Plazmaterapie - omlazení vlastní krví

196
24.8.14 19:51

plazmaterapie-omlazení vlastní krví

Ahoj holky, byl někdo prosím z Vás na plazmaterapii-omlazení vlastní krví? a kde v Brně je to dobré jít? děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2445
24.8.14 20:37

To jsem taky zvědavá, ale zkusila bych spíše stránky omlazení. cz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6100
10.9.16 15:01

Ahoj holky nechodíte některá na tuhle proceduru. Já měla v plánu jít na podzim na frační laser, protože mám jizvy po akné. Jenže teď v srpnu se mi udělalo znovu strašný pupeny, tak sem začala chodit do centra pro dermatologii… A pani mi ještě jako alternativu navrhla právě tohle. Prý by mě to vyšlo levněji a efekt je krásně vidět. Prý to původně bylo jen na omlazení, ale ženský si to začali chválit že se vyhojili jizvičky a akné se zastavilo.

Zajímalo by mě jak dlouho ten efekt trval?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

Urea Cica Repair+ 400 ml

  • (4.7) + 100 recenzí

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.