Plavání doma ve vaně - Hradec Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PajaF
Echt Kelišová 8737 příspěvků 01.02.10 10:16
Plavání doma ve vaně - Hradec Králové

Ahoj holky,

ráda bych naší malé zpestřila koupání a pobyt ve vodě hned po skončení šestinedělí. Nemáte někdo z Hradce Králové zkušenost s plaváním doma ve vaně? Jak jsem hledala na internetu, tak plavání doma nabízí v HK více plaveckých škol, cena je více méně shodná, takže mi jde spíš o nějaké reference, osobní zkušenosti na koho se obrátit atd.

Díky za pomoc Paja

Reakce:
VladkaMM
Závislačka 3012 příspěvků 01.02.10 11:55

Ahoj, jsem z HK, mám dvě děti a s obouma jsem chodila hned po ukončení šestinedělí do plavecký školy ZÉVA. Nevím jak je to s plaváním doma, ale já chodila na vanu jak je Hvězda. Je to za lékárnou ze zadu. Stačí se tam domluvit, čas a den. Jsi tam sama a lektorka se věnuje jen Tobě. Včetně masáže miminka, cvičení a samo plavání. Pak si tam mimčo nakojíš, ustrojíš a jdete. Je to cca na tu hoďku. Zavolej si na 739028051 tam se přímo dohodni. Tak at se Vám tam líbí :dance: :dance: .

BlaniAnna
Závislačka 4513 příspěvků 04.03.10 14:20

také jsme chodily do zévy a je to tam supééér

PajaF
Echt Kelišová 8737 příspěvků 04.03.10 15:26

ahoj holky,

moc díky za tip a vyzkoušíme Zévu :wink:

Paja

roda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.10 06:41

plavání dětí lze řešit ,že instruktorka chodí k vám domů.Třeba http://www.plavani-kacka.com/ to také mají.Je to tednovej bazén se slanou vodou ,je dost velký na vyplavání dětí až do 6 let :potlesk: :potlesk:

LidMat
Nováček 1 příspěvek 16.09.14 15:21
Zkušenost - nezkušenost

Dnes jsem si objednala plavání ve vaně od Zévy. Původně jsem si vybrala Vydrýska, ale musím říct, že paní instruktorka je silně nespolehlivá! Nejdříve nereagovala na sms zaslanou dle instrukcí, po týdnu se ozvala a tvrdila, že sms přehlídla. Termín byl domluven skoro za 14 dní. V den konání ráno psala, že přijede o hodinu později, což je u malých miminek docela podstatný čas.15 min. před posunutým časem volala, že musí po plavání uklidit (zpoždění cca 20 min.) a následně po hodině poslala sms, že se lekce nemůže konat, protože má botičku na autě. Když jsem lekci domlouvala, tvrdila, že je na to sama, že kolegyně jí otěhotněla, dnes ráno mi psala, že kolegyně musí s dítkem k lékaři a ona musí plavčo vzít za ní.
Syn dnes vstával v 5:20,normálně bych ho ještě uspala, ale takhle jsem si řekla, že nám to bude lépe vycházet s časem domluveným na plavání ve vaně. Přizpůsobila jsem tomu celodenní program a výsledek obrovské zklamání a naštvání…
Na hloupou výmluvnou sms jsem nereagovala a domluvila se v Zévě. Instruktorka na mě po telefonu udělala dobrý dojem.

PajaF
Echt Kelišová 8737 příspěvků 20.09.14 11:21

@LidMat to mě mrzí Tvoje zkušenost s Vydrýskem. Já jsem se nakonec před těmi 4 roky domluvila právě s Vydrýskem a od té doby s nimi s kratší přestávkou plaveme (to se ale sekla Ema a nechtěla do vody). Emča tam byla i na příměstském táboře a moc spokojená. Dřív jsme jezdili do bazénu do Všestar, dnes chodíme do Elišky a na to nedám dopustit :lol: Je tam totiž krásně teplíčko, dětičky v bazénu nepostačí, takže se musí opravdu snažit. Je pravda, že komunikace občas vázne (ale na to už jsem si zvykla, tak se připomenu a vím, že se rozhodně nikdo neurazí), ale jinak jsou moc super. Se Zévou chodí Ema plavat se školkou. Je snad spokojená, ale já jsem z toho taková rozpačitá (nesmí nosit plavací brýle - aby mohla, musela jsem podepsat revers, musí nosit plavací čepice, hlavně je v pokynech, že dítě nesmí křičet a běhat… to já opravdu ovlivním, když jsem v práci… :nevim: ).
Hlavně Ti přeju, ať se mimču plavání líbí :P a i ty ať z toho máš dobrý pocit ;) :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >