Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Ahoj holky, byl někdo prosím z Vás na plazmaterapii-omlazení vlastní krví? a kde v Brně je to dobré jít? děkuji
To jsem taky zvědavá, ale zkusila bych spíše stránky omlazení. cz
Ahoj holky nechodíte některá na tuhle proceduru. Já měla v plánu jít na podzim na frační laser, protože mám jizvy po akné. Jenže teď v srpnu se mi udělalo znovu strašný pupeny, tak sem začala chodit do centra pro dermatologii… A pani mi ještě jako alternativu navrhla právě tohle. Prý by mě to vyšlo levněji a efekt je krásně vidět. Prý to původně bylo jen na omlazení, ale ženský si to začali chválit že se vyhojili jizvičky a akné se zastavilo.
Zajímalo by mě jak dlouho ten efekt trval?