Plavání kojenců hotel Imperiál Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šaruš 79
Stálice 60 příspěvků 29.04.18 20:29
Plavání kojenců hotel Imperiál Ostrava

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s plaváním miminek v hotelu Imperiál, vím, že je tam solená voda, ale zajímalo by mě, jestli šatny, sprchy a ostatní je tam v pohodě. Na sarezu v Porubě jsem četla dost negativní věci, jakože tam jsou neregulovatelné sprchy, studená klima v šatně nad přebalovacím pultem apod. Takže mě zajímá zázemí pro maminky s malými dětmi, teplota, jestli je tam příjemně atd. Samozřejmě se můžu na některé věci zeptat instruktorky plavání, ale spíše by mě to zajímalo z pohledu maminek. Děkuji :mavam:

Reakce:

bublinek
Kelišová 5113 příspěvků 29.04.18 20:35

Imperiál: šatny malé, sprchy 2ks, v šatně se mačkají ty co skončily a jsou pomalejší na odchod s novými příchozími na lekci.

Poruba: teplo v šatně, přebalovací pult jsem nikdy nevyužila, jsou přebalovací podložky i na zemi, jsou bezpečnější a pro mě lepší.
Sprchy jsou v pohodě, voda je pro kurz upravená, není tam tolik chloru.
Chodila jsem tam i tam a v Porubě to pro mě bylo příjemnější

Šaruš 79
Stálice 60 příspěvků 29.04.18 20:52

@bublinek Aha, tak děkuji. A nechodili jste náhodou na kurzy paní Klímové? Byla jste i s kurzem samotným spokojena? Dají se popřípadě vyzkoušet oba bazény, který by nám více vyhovoval a pak se rozhodnout, kam budeme chodit? :)

fia80
Závislačka 2974 příspěvků 29.04.18 21:06

Souhlasím s @bublinek - jen ještě dodám - v Impíku se mi líbilo, že jsme po plavání mohli zajít se trochu vyhřát do sauny. A je tam hlubší voda a studenější. Menší maminky to měly trochu těžší.

V Porubě byla více teplá voda a ty šatny byly více komfortní - to mačkání v Impíku bylo blbé.

Za mě se mi více líbilo v Porubě.

fia80
Závislačka 2974 příspěvků 29.04.18 21:12

@Šaruš 79 ohledně vyzkoušení můžete zajít normálně plavat do Poruby a bazének vyzkoušet sami - http://www.sareza.cz/…viraci-doba/

nebo do Imperiálu - http://www.imperialhotelostrava.com/…strava/bazén_-_web_IHO_Octo­ber16_1.pdf

bublinek
Kelišová 5113 příspěvků 29.04.18 21:12
@Šaruš 79 píše:
@bublinek Aha, tak děkuji. A nechodili jste náhodou na kurzy paní Klímové? Byla jste i s kurzem samotným spokojena? Dají se popřípadě vyzkoušet oba bazény, který by nám více vyhovoval a pak se rozhodnout, kam budeme chodit? :)

V Imperiálu plave jen Klímová, ne?
Kurzy jsou v pohodě, obě lektorky (Klímová i Andrea) jsou profesionálky a přístup je fajn.
Jako odzkoušet nezávazně? To nevím.
Koupit kurz a odzkoušet - zdravotní pojišťovna proplácí plavání. Kouknout na vlastní pojišťovnu.
A funguje to tak, že dostanete přihlašovací údaje do internetového přihlašování a pokud bude dítě nemocné, odhlásíte a pak jdete na „náhradu“ třeba na jiný bazén.
Ještě u Imperiálu bacha na parkování, já teda jezdila MHD. U recepční u bazénu si nechali lidi potvrdit parkovací lístek a pak to měli asi levnější.

Šaruš 79
Stálice 60 příspěvků 29.04.18 22:00
@bublinek píše:
V Imperiálu plave jen Klímová, ne?
Kurzy jsou v pohodě, obě lektorky (Klímová i Andrea) jsou profesionálky a přístup je fajn.
Jako odzkoušet nezávazně? To nevím.
Koupit kurz a odzkoušet - zdravotní pojišťovna proplácí plavání. Kouknout na vlastní pojišťovnu.
A funguje to tak, že dostanete přihlašovací údaje do internetového přihlašování a pokud bude dítě nemocné, odhlásíte a pak jdete na „náhradu“ třeba na jiný bazén.
Ještě u Imperiálu bacha na parkování, já teda jezdila MHD. U recepční u bazénu si nechali lidi potvrdit parkovací lístek a pak to měli asi levnější.

Nemyslela jsem nezávazně vyzkoušet, spíše jestli je dané, že, když začnete chodit do Poruby, tak už nemůžete chodit třeba do toho Imperiálu. Jestli to jde prostřídat. Ta sauna je taky lákavá, na chviličku se prohřát :lol:, to je hezké plus. A teď mě napadá, kočárek asi není problém, že? Když bude taťka doma, tak nás odveze autem, ale ne vždy se zadaří. Děkuji :)

Šaruš 79
Stálice 60 příspěvků 29.04.18 22:08

@fia80 Díky moc za informace, asi teda zvolíme tu Porubu, když ji tady i s Bublinek chválíte :mavam:, máme to i blíže, ale ta sauna je moc fajn, škoda, že to není na jednom místě.

bublinek
Kelišová 5113 příspěvků 29.04.18 22:08

@Šaruš 79 píše:

Nemyslela jsem nezávazně vyzkoušet, spíše jestli je dané, že, když začnete chodit do Poruby, tak už nemůžete chodit třeba do toho Imperiálu. Jestli to jde prostřídat. Ta sauna je taky lákavá, na chviličku se prohřát :lol:, to je hezké plus. A teď mě napadá, kočárek asi není problém, že? Když bude taťka doma, tak nás odveze autem, ale ne vždy se zadaří. Děkuji :)

Vždyť jsem psala, že jsou tam náhrady a ty se dají absolvovat různě, na stejném místě nebo v druhém bazénu
Sauna nevím, nikdy jsme tam nešly, tak neporadím. Kočárek v imperiálu se nechávají dole v šatně a v Porubě se nechávají před vstupem do šatny (dolů po schodech)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >