Pocit nedostatku kyslíku

Anonymní
12.11.20 15:08

Pocit nedostatku kyslíku

Hezky den, už asi týden mám takový pocit jakoby jsem měla nedostatek kyslíku. Musím se vždy nadechnout úplně z hluboka, pak se mi třeba na 2 minuty ulevý, ale pak se to vše opakuje… Co to může být? Máte s tím někdo zkušenost? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.11.20 15:18

Mám to podobné… Ale jen občas, taky nevím co to je… :think: včera v noci jsem se dokonce probrala s tím, že nemůžu dýchat, a že se nenadechnu, nešlo to… V minulosti už jsem to měla, ale teď toto bylo zas po dlouhé době, musela jsem vstát, otevřít balkón a být chvilku na vzduchu… Přičítám to cigaretám, vykouřím krabku denne :nevim: nějak nejde přestat

• Citovat
  • Nahlásit
7643
12.11.20 15:20
@Anonymní píše:
Hezky den, už asi týden mám takový pocit jakoby jsem měla nedostatek kyslíku. Musím se vždy nadechnout úplně z hluboka, pak se mi třeba na 2 minuty ulevý, ale pak se to vše opakuje… Co to může být? Máte s tím někdo zkušenost? :)

Mám to samé už asi měsíc, nevim co to je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2492
12.11.20 15:23

Projev koronaviru, celkem typický. Ale jsou samozřejmě i jiné věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 15:26

@Fiialka tak v tom případě mám koronu už několik let :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
10957
12.11.20 15:32
@Anonymní píše:
Hezky den, už asi týden mám takový pocit jakoby jsem měla nedostatek kyslíku. Musím se vždy nadechnout úplně z hluboka, pak se mi třeba na 2 minuty ulevý, ale pak se to vše opakuje… Co to může být? Máte s tím někdo zkušenost? :)

Může to být úzkostná porucha. Teď v době koronaviru je to jeden z příznaků, ale pokud tě nic jiného netrápí, tak to může být úzkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 15:34

Mně se zase stává poslední dobou, že mi vadí vzduch v místnosti ( až mám někdy pocit, že se mi z toho motá hlava) a nejradši bych pořád větrala nebo trávila celé dny venku. Nebo se v noci vzbudím a mám pocit, že máme vydýchanou ložnici a mám chuť jít vyvětrat, ale nechci tím budit přítele, tak větrám až ráno, za chvíli mám pocit, že bych nejradši vyvětrala zase. A když jsem doma, tak několikrát denně a po vaření se jdu vydýchat na zahradu. V práci sedím nejradši u otevřeného okna. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 15:36

Klidne i stavy uzkosti, taky jsem to mivala v dobach velkeho tlaku/stresu. Ani si to clovek nemusi nejak extra pripoustet, ale o to spis se to nekde projevit musi. Mne pomohlo si vzdy uvedomit, ze fyzicky mi nic neni, ze je to uzkost a necim se rozptylit, z dlouhodobeho hlediska potom naucit se velky stres lepe zpracovavat a vypoustet paru :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 15:37

@marin můžu se zeptat, k jakému doktorovi s tím zajít? Taky mě to už napadlo, úzkost a prostě tak nějak z nervů…

• Citovat
  • Nahlásit
394
12.11.20 15:41

Mám to také, již několik let. Je to asi úzkost a hrudní páteř zároveň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
12.11.20 16:02

Mám to taky doporučili mi na to guajacuran :) zabírá to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 17:05
@Enli píše:
Mám to taky doporučili mi na to guajacuran :) zabírá to :)

To je na alergii? Nebo si to pletu s něčím jiným 😁

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 17:07
@marin píše:
Může to být úzkostná porucha. Teď v době koronaviru je to jeden z příznaků, ale pokud tě nic jiného netrápí, tak to může být úzkost.

Nic jiného mi neni před tydnem jsem byla i na testu a negativní 😁 ta úzkostná porucha mě taky napadla, mám i jiné problémy s nervama a na záda trpím taky 🤔

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 17:09
@Anonymní píše:
Klidne i stavy uzkosti, taky jsem to mivala v dobach velkeho tlaku/stresu. Ani si to clovek nemusi nejak extra pripoustet, ale o to spis se to nekde projevit musi. Mne pomohlo si vzdy uvedomit, ze fyzicky mi nic neni, ze je to uzkost a necim se rozptylit, z dlouhodobeho hlediska potom naucit se velky stres lepe zpracovavat a vypoustet paru :palec: [/citac
@Anonymní píše:
Klidne i stavy uzkosti, taky jsem to mivala v dobach velkeho tlaku/stresu. Ani si to clovek nemusi nejak extra pripoustet, ale o to spis se to nekde projevit musi. Mne pomohlo si vzdy uvedomit, ze fyzicky mi nic neni, ze je to uzkost a necim se rozptylit, z dlouhodobeho hlediska potom naucit se velky stres lepe zpracovavat a vypoustet paru :palec:

Kdyby to bylo tak jednoduché si to uvědomit jsem strasnej nervák a vykolejí mě úplně vše :,( :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
126
12.11.20 17:14

Nene guajacuran je na uvolnění jak stresu tak blokací páteře :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama