Po císařském řezu/sekci - chození na záchod

Napsat příspěvek
Velikost písma:
21593
20.10.17 22:44

Mne po cisari davali nejake cipky na bolest a jako vedlejsi ucinek to melo, ze stolice byla takova tekutejsi a taky to potrubi bylo pekne naolejovane. Slo to ven jedna basen.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6257
20.10.17 22:46

Já šla po 5 dnech :mrgreen: úplně jsem plasila prý se nemusí jít i dýl.. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
241
20.10.17 22:54

Já to měla úplně v pohodě, šla jsem asi 4. den. Někoho to snad bolelo? Mě teda bolelo sešité břicho, nic jiného:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
20.10.17 23:01
@warita píše:
Mne po cisari davali nejake cipky na bolest a jako vedlejsi ucinek to melo, ze stolice byla takova tekutejsi a taky to potrubi bylo pekne naolejovane. Slo to ven jedna basen.
:mrgreen: :lol: :lol: :lol: :potlesk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
703
20.10.17 23:27

@Lenkam85 Mám za sebou tři SC. Má zkušennost je, že jsem potom nebyla klidně i 9 dní. V porodnici jsem zalhala, že jsem byla, aby mne pustili domů. Doma jsem si uvařila čaj ze Senny a bylo. Co se týká jizvy, to se neboj. Po SC nic „výjimečného“ nepřijde. Po spontánním porodu se šitím, je to stoprocentně horší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17574
20.10.17 23:33
@ka2ka píše:
Po prvním cs šílený, ale šla jsem hned dvě hodiny po tom co mě postavili, podruhé až třetí den krásně místní šéfkuchař uvařil takový blaf, že jsme běhali jak o závod :mrgreen:

Třeba to byl účel :lol: a ten to splnilo :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6257
20.10.17 23:58

Já nevím ale po tomhle prispevku už nejsem nadšená že jsem 7tt :lol: 8o připomnělo mi to císaře kurna to byl děs :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
21.10.17 06:08

Nic hrozného se nekonalo a šlo to i bez čípku po máslem omaštěné krupicové kaši. To vám byla dobrota!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
440
21.10.17 08:31

V pohode taky jsem si dosla 4den co me pustili domu v nemocnici bych si na velkou nedosla s tim mam problem takze jak me propustili jako prvni jsem zaparkovala na zachod :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
shadowbabe
21.10.17 22:26

Vubec zadny problem, sice ne hned den po CS, ale nemuseli davat ani cipek apod :)

  • Citovat
  • Upravit
10
1.2.18 22:48

Prosím, co si mám v lékárně koupit nebo co mám dělat..26.1 sem měla cisarak,30.1 nás pustili s porodnice, a od toho 30.1 mi nejde jít na velkou :( v porodnici jsem byla asi dvakrát, ale to sem měla spíš průjem..A teď to nejde vůbec :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21593
1.2.18 22:51
@Domča2110 píše:
Prosím, co si mám v lékárně koupit nebo co mám dělat..26.1 sem měla cisarak,30.1 nás pustili s porodnice, a od toho 30.1 mi nejde jít na velkou :( v porodnici jsem byla asi dvakrát, ale to sem měla spíš průjem..A teď to nejde vůbec :(

vsak to jsou jenom 2 dny, co resis? Dej si jogurt a hodne pij.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
2.2.18 16:20

Takže nemusím mít strach? Jsme už sice po druhém cisaraku, ale vůbec si ten první jak to doma probíhalo nepamatuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková