Plynovy kotel a vypadek elektriny

3796
9.2.20 13:24

Plynovy kotel a vypadek elektriny

Prosim o radu.Ted hlasi v predpovedi ze ma v noci foukat silny vitr a muzou byt problemy s elektrinou.Mame doma plynovy kotel ke kteremu je samozrejme cerpadlo na elektriku.Jde mi o to, ze az budu zitra v praci, kdyby vypadla ta elektrika, zhasne se kotel sam? Ma to nejakou pojistku, ze kdyz nepujde elektrika, tak se ten kotel vypne aby se neprehral? Bohuzel plynovy kotel mame poprve a s timhle si momemtalne nevime rady. Dekuji moc za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13331
9.2.20 13:26

Kotel se sám vypne, nemusíš mít obavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.20 13:31
@Ivana 85 píše:
Prosim o radu.Ted hlasi v predpovedi ze ma v noci foukat silny vitr a muzou byt problemy s elektrinou.Mame doma plynovy kotel ke kteremu je samozrejme cerpadlo na elektriku.Jde mi o to, ze az budu zitra v praci, kdyby vypadla ta elektrika, zhasne se kotel sam? Ma to nejakou pojistku, ze kdyz nepujde elektrika, tak se ten kotel vypne aby se neprehral? Bohuzel plynovy kotel mame poprve a s timhle si momemtalne nevime rady. Dekuji moc za odpovedi.

Podle mě se ani nezapne, když je na elektřinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3225
9.2.20 13:33

Pri vypadku proudu se vypne. To delal i naš prastary kotel, ktery jsme vloni menili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3796
9.2.20 13:35

@Švédka87 kotel je na plyn, jen cerpadlo je na elektriku. @Janli Dekuji,ja si to myslela, ze to bude mit nejakou pojistku, jen jsem potrebovala at me nekdo uklidni ze to tak opravdu je :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama