokr píše:
To je nějaká sprostarna :D :think:?

Ne, seriál o právníkách :D

• Citovat
  • Nahlásit
2786
7.1.22 13:50
@Anonymní píše:
Ne, seriál o právníkách :D

Pardon… Jsem ji výjimečně ukrivdila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1151
7.1.22 14:01

No tak kdyby stáhl nějakou fotku známé modelky a dal si ji na tapetu, tak nic proti.

Ale ten tvůj tomu asi věnuje víc času a péče (anime holčiny :roll: ), je to spíš i jeho koníček. To mi přijde stupidní. Ne hodno nějakého žárlení, ale spíš "ťuk ťuk, kolik ti je? To nemáš lepší věci na práci? ".. Něco jako hraní PC her. To taky nepochopím..

Příspěvek upraven 07.01.22 v 14:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16753
7.1.22 14:04

Kolik vam je?
Jsou lidi, co maji sex a erotiku jako konzum, potrebu. Potrebuji to, naplnuji si to a celkem moc neresi, s kym.
A pak jsou lidi, kteri to maji jako svou osobni, citovou a intimni zalezitost.
Pokud jsi z te druhe skupiny a on z te prvni, bude problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 14:06

@Modra1
Tak já taky nechápu, proč manžel čte časopisy o autech a kouká na pořady o nich, někdy i hraje ty hry…no ale nijak to s tím nepřehání, nezasahuje to do našeho společného času, tak ať si každý relaxuje jak chce. Když tím není posedlý tak, aby neuměl mluvit o ničem jiném, nevadí mi to, a ani anime holky bych asi neřešila.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat