Podpora po 2. nepovedeném pokusu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10978
2.7.12 23:40

@Térouš jé tak to obrovská gratulece a možno trošičku aj závisť. Ja som si dnes robila hCG a bolo to negatívne. Už som vysadila utrouš a stihla som to aj obrečet.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8743
3.7.12 10:01

Vanej, mrzi me to. ja jeste taky nemam vyhrano, ale dve carky mam. mrzi me to holka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
3.7.12 13:55

No nekecej…takhle brzo víš výsledek?? 8o pokud teda jo tak gratulace :potlesk:

  • Citovat
  • Upravit
ikyki
3.7.12 13:55

Vanejko :hug: mrzí mě to…neplakej posbírej síly a jedeme na novo

  • Citovat
  • Upravit
16732
3.7.12 21:02

Terouš toš jen tak dál :pankac: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16732
3.7.12 21:03

Vanejko v tebe jsem věřila :,( :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8743
3.7.12 21:05

Diky holky, tak ja vam drzim palce a mizim z teto diskuze. preju stesticko a tfuj tfuj :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
4.7.12 12:44

Mizet nikam nemusíš, nejsem jediná koho bude zajímat jak tvůj příběh pokračuje

  • Citovat
  • Upravit
8743
4.7.12 12:45

No jsem i na jinejch diskuzich a nerada bych vas tu depkovala. vim, jaky to je, ale budu vam moc drzet pesti :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
4.7.12 12:47

Depokovat nás nebudeš, nevím proč si to jako myslíš…nejsme závistivé a zhrzené- nějakej ten takt je snad jasnej ale jinak budu ráda vědět jak se to vyvíjí

  • Citovat
  • Upravit
8743
4.7.12 12:49

Obcas pisnu ju? vim, ze nejste, ale taky vim, jak boli, kdyz tehu neprichazi. zatim papa

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
4.7.12 13:02

To je nesmysl Terko, je to trápení ale tak jak to bereš ty mě tonikdy nenapadlobrát jasně, že to bolí po nevydařeném pokusu ale myslet nato ústavičně a brát to tak jak ty tak by mi muselo hrábnout

  • Citovat
  • Upravit
8743
4.7.12 13:04

Tak si silna zenska. v diskuzich, kde jsem ja, to vsichni berou takhle. kazdy ma svuj nazor a tak to ma byt! :palec: pa a at to brzy klapne :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
4.7.12 13:10

To já právě nechápu zhrzené ubrečené a utrápené když se nedaří tohle lze si život udělat i tak hezký, nic já si jdu barvit hlavu a ty na sebe hlavně dávej pozor :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
8743
4.7.12 14:02

Takhle jsem se citila vzdy po neuspechu prvni den. nicmene pak si rekla to, co ty a slo se dal. tak ju, papa :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.