Reklama

Plavky pro obézní

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 29.03.10 20:43
plavky pro obézní

blíží se léto a já řeším dilema jaký si koupit plavky, jsem dost silná, břicho povyslí nohy jako sloupy co na sebe? něco v čem se taky opálím, aby jsem nebyla zabalená od hlavy až k patě a zároveň něco v čem nebudu jako stará ženská, chci prostě pěkný plavky, který schovají špeky. V čem chodíte vy do bazénu nebo jezdíte k moři a kde to kupujete ty velikosti? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 29.03.10 20:58

Goldenko, myslím, že kdyby takové plavky existovaly, vynálezce by si je dal patentovat a koupal by se v ziscích, krize nekrize. :mrgreen: :mrgreen:

Já bych si koupila hned dvoje. :-D

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 29.03.10 21:23

taky mám pocit, že neexistují a jinak velikost xxl je vždy jak na starou babku :zed:

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 29.03.10 21:24

Ahoj Goldenko, já nevím, jak až moc jsi silná, ale taky mám bříško a silnější nohy a koupila jsem si teďka dvoje plavky, jedny od litexu klasické dvoudílné, hezky drží prsa a kalhotky jsou vyšší, tak zpevní bříško. A jelikož máme začít chodit s prckem na plavání do velkého bazénu, tak jsem si dneska v krámku objednala tankiny od zn. Naturana, taky moc hezky sedí, kalhotky jsou vyšší, takže opět zpevní bříško a vršek je dlouhý, tak se přes bříško nahoru neroluje. Napadají mě teda tyto dvě značky - Litex a Naturana, zadej do vyhledávače a najdeš tyto dvě značky.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 29.03.10 21:42

Zkus si sehnat tzv tankiny http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?… nebo kdekoli jinde raději nějakou kvalitnější značku. Ten spodek pod prsy přes břicho není úplně elastický, takže se dá vyhrnout při opalování a řekla bych, že to vypadá docela mladistvě.

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 29.03.10 22:13

Co zkusit těhotenské plavky - je jich víc druhů a samozřejmě ne každý se hodí i na silnější ženskou. Ale já teď koupila v mothercare jednodílné těhotenské plavky a vypadají úžasně a jsem si jistá, že je unosím i mimo těhotenství. Nemají žádné nabírání, jen je ta látka na břiše volnější (ale přesto elastická). Jsem z nich nadšená a navíc byly zrovna ve výprodeji a koupila jsem je za necelých 200 Kč :dance:

Neboj se to zkusit, za to nic nedáš :-)

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 29.03.10 22:18

podívám se na ty odkazy a uvidíme, potřebuji schovat hlavně ten pupek. :zed: opalovat se můžu klidně nahoře bez, to se to břicho rozlej, ale za chůze ho potřebuji schovat aby nebylo vidět, leda zalezt do vody a nevylízat. každopádně u ťamanů na sebe plavky neseženu, musím zainvestovat a koupit něco lepšího

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 29.03.10 22:57

Taky můžu doporučit tankiny (já je mám z Otta), povislé břicho se v nich krásně ztratí a na opalování jen látku vyhrneš :palec:

adys
Závislačka 3790 příspěvků 29.03.10 23:04

tankini :pankac:
dobry je, ze ten spodek muzes nakombinovat podle toho, co ti nejvic vyhovuje (klasicke kalhotky, nebo s nohavickou, nebo sukynka ;-) )

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 29.03.10 23:07

to vypadá dobře a dá se to koupit někde v obchodě aby jsem si to tam mohla hned zkusit nebo to je jen poštou? a dá se v tom i koupat, nebo co se sundává :oops: to totiž vůbec neznám, nějak mě přijde divný se koupat v sukni, ale fakt je to pěkný
:dance:

JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 29.03.10 23:20

Jo, taky jsem objemná a když jsem byla těhotná loni v létě, tak jsem si koupila těhu tankiny v Bonprixu a jsou naprosto luxusní. Letos si koupím jen jiné ( netěhu ) kalhotky a budu zase dělat parádu. Akorát bych si asi pospíšila, neb v těch zásilkáčích pak už nemaj pořádný velikosti.:-)

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 29.03.10 23:26

fakt jo? já myslela že ty zásilkový obchody mají velikosti všechny pořád, jak to oměřování? seděla ti pak ta velikost?

JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 29.03.10 23:42

Seděly pěkně a byla jsem vářně spokojená.Musíš se změřit podle těch jejich tabulek a souhlasí to, neboj:-). Taky jsem chtěla z Litexu, ale tam končí snad velikostí 40 a to nestačilo:-). A hlavně, ty z Bonprixu, jsou v podstatě za babku a teď jsem koukala na ty těhu a jsou překrásný. Mnohem hezčí než loni ( loni byly modro-žluto-hnědě-bílě vlnky), ale i tak jsou moc hezký. No holt s tím převysem po císaři už běhat v bikinkách nebudu, no:-)

madlicka
Kelišová 7019 příspěvků 30.03.10 00:19

zrovna dnes jsem se domluvila s jednou paní, která plavky šije a za dobrou cenu. Lze si vybrat střih, velikost i materiál. Na obrázcích se mi líbí moc, tak jsem zvědavá, jak mi budou sedět. http://www.fler.cz/zbozi?…
Mám větší břicho než pas a to jsem prosím půl roku po porodu :twisted: :evil: takže v běžné konfekci bych asi neuspěla.

Flyingfrog
Extra třída :D 12098 příspěvků 30.03.10 06:44

Mám jednodílné z litexu, se zavazováním za krkem (i na můj hrudník mi to paní doporučila) a pod prsy je podstřih. Jsou černé a prsa černobílá.
O tankinách jsem vedle na BC četla, že se jim ten vršek roluje přes břicho nahoru :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >