Otěhotnění po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EliskaBrozik
Povídálka 13 příspěvků 23.10.18 12:00
Po menstruaci

Vím ze to tu bylo už několikrát, ale i tak se zeptam… :)
Je možné ze se da třeba otěhotnět i po skončení menstruace?

Reakce:

karkarka
Závislačka 2683 příspěvků 23.10.18 12:01

Tak zalezi jak mas dlouhe cykly,jak mas dlouhou menstruaci.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 23.10.18 12:03

Možné je otěhotnět v době ovulace. Par dní před a den po, pokud ma tedy někdo krátký cyklus, pripadne dlouhou lutealni fázi a ovulaci brzy po ms, tak to možné je. A skutečně to tu bylo uz několikrát, stačí si přečíst odpovědi v původních diskuzich.

Janita3
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 23.10.18 12:03

Já do jedné podobné diskuse nedávno zabrousila a sposta mamin potvrdilo, že to možné je 8o

Kriss Tina
Kelišová 5595 příspěvků 23.10.18 12:05

Je to možné, spermie v tobě můžou pár dní vydržet a pokud máš ovulaci brzo tak je to docela pravděpodobné :lol:

EliskaBrozik
Povídálka 13 příspěvků 23.10.18 12:06

Po skonceni menstruace hned druhy den jsme s pritelem meli nechraneny sex a dalsi dva dny take… Tak se jen ptám zda-li je to možné

karkarka
Závislačka 2683 příspěvků 23.10.18 12:11

Mozne to je.o dite se snazite? Jak mas dlouhe cykly?

radkka
Generální žvanilka 20680 příspěvků 23.10.18 12:17
@Janita3 píše:
Já do jedné podobné diskuse nedávno zabrousila a sposta mamin potvrdilo, že to možné je 8o

Záleží, kdy máš ovulaci, bože :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: Pokud máš menstruaci 7 dní a ovulaci 14. den cyklu, tak ano, můžeš otěhotenět hned po menstruaci.

EliskaBrozik
Povídálka 13 příspěvků 23.10.18 12:18

@karkarka

27 dni

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 23.10.18 12:18

Taky záleží, jak dlouho MS trvá… :P někomu se táhne dlouho, tak může mít klidně vzorových 28 dní… MS včetně špinění poslední dny 9, 10 dní a ovulaci pak má po MS taky za rohem… :nevim:
Ale na to si musíš odpovedet sama… Nebo sem napsat víc info o sobě ;) @EliskaBrozik :)

EliskaBrozik
Povídálka 13 příspěvků 23.10.18 12:19

@karkarka

27 dni
@Kamkam píše:
Taky záleží, jak dlouho MS trvá… :P někomu se táhne dlouho, tak může mít klidně vzorových 28 dní… MS včetně špinění poslední dny 9, 10 dní a ovulaci pak má po MS taky za rohem… :nevim:
Ale na to si musíš odpovedet sama… Nebo sem napsat víc info o sobě ;) @EliskaBrozik :)

MS mam 5 dnů

karkarka
Závislačka 2683 příspěvků 23.10.18 12:20

@EliskaBrozik tak to mas ovulci cca 12 den cyklu,takze muzes otehotnet,jestli jste spolu spali 2 a 4 dny po ms.

Liguére
Stálice 53 příspěvků 23.10.18 12:50

Moje sestra takhle otěhotněla den po ms. A to si počítala plodné a neplodné dny :mrgreen:

chaela
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 2 inzeráty 23.10.18 12:59

Já mám třeba cyklus 26 nebo 27 dní a MS klidně i 10 dní, takže pokud bychom počítali 14 dní luteální fáze, můžu v podstatě otěhotnět i ze styku při MS. Na tyto otázky neexistuje univerzální odpověď. Kamarádka, která má cyklus přes 30 dní a MS 4 dny, těžko otěhotní hned po MS. Záleží, jak to máš ty.

Janli
Kelišová 6046 příspěvků 9 inzerátů 23.10.18 14:15

Mám cyklus 28 dní. Sex jsem měla čtvrtý den, ovulace byla devátý den. Je z toho krásná holčička. Jak už psaly holky, nezáleží na menstruaci, ale na čase ovulace. Pokud rozestup mezi koncem menzes a ovulací není víc než pět dní, je těhotenství celkem pravděpodobné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >